28. dubna 2014 v 0:14 | zub |  TURNAJ CHODOVAR CUP 2014
Na letošním ročníku
CHODOVAR CUP 2014,
opět reprezentoval Domažlice tým AHC RETRO DOMAŽLICE, který sestavil D. Bor a zároveň byl hlavní organizátor celé akce.
Retro mělo docela slušně rozjetý začátek. Nejdříve, v základní části, kluci vyhráli skupinu B a po výhrách dvakrát 2:1 nad HC Eagles Ostrava a HC Elben CB postoupili do bojů o semifinále (čtvrtfinále). Tam je čekali HC Satani Ostrava a i nad nimi vyhráli 2:1.
V semifinále narazili na HC Rozpůlenej pes , který postoupil po výhře na nájezdy.Tady skončilo naše vítězné tažení a po prohře 3:0 si to rozdali s HC Elben o třetí místo. I to jsme na konec prohráli a skončili na čtvrtém místě.
Závěrečné vyhlášení turnaje a posezení s občerstvením proběhlo

kde po jejím skončení pokračovala volná zábava.

.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

.
Na tomto zápase jsem nebyl, tak více později .......

.
Z pohledu diváka velmi atraktivni a bojovný hokej, který se hrál za mohutného nasazení obou celků. Z pohledu hráčů- na jedné straně smutek a na druhé zase radost. Bohužel smutek je tentokrát na straně Devils.
Sršňů byl zase od začátku plný led a na začátku desáté minuty je poslal do vedení Hana.Postupem času se hra vyrovnala a ve druhé třetině měla hra takové tempo, že jsem hru sledoval se zatajeným dechem. Ke konci druhé třetiny se ale radoval z gólu opět soupeř a když hned v úvodu poslední třetiny poslal opět Hana Sršně do vedení 3:0, vypadalo to s Devils bledě. Ti ale nesložili zbraně a deset minit před koncem snížili na 3:1, po velmi pěkné akci zásluhou Pechače (Váchal). Devils si vytvořili tlak, ale chybělo to nejdůležitější - zakončení. Nepomohla ani závěrečná hra bez gólmana.
Devils si tak zahrají o bronz s Old Boys. První utkání se hraje v neděli 13.dubna od 18:00 hod.