Září 2013

Devils - Stříbro 06 - 11:3

30. září 2013 v 22:12 | zub |  Aktuality

Poslední prověrkou před startem D nhl 2013/2014 byl přáteláček s HC Stříbro 06.
Do brány se postavil J.Bejček, před kterým operovala čtveřice obránců - D. Kohel, P. Pechač, V. Bohuslav a J. Hůrka. V útoku - D. Bor, O. Veber, D. Pauler, L. Kurek, R. Tochor, R. Uhlíř, L. Knický a P. Tauer - chyběla jen čtveřice omluvených T. Paluch, R. Kulhánek, V. Vávra a P. Váchal.
Devils od prvních minut útočili a šli brzo do vedení. O první gól se postaral O. Veber, který těžil z přihrávek svých parťáků D. Paulera a D. Bora a postupně ještě přidal další tři. D. Pauler si ke čtyřem asistencím přidal ještě dva góly a určitě mu to tam bude padat i v soutěži. Dva góly si připsala i nová posila L. Kurek a ukazuje se, že i tato volba byla správná. Po gólu přidaly i stálé opory D. Bor a R. Tochor. Zastřílel si i obránce D. Kohel a jedním gólem se i on podílel na výhře. Pochvalu si ale zaslouží všichni za předvedenou hru, včetně gólmana J. Bejčka, který né jednou, i při nájezdu (který se jel za faul místo hry bez hráče) podržel svůj tým.
Teď ještě jeden trénink a v sobotu na první kolo
s

ROZPIS + VÝSLEDKY I.polovina (postupně se bude doplňovat)


1 kolo

25. září 2013 v 23:44 | zub |  Aktuality
zahajuje letošní ročník
sobotu 5.října proti
.

DEVILS - STŘÍBRO

22. září 2013 v 15:52 | zub |  DNHL 2012/2013
se nezadržitelně blíží (5.října)
a Devils po turnaji v Budějovicích (třetí místo)
a po přáteláčku v ČEZ ARÉNĚ s PILS FANS (výhra 11:2)
čeká na domácím ledě 29.září od 19.30 hodin poslední přípravný zápas se Stříbrem.
.

Devils ladili formu na turnaji ELBEN CUP 2013

2. září 2013 v 22:09 | zub |  Aktuality

Devils ladili formu na turnaji
ELBEN CUP 2013
v Soběslavi (ČESKÉ BUDĚJOVICE). Po dvou trénincích na ledě to byla první velká akce a na úvodním zápase to bylo znát.
V sestavě -
L. Horn (G), J. Hůrka, P. Pechač, D. Kohel, T. Paluch (obrana)- D. Bor, L. Knický, P. Tauer, D. Pauler, P. Váchal, R. Uhlíř, O. Veber (útok) - musel za nemocného V. Bohuslava v obraně zaskočit T. Paluch. R. Kulhánek, L. Kurek, R. Tochor a V. Vávra se omluvili, stejně jako oba gólmani.
Devils ve svém prvním utkání nastoupili proti HC NUCLEARS DOGS. V tomto utkání Ďáblům nic nevycházelo, soupeř je dostal pod tlak a nepříznivé skóre narůstalo. Soupeř využil všech chyb i pokleslé psychiky a po 2x15ti minutách čisté hry se skóre zastavilo na 2:11.
Další zápas se hrál za hodinu a Devils měli dost času na rozebrání nepovedeného utkání a napravení chyb.
Druhým soupeřem byl HC ROZPŮLENEJ PES. Tohoto soupeře známe z našeho turnaje CHODOVAR CUP. Devils opět rychle prohrávali a vypadalo to na druhý "nátěr". Kluci ale nic nevzdali, po prvním gólu se jim vlila krev do žil a postupně snížili na rozdíl jedné branky, když ve druhé polovině zápasu nedovolili soupeři skoro nic. Jejich snaha o vyrovnání ale v závěru zhasla po šestém inkasovaném gólu. Devils sice prohráli 4:6, ale bylo znát zlepšení a pozdějšího vítěze celého turnaje pěkně potrápili.
Do posledního zápasu proti HC ELBEN CB (také jezdí do Domažlic), který se hrál hned po úpravě ledu, šli Devils s odhodláním vyhrát a být "na bedně". To se jim na konec povedlo a po výhře 3:2 skončili na turnaji třetí.
Závěrečné vyhlášení výsledků, proběhlo v Budějovicích v restauraci BRK v areálu pivovaru Budvar, kde mimo jiné na všechny čekal výborný hovězí guláš, tři sudy dvanáctky Budvaru a hudba.
.
.
.
.


Tak jsme třetí nu a cóóóóóóó-

1. září 2013 v 23:19 | zub |  Aktuality
Zatím jenom fotkami. Více příště.........
.
SESTAVA:

.


.