Huber (Heuß)
Komenář se připravuje.........
.
AKTUALIZOVÁNO 25.2.2014 - 18:4725.2.20

Duel dvou nejlepších týmů letošního ročníku D nhl se hrál za vydatného povzbuzování fanoušků obou táborů. Barons potvrdili letošní formu a po napínavém a vyrovnaném zápase vyhráli nad Devils, i na podruhé, 3:1. Byl to opět zápas gólmanů, a tak se Liedtke a Hrdlička v bráně pěkně zapotili. Šťastnější byl Liedtke, který vychytal, co se dalo a kapituloval jen jednou po akci Kulhánka. Ale i Hrdlička se činil, i když za jeho zády skončily dva góly (třetí padl při hře bez gólmana).
Od prvních minut se hrál rychlý a útočný hokej. Devils byli aktivnější, ale všechna snaha končila na Liedtkem. Kdybych měl jmenovat hráče, který nevystřelil na bránu Barons, tak by to byl asi jenom Hrdlička. Za zmínku stojí i Huber, který svými výlety několikrát vystrašil obranu i gólmana. I přes snahu všech skončila třetina nerozhodně 0:0.
Ve druhé třetině šli Barons do vedení , kdy Zistler využil přesilovku. Radost jim ale nevydržela dlouho a po čtrnácti vteřinách vyrovnal Kulhánek (Váchal) na 1:1. Potom pokračovala hitparáda nevyužitých šancí na obou strnách a po dvou třetinách to bylo 1:1.
V poslední části bylo jasné, že kdo dá gól, má nakročeno k výhře a vítězství v základní části. To vyšlo na začátku Barons a Heuß je poslal opět do vedení. Devils se přes všechnu snahu nedařilo vyrovnat, a tak v závěru vsadili na hru bez gólmana. Toho využil Huber a definitivně stanovil skóre na 1:3.

Poslení kolo základní části
se hraje v neděli 2.3.2014 od 19:45 hod.

15. února 2014 v 18:34 | zub |  Aktuality
Devils, po náročném týdnu, kdy sehráli tři těžké a důležité zápasy během pěti dnů mají tento víkend volný. Z devíti možných bodů si připsali sedm za dvě výhry ( Sršni a Rakon) a bod za remízu s SKP.

Základní část D nhl finišuje a Ďáblům zbývají odehrát poslední dva zápasy. Další a důležitý zápas nás čeká již příští týden v neděli, 23.2.14, kdy se utkáme s Barony od 17:45 hod.

AKTUALIZOVÁNO - 12.2.14 - 21:05

Devils si předehráli 22.kolo s Rakonem B. Hrál se rychlý a útočný hokej, bez zbytečného přerušování a vylučování pod dohledem klatovských rozhodčí. Zápas tak skončil patnáct minut před vypršením nájmu za led. Důležitou roli sehráli opět oba gólmani. V. Horn v bráně Devils musel zlikvidovat nejednu tutovku. Nestačil jen na Malého, který když nastoupí za Rakon, tak pěkně prohání soupeře. Pochvalu ale zaslouží celý tým Devils.
Od začátku se hrál rychlý a vyrovný zápas a oba gólmani se museli pěkně ohánět.
Do druhé třetiny se šlo za nerozhodného stavu. Devils, podporovaní Hornem v bráně, si tuto třetinu ošperkovali třemi góly, rozdělených po pěti minutách. Do vedení je poslala dvojice Váchal-Tochor, která měla prsty i u třetího gólu, ve vlastním oslabení, čtyři vteřiny před koncem této třetiny. Mezi ně se ještě vklínil Paluch (Veber), který dával na 2:0.
Začátek třetí třetiny vyšel Rakonu a Malý snížil na 3:1. Devils ale rychle odpověděli a Veber (Kohel) svým prvním gólem v této sezoně poslal Devils opět do tříbrankového vedení. Rakon snížil Malým na 4:2, ale to bylo vše, co jim Devils dovolili a po vyrovnaném a slušně hraném zápase vyhráli.

AKTUALIZOVÁNO 21:54

Nedělní zápas "druhého a třetího" v průběžném pořadí D nhl přinesl opět pěkný, rychlý a vyrovnaný hokej, ve kterém nebyla nouze o pěkné akce i parádní zákroky obou gólmanů (Hrdlička vs. Schröpfer). Oba celky daly svůj úvodní gól v přesilovkách a přesilovka v samotném závěru hrála důležitou roli, o osudu zápasu.
Tu první nabídli Sršni ve druhé minutě, kterou ale Devils nezužitkovali. Hra nabírala na obrátkách a hra se přelévala z jedné strany na druhou. V páté minutě faulovali Devils a Hana to po minutě hry potrestal vedoucím gólem Sršňů. Odpověď ze strany Devils na sebe nenechala dlouho čekat a dvěma rychlými góly otočili stav na svoji stranu. Nejprve v osmé minutě v přesilovce vyrovnal Pechač (Tochor) a v deváté minutě zvyšoval Kurek (Bor) na 2:1 pro Devils. Tento stav vydržel do konce první třetiny, i když možností na skórování bylo na obou stranách požehnaně.
Druhá třetina kopírovala tu předešlou, jen padlo po gólu na každé straně. Úvod vyšel opět lépe Sršňům a Dubský zařídil ve druhé minutě vyrovnání. Devils po pěti minutách opět strhli vedení na svoji stranu Paluchem (Bor) a tento stav si pohlídali do konce této třetiny.
Ve třetí třetině nasazení i tempo nepolevovalo, ale na světelné tabuli stále svítil stav 3:2 pro Devils, i když se třikrát museli bránit početní převaze. V čase 43:49 min. byl vyloučený hráč Devils. Rozhodčí odpískali oddechový čas a po jeho skončení Sršni odvolali gólmana. Vhazovalo se ve třetině Devils. Sršni vyhráli vhazování, ale jejich snaha končí po dvaceti vteřinách na Hrdličkovi. Druhé vhazování, Devils se úspěšně brání a vyhození Bora končí těsně vedle branky. Sršni se snaží založit další útok, který troskotá na Váchalovi a ten dává do prázdné brány. Devět vteřin před koncem je definitivně rozhodnuto a Devils vyhrávají 4:2.

AKTUALIZOVÁNO 3.2.14 - 20:15

Utkání s Old Boys bývají vyrovnaná a je stále na co koukat. Jinak tomu nebylo ani tentokrát. Ďáblové šli do vedení v půli první třetiny. Old Boys v závěru této třetiny vyrovnali a na konci druhé šli do vedení. Poslední třetina už ale byla v režii Devils a třemi góly strhli výhru na svoji stranu.
Po úvodních minutách bylo jasné, že bude hodně záležet na gólmanech. V bráně Devils to byl V. Horn a u soupeře Tesař. V osmé minutě využil R. Kulhánek (P. Pechač) přesilovku a poslal Devils do vedení. Old boys na to v závěru odpověděli gólem R. Hejtmana a bylo to 1:1.
Ve druhé třetině se hra neustále přelévala z jedné strany na druhou. Když už se zdálo, že se do závěrečné části půjde za nerozhodného stavu, tak udeřila dvojice Němec-Skorka a ti poslali Old Boys do vedení.
Devils ve druhé minutě třetí třetiny rychle vyrovnali, když D. Pauler (T. Paluch) opět využili přesilovku. Za dvě minuty na to, poslal P. Váchal opět do vedení Devils a ti tuto šanci už nepustili z rukou. Tři minuty před závěrečným hvizdem dával R. Kulhánek (D. Bor) na 4:2 a žádnému z přítomných fanouškû nepřišlo na mysl nějaké závěrečné drama. Devils po vyrovnaném zápase vyhráli a připsali si plný počet bodů.