6 : 3
PALUCH
Na komentáři se pracuje.....

AKTUALIZOVÁNO 26.1.2014 - 21:20

Zápasy s HC Trhanov bývají často vyhrocené, ale to, co se dělo v úvodu tohoto utkání asi nikdo nečekal. Rozhodčí měli plno práce a museli po několika boxerských vložkách zchladit horké hlavy několika desítkami. Divák, který by přišel trochu později a poprvé na stadion, by asi měl problém poznat, kde jsou střídačky a kde trestné lavice. Poté se emoce zklidnily a hrál se rychlý a útočný hokej. V závěru došlo i na trestné střílení, které ovšem J. Bejček bez problémů vychytal- viz video. V samotném závěru se zranil gólman Trhanova. Do konce zápasu zbývaly tři minuty a rozhodčí zápas ukončili, pro vypršení času na pronájem ledu.
Trhanov vlítl do zápasu jako vítr a od prvních minut častěji zaměstnával obranu i gólmana Devils. Devils ve třetí minutě za špatné střídání nabídli soupeři početní výhodu a o minutu později dokonce dvojnásobnou, kterou trhanovští nevyužili. Častější atakování J. Bejčka se nelíbilo R. Kulhánkovi, ten dal jasně najevo Steinbrückerovi, že se mu to nelíbí a byla tu první šarvátka. Další na sebe nedala dlouho čekat a zapojil se do ní i takový kliďas, jako je J. Hůrka (s J. Benešem). Na začátku osmé minuty J. Bejček kryl střelu a puk zůstal po jeho pravé straně v brankovišti, o kterém nevěděl. Toho využil J.Malzer, který poslal Trhanov do vedení. Ten se ale neradoval dlouho a D. Bor (L. Kurek) brzo vyrovnal a stanovil tak stav 1:1 po první třetině - foto.
Ve druhé třetině poslal Devils do vedení opět D. Bor (R. Kulhánek) foto a za dvě minuty to bylo ještě veselejší. P. Tauer za vydatného přispění R. Kulhánka poslal Devils do dvou brankového vedení střelou z dálky viz foto. J. Krčma ale za minutu snížil na rozdíl jedné branky na 3:2 a tento stav vydržel do konce druhé třetiny.
Začátek poslední třetiny vyšel zase Ďáblům a T. Paluch (P. Pechač) poslal svůj tým do dvoubrankového vedení. Trhanov ale opět rychle snížil Strasserem. R. Kulhánek po dvou asistencích se přeci jenom prosadil a v čase 38:41 zvyšoval na 5:3. Asistenci si připsal D. Kohel. V čase 40:06 měl Trhanov šanci opět snížit na rozdíl jedné branky a pokusit se ještě alespoň o vyrovnání. Rozhodčí posoudili zákrok na pronikajícího hráče jako faul a bylo z toho trestné střílení. J. Bejčka to ale nevyvedlo z míry a TS vychytal. Na konečných 6:3 dával T. Paluch foto1 foto2, když do konce utkání zbývaly přesně tři minuty. Při tomto zákroku se zranil gólman J. Vondrovic. Protože už vypršel čas na toto utkání, tak rozhodčí odpískali konec foto.

AKTUALIZOVÁNO: 20.01.14 - 21:48

Na Devils, po volnu v minulém kole, čekali Pantheři. Do brány Ďáblů se postavil V. Horn, který občas u Panterů hostuje a jejich útočníky zná. Ti mu na konec dvě a půl minuty před koncem sebrali čisté konto.
Devils od prvních minut svého soupeře přehrávali, ale velkou překážkou byl P. Pechr v bráně Pantherů. Ten v první třetině svůj tým podržel. Poprvé ho překonal na konci deváté minuty R. Tochor, který zužitkoval Paulerovu vyraženou střelu. Do konce třetiny se Pantheři úspěšně ubránili a do druhé třetiny šli za stavu "jen" 0:1.
Druhá třetina prakticky kopírovala tu předešlou. Devils nepolevovali v tlaku a to jim vyneslo další gól, o který se postaral D. Bor s P. Tauerem. Za dvě minuty hráli Devils v oslabení. R. Kulhánek využil zaváhání soupeře při zakládání útoku, zavezl puk za bránu, přihrál před bránu P. Tauerovi a bylo to 0:3 - viz video . Do konce této třetiny se trefil ještě R. Kulhánek (D. Kohel). Tato jeho trefa byla stá za Devils, v historii D nhl.
V poslední části se vše podstatné událo v posledních pěti minutách. Nejdřív se Pantheráci dožadovali uznání branky, která ale padla po odpískání. V. Horn zasahoval proti střele a chvíli nevěděl, kde puk je.. Ten se ztratil z očí i rozhodčím, tak odpískali. V té době vyšťoural puk jeden z útočících hráčů a protlačil ho do brány. Potom R. Kulhánek načal další stovku svým druhým gólem v tomto zápase- 0:5. Dvě a půl minuty se přeci dočkali gólu i Panthers, gólem V. Erharta (Vůcha). Poslední slovo ale měli Devils a jejich závěrečný tlak přinesl další dva góly. Nejdřív P. Váchal (V. Vávra) a v závěru D. Bor stanovili na konečných 1:7.

AKTUALIZOVÁNO:6.1.2014 - 21:14

Posledním zápasem třináctého kola D nhl byl zápas mezi Devils a Nýřany. Nýřany po posledním vzájemném prohraném zápase (0:14) vsadily na hostujícího Dudíka, a i když ani tentokrát nedokázali zvítězit, tak tohoto tahu nemusely litovat. Dudík sice na konec inkasoval 5x, ale byl víc než oporou.
Úvod zápasu vyšel lépe Nýřanům. Ve třetí minutě šly do vedení zásluhou Greifa, který po Janoušově přihrávce vymetl T.Hrdličkovi levý růžek. Devils si vytvořili mírnou převahu, ale velkou překážkou byl již zmiňovaný gólman a hodně šancí Ďáblům vychytal. Nýřany se z vedení dlouho neradovaly. Na začátku osmé minuty už bylo srovnáno. D. Pauler vyvezl puk, jeho střelu ještě gólman vyrazil, ale na dorážku P.Váchala už byl krátký. Ve čtrnácté minutě šli Devils do vedení po bombě V. Bohuslava, kterému nabil P. Pechač.
Začátek druhé třetiny vyšel zase lépe Devils a v osmnácté minutě dvěma góly odskočili na 4:1. V čase 17:04 min nejdřív L. Kurek zavěsil vyražený puk po akci P. Tauera . Hned na to, po vyhraném vhazování, se od L. Knického dostal puk k D.Borovi a tomu nic nezabránilo ve skórování. Časomíra se zastavila na čase 17:16 min. Ve dvacáté třetí minutě dostal hráč Devils tříminutový trest za vysokou hůl. Nýřanům k potrestání stačilo pět vteřin, když Zahradnikův tečovaný puk přeskočil T. Hrdličku. Nýřany pokračovaly v přesilovce, ale víc jim Devils nedovolili. Do konce této třetiny už žádný gól nepadl a do závěrečné třetiny se šlo za stavu 4:2.
Ta již byla plně v režii Ďáblů a Nýřany můžou děkovat T. Dudíkovi, že nedostaly více gólů. Poslední slovo ale měli Devils. Dvě minuty před koncem stanovil na konečných 5:2 svojí druhou jedovkou V. Bohuslav (P. Váchal).
Devils tak zaslouženě vyhráli, a i když příští týden mají v D nhl volno, tak si na sobotu zařizují přáteláček.