44:43
4 : 4
BOR (KOHEL)

.

Večerní souboj loňských finalistů- Ďáblů a Policajtů- přinesl opět pěkný a vyrovnaný zápas. SKP dokazovali, že špatný vstup do nové sezóny mají za sebou, a je to opět ten starý vícemistr. Devils byli první třetinu pod tlakem, druhá už byla vyrovnaná a v závěru třetí třetiny dokázali, proč jsou na vrcholu tabulky a třemi góly srovnali stav na 4:4.
První třetina byla v režii SKP a T. Hrdlička se musel v bráně pěkně ohánět. Navíc dostal trest, když si dělal pořádek ve svém brankovišti za krosček. Devils se sice ubránili, ale J. Pejsar (hned po skončení přesilovky) při závaru před bránou poslal SKP do vedení. Devils tak poprvé v této sezóně prohrávali. První třetina skončila 0:1.
Ve druhé třetině se hra vyrovnala a to vyneslo vyrovnání zásluhou D. Bora za vydatné asistence P. Pechače. Devils ale opět prohrávali po chybě ve středním pásmu, kterou trestal V. Podestát.
Ze třetí třetiny uběhlo pouhých 6 vteřin a V. Podestát překvapil T. Hrdličku střelou pod víko. Když o tři minuty zvyšoval T. Procházka na 4:1 pro SKP zdálo se být o zápasu rozhodnuto. To se ale nelíbilo R. Tochorovi (R. Uhlíř) a devět minut před koncem ukázal, že Ďáblové neřekli ještě poslední slovo. SKP poznalo, že bude zle a vybralo si oddechový čas. Do konce zbývalo necelých pět minut a L. Knický (D. Bor) snížil na rozdíl jedné branky. V té době se přiostřilo a přibylo vyloučených. Při jednom takovém si Devils minutu a půl před závěrem zkomplikovali situaci a možnost hrát bez gólmana. Devils neměli co ztratit. I ve čtyřech se vrhli do útoku a sedmnáct vteřin před závěrečnou sirénou D. Bor (D. Kohel), k velké radosti svých věrných a fantastických fanoušků, vyrovnal na konečných 4:4.
Devils tak berou jeden bod za remízu, ale i tak si myslím, že slavili více.

42:544 :7KUREK (PAULER)

Na komentáři se bude pracovat, ale až budu mít čas (nejsem doma)
AKTUALIZOVÁNO 17.11.13 22:56

Další soupeř, HC HP Sršni Domažlice, sliboval boj o každý kousek ledu a to se potvrdilo hlavně v druhé polovině zápasu, kdy M. Hana odstartoval gólem ve dvojnásobném oslabení stíhačku v mazání čtyřgóĺového manka.
Devils šli na začátku druhé minuty gólem T. Palucha (D. Pauler) rychle do vedení, na které ale přišla rychlá odpověď a P. Příbek vyrovnal. Další góly padaly opět z hokejek Devils. Po krásné rychlé akci D. Bora, který přihrával na najíždějícího P. Váchala a ten poslal Devils opět do vedení. V závěru první třetiny se po důslednosti před gólmanem K. Bartošem prosadili R. Tochor, a poté L. Knický a Ďáblové šli do druhé třetiny s luxusním náskokem 4:1.
Když potom na začátku druhé třetiny D. Bor (D. Kohel) přidal pátý gól, asi nikdo na zimáku nepochyboval, že by mohlo dojít k nějakému dramatu. Obzvlášť na začátku 23. minuty. Devils měli výhodu hry 5 na 3. Vhazovalo se ve třetině soupeře. Devils se moc soustředili na využití této výhody a "zapomněli" na domácího M. Hanu, který trestal a odstartoval již zmíněnou stíhačku. Do konce druhé třetiny ještě snížil J. Hartl, přesto šli Devils do poslední třetiny s dvoubrankovým náskokem a odhodláním dovést utkání do vítězného konce.
Třetí třetina pokračovala ve vysokém, ale dosti nervózním tempu a padla zde většina trestů. M. Cingroš deset minut před koncem snížil na rozdíl jedné branky a drama bylo na světě. Sršni měli o minutu později také výhodu přesilovky, ale trojice Ďáblů se ubránila. Potom přišla 43 minuta a Devils dvěma góly definitivně rozhodli o svém vítězství 7:4.

Na komentáři se pracuje A ZATÍM KRÁTCE:
Určitě to nebyl snadný zápas,Old Boys hráli důrazněji od prvních minut, Devils se ale postupně přizpůsobili, vyrovali hru a na konec byli o gól šťastnější po gólu snajpra L. Knického

AKTUALIZOVÁNA 10.11.13 11:17

Zápas se vším všudy. Hra se přelévala z jedné strany na druhou, nějaké to vyloučení (7:3), menší šarvátka a v závěru hra bez gólmana. Zkrátka drama až do posledních vteřin. Old Boys hráli od prvních minut důrazněji. Devils se ale postupně přizpůsobili, vyrovnali hru a na konec byli o gól šťastnější, když se ve druhé třetině prosadil snaiper L. Knický.
Devils to svému soupeři na začátku první třetiny usnadňovali a v osmé minutě měli tři vyloučené. J. Bejček ale při svém letošním prvním působení v bráně dokazoval, že loňské první místo mezi gólmany je oprávněné a za velké pomoci bránících spoluhráčů držel čisté konto. Ďáblové se poté umravnili, hra se vyrovnala a mohli jít do vedení po nájezdu P. Váchala. Toho ale vychytal také výborně chytající Tesař.
Druhá třetina pokračovala ve vysokém tempu se šancemi na obou stranách. Ve dvacáté třetí minutě se stadion poprvé otřásl po gólu L. Knického. Asistenci si připsal V. Vávra. O dvě minuty si Devils zahráli první přesilovku, ale těsný výsledek se už do konce této třetiny neměnil.
Do třetí třetiny šli Devils s odhodláním tento stav nejen bránit. Hra se přiostřila a přibývalo vyloučených. Přesto se stav neměnil ani při dalším nájezdu Devils. V poslední minutě si Old Boys vybrali oddechový čas a po jeho skončení nastoupili bez gólmana. Vhazovalo se ve třetině Devils. Po několikanásobném přerušení, po zákrocích J. Bejčka nebo vyhození puku, se hra kouskovala. Po posledním vyhození Old Boys reklamovali časomíru a čas se vrátil na tři vteřiny.Tentokrát si vybrali oddechový čas Devils. Do konce jsou tři vteřiny, na stadionu je ticho. I fanoušci Devils sledují se zatajeným dechem. Vhazuje se jedna, dva, tři a stadion se otřásl podruhé. Devils vyhrávají 1:0.

AKTUALIZOVÁNO: 3.11.13 14:15

Ten, kdo se přišel podívat na toto utkání, vůbec nemusel litovat. K vidění byl rychlý, útočný hokej se spoustou šancí na obou stranách. V úvodu bych řekl, že více ze hry měl Trhanov, který od prvních minut útočil a T. Hrdlička v bráně Devils se musel pěkně ohánět. Přesto ale Devils byli v zakončování svých šancí úspěšnější a na konci třetí minuty šli do vedení. Trhanovský gólman první střelu od P. Váchala vyrazil před L. Knického a ten s přehledem zavěsil. Při druhém gólu se musel trhanovský gólman pěkně červenat, když ho při rychlém přechodu do útoku překvapil střelou z půlky hřiště P. Tauer. Pak následovala hitparáda nevyužitých šancí na obou stranách a stav 2:0 pro Devils vydržel do konce této třetiny.
Úvod druhé třetiny patřil opět Devils. Ve druhé minutě, po rychlé a pěkné akci, zakončoval po přihrávce D. Paulera L. Kurek. Ta samá dvojice zařídila i čtvrtý gól v polovině třetiny. V závěru se podařilo dát Trhanovu gól do šatny, když J. Krčma využil přesilovku.
Ze třetí třetiny ještě neuběhla první minuta a L. Knický za asistence D. Bora bleskově odpověděl a připsal si druhý gól. Trhanov se ale nevzdával a Burcal snížil na 2:5. Devils opět rychle odpověděli a D. Bor (V. Bohuslav) na druhý pokus překonal gólmana. Poslední slovo v tomto zápase měl ale opět J. Krčma a necelých šest minut před koncem snížil opět na rozdíl tří branek. Po té si kapitán D. Bor vybral oddechový čas, naordinoval mužstvu taktiku na, v té chvíli, nabuzený Trhanov. Ten se snažil ještě tento zápas zdramatizovat, ale na Devils to neplatilo. V závěru jsme sice ještě dohrávali v oslabení, ale na stavu 6:3 se již nic neměnilo.