11 : 3
VÁCHAL (BOHUSLAV)

Na komentáři se pracuje.......
AKTUALIZOVÁNO 28.10.13 22:05

Úvod zápasu patřil Devils, kteří po 48 vteřinách vedli po gólech J. Hůrky (D. Pauler) a D. Bora (L. Knický) už 2:0. Panthers to ale nepoložilo a do konce první třetiny odolávali častějším útokům a sami také několikrát ohrozili T .Hrdličku v bráně Devils.
Začátek druhé třetiny opět patřil Devils a v čase 16:51 min , po gólech D. Paulera (P. Tauer) a L. Knického (D. Kohel) , to bylo 4:0. Potom ale přišla chvíle Panthers. Lagron a Lukašák během minuty snížili na rozdíl dvou branek - 4:2. R. Tochor (V. Bohuslav) bleskově odpověděl a dalším gólem sebral soupeři vítr z plachet. Pak přišla chvíle L. Kurka. Nejdřív s R. Uhlířem a po chvíli sám zařídil dva góly. Ještě v té minutě se také podruhé zapsal L. Knický (D. Bor) a skóre této třetiny, 7:2 pro Devils, uzavřel V. Bohuslav (L. Kurek). Devils tak po dvou třetinách vedli 9:2 a měli nakročeno k druhému výsledku přes deset gólů v jednom utkání.
Poslední třetina pokračovala ve stejném nasazení, ale gólů už tolik nepadlo. "Desítka" ale na konec, po závaru před bránou, přeci padla a svým druhým gólem v tomto utkání finančně přispěl do pokladničky D. Pauler (desátý gól). Pantheři ještě snížili Marešem na 10:3. Poslední slovo měl P. Váchal (V. Bohuslav) a uzavřel tak skóre na konečných 11:3 pro Devils. Celý zápas se odehrál za mohutného povzbuzování fanoušků Devils.

.
---------MINAŘÍK----PŘÍBEK---------------------- BURŠÍKOVÁ-------------.

AKTUALIZOVÁNO 15.10.13 20:15

Ve druhém kole D nhl čekaly Devils Nýřany, které v minulém kole sebraly SKP dva body a chtěly určitě něco podobného, nebo alespoň potrápit i Devils.
Devils je ale o toto přání rychle připravili a ve třetí minutě už vedli 2:0. Gólovou přestřelku odstartoval P. Tauer, (kterému tento zápas sedl a postupně si připsal šest bodů, za tři góly a tři asistence), po asistenci D. Kohela. Ten se také blýskl parádním gólem od modré při vlastním oslabení, kdy se Devils pět minut bránili po neúmyslném faulu O. Vebera, pro kterého tím zápas skončil. Třemi góly přispěli také R. Tochor a D. Bor (3+5). D. Borovi to také sedlo a na dalších pět gólů přihrával. L. Knický se trefil "jen" dvakrát, když mu další tutovky gólman Nýřan vychytal. Na vysoké výhře se také podíleli oba "nováčci" P. Pechač (1+1) a L. Kurek. A aby byla produktivita kompletní, tak po jedné asistenci měli i J. Hůrka, D. Pauler a P. Váchal. V bráně Devils nastoupil T. Hrdlička a ve svém prvním letošním působení vychytal hned nulu. Devils tak mají po dvou zápasech 6 bodů a skóre 18:1.
Ve třetím kole mají Devils volno a další soupeř, AHC Panthers, je čeká 27.10.13 v 19:45.

:
ROZPIS + VÝSLEDKY I.polovina (postupně se bude doplňovat)

AKTUALIZOVÁNO 8.10.13-22:31

V sobotu odstartoval čtvrtý ročník D nhl a v prvním kole úřadujícím mistrům AHC Devils los určil HC Kanice.
Úvod první třetiny patřil Kanicím. V. Horn se v bráně Devils pěkně zapotil a svůj tým podržel. Devils postupně vyrovnávali hru a na začátku dvanácté minuty šli po gólu V. Bohuslava, za asistence R. Tochora, do vedení. Ve druhé třetině padl jeden gól a opět do sítě Kanic. Postaral se o něj D. Pauler s V. Bohuslavem. Ve třetí třetině Kanice v čase 38:23 min snížili, ale Devils bleskově odpověděli (38:44) a D. Kohel s D. Borem potrestali vyloučení kanického hráče na vedení 3:1. Necelých dvacet vteřin (39:01) Ďáblům stačilo ke střelení čtvrtého gólu. D. Pauler zužitkoval přihrávku D. Bora a šest minut před koncem bylo o zápase rozhodnuto. Stav 4:1 si Devils pohlídali a připsali si plný počet bodů do tabulky.