HERIAN L. (SPIRK)
Na komentáři se bude pracovat (tak o svátcích) ...
PŘÍŠTÍ ZÁPAS 28.12.2013 -PŘÁTELÁČEK SE STŘÍBREM 09

AKTUALIZOVÁNO 26.12.13 9:05
Hrál se opět rychlý,útočný a pohledný hokej. I když "sokolíků" byl od začátku plný led, tak góly dávali jen Devils a v půlce utkání to bylo 0:4. Potom se prosadili i Kanice a do poslední části se šlo za stavu 2:4.
V úvodu třetí třetiny přidali Devils pátý gól, na který Kanice rychle odpověděli dvěma góly během minuty a snížili na 4:5. Devils už žádné drama nedovolili a tento výsledek si proti rozjetým Kanicím pohlídali. Kanicím nepomohla ani závěrečná hra bez góloman.

AKTUALIZOVÁNO 27.12.13 7:29 A JAK TO VIDĚL SOUPEŘ:
V první třetině byli lepší Devils, kteří se v čase 3:16 ujali vedení, když Pauler přihrál Borovi a ten překonal brankáře Kanic Pustinu. Těsně před přestávkou zvýšil na 0:2 Tauer po spolupráci s Tochorem. Dvě minuty po návratu na led zvýšil náskok úřadujících mistrů opět Bor, tentokrát po spolupráci s Paluchem. A když si v čase 18:54 zopakovali úspěšnou akci z konce první třetiny Tauer s Tochorem, svítilo na ukazateli hrozivých 0:4. Jenomže Kaničtí mobilizovali, po třiceti vteřinách snížil Jaroslav Pták za asistence Miroslava Špirka a za necelé dvě minuty už to bylo 2:4, to se prosadil Jindřich Bittengl. jemuž přihrál Jaroslav Herian. Třetí třetina ale nezačala pro domácí dobře. Po minutě skóroval Knický, asistenci si připsal Kurek. Kaničtí nakonec tohoto gólu mohli litovat, protože třetí dějství patřilo jim. Přesně po minutě od obdrženého gólu snížil na 3:5 Lukáš Herian po Cibulkově pobídce a o pouhou minutu později si tentýž střelec mohl udělat na hokejce další zářez, když stanovil skóre na konečných 4:5.

VÁCHAL (PALUCH)
Na komentáři se bude pracovat ..................

AKTUALIZOVÁNO 16.12.13 22:35

Posledním soupeřem první poloviny Dnhl byl Rakon "B", který se scházel, jako švábi na pivo. Jejich prořídlá střídačka v úvodu utkání zřejmě ukolébala Devils a Ti začali hrát tak na čtvrt plynu. Navíc to soupeři ulehčovali a během sedmi minut se nechali třikrát vyloučit. Přesto šli Devils v jedenácté minutě do vedení po gólu D. Bora (D. Pauler). Rakon ale rychle odpověděl. Pivoňka vystřelil na bránu, T. Hrdlička neudržel puk, chvilku nevěděl kde puk je, ohlédl se za sebe a uviděl ho před brankovou čárou. Rozhodčí nepískali, a tak Hrdlička puk odehrál. Ten se dostal k L. Knickému, který přejel celé hřiště (pořád se nepískalo) a dal gól. Rozhodčí tento gól ale neuznali a uznali gól po střele Pivoňky. A bylo srovnáno. Tento stav vydržel do konce první třetiny.
Ve druhé třetině se střídačka Rakonu přeci jen zaplnila a její hráči měli z utkání více. Devils se pořád nemohli dostat do svého tempa a v polovině utkání prohrávali po gólech Hány a Kváče 1:3. Po této sprše přeci jen Devils zabrali a dvě minuty před koncem této třetiny dal kontaktní gól L. Knický (D. Bor).
V poslední části to opět byli ti staří Devils a hrálo se z jedné strany na druhou. Góly ale nepadaly a to i zásluhou obou gólmanů. V závěru si Devils vytvořili mírnou převahu a tři minuty před koncem měli velkou šanci srovnat, po faulu na pronikajícího D. Kohela, za který rozhodčí udělili trestňák. Ten se ale nepodařilo zužitkovat a drama pokračovalo. Dvě minuty před koncem si D. Bor vybral oddechový čas, rozdal pokyny, určil šestici hráčů a šlo se bez gólmana. Vhazovalo se ve třetině Rakonu, Devils vyhráli vhazování, začala tahanice o puk. Když už se Rakon dostal k puku, tak se mu ho nepodařilo vyhodit. Nakonec se Ďáblům podařilo Rakon vyšachovat a po přihrávce od P. Váchala zívala na D. Paulera prázdná brána a ten to potrestal. Obrat a plný počet bodů (ala NHL) zařídil půl minuty před koncem P. Váchal (T. Paluch) a Devils na konec zvítězili 4:3.

AKTUALIZOVÁNO: 10.12.13 7:10

Devils šli rychle do vedení na konci první minuty zásluhou P. Váchala (D.Bor). Vytvořili si mírnou převahu a to vyneslo druhý gól v páté minutě, když si L. Knický udělal další zářez na své hokejce (letos jedenáctý) za vydatné asistence L. Kurka. Tento stav vydržel do konce první třetiny, i když šancí bylo dost na obou stranách.
Ve druhé třetině Devils dali zase rychlý gól a byl u toho opět D. Bor, který připravil gól L. Kurkovi. O minutu později zavezl P.Váchal puk do třetiny hostí, v pravém rohu se zbavil obránce, přihrál P. Tauerovi do prostoru na vhazování a ten střelou přes obránce prostřelil po čtvrté gólmana, který měl zakrytý výhled. Potom přišly chvíle pro T. Hrdličku. Po jeho zákrocích vyvolávali fanoušci jeho jméno nejčastěji. Nejdříve, když podržel svůj tým při dvojnásobném oslabení, kdy se Devils úspěšně bránili minutu a deset vteřin, a poté prakticky po zbytek druhé třetiny, kdy Piráti ohrožovali jeho bránu častěji.
Třetí třetina začala za stavu 4:0 pro Devils a za trochu napjaté atmosféry, kdy se Piráti cítili poškození za neodpískaný údajný faul. Ale byli to opět Devils, kteří se radovali z pátého gólu a byl u toho opět D. Bor, tentokrát jako střelec. Asistenci si připsal J.Hůrka. Gólů se ale dočkali i fanoušci Pirátů. Nejdříve R. a (L). Kaufnerové a v úplném závěru M. Kalivoda (O.Řezníček) snížili na konečných 5:2.

AKTUALIZOVÁNO 5.12.13. 22:40

Jak jsem již psal ,tak na tomto zápase jsem nebyl, tak to vemu formou JAK TO VIDĚL SOUPEŘ (článek z webu DNHL).
.
V sobotním podvečeru se hrál na ZS v Domažlicích zápas prvého a druhého celku tabulky DNHL. Na ledě a taky tribuně to bylo znát.
Tým Devils chtěl napravit ztrátu z minulého utkání proti SKP a bodově se dotáhnout na tým Ice Barons . Utkaní začalo opatrně na obou stranách a čekalo se na první gól.
Barons se díky obránci Michalovi Fronkovi střelou od modré ujali vedení. Po pár minutách hry vystihl zkušeně chybnou rozehrávku obrany Devils Pavel Voldán a nechytatelnou střelou pod víko zvýšil na 2-0.
V druhé třetině utkání Devils snížili Lukašem Knickým krásnou kombinací v přesilové hře 5-3 na rozdíl jednoho gólu.
Při vyrovnaném utkání ve třetí třetině měli větší štěstí hráči bavorského celku, kteří zvýšili vedení na konečných 3-1 brankou Jürgena Feinera. Jeho bratr Markus v brance podržel Barony dobrými zákroky, náskok si již Barons ohlídali a nepřipustili zdramatizování jinak krásného a ferového utkání.