TOCHOR (BOR)
43:172 : 4
TOCHOR

Dobojováno.
Dnhl, po skoro sedmiměsíčním maratónu ( 7.10.12 až 27.4.13), zná svého vítěze. Stává se jím po třetí tým AHC Devils Domažlice, který ve druhém finále porazil HC SKP Domažlice, srovnal sérii na 1:1 a rozhodovalo se v nájezdech, které také tým AHC Devils vyhrál. SKP ani tentokrát na titul nedosáhlo a je trojnásobným vícemistrem.
Druhý zápas se opět odehrál za fantastické atmosféry fanoušků obou táborů. V úvodu byla veselejší nálada v táboře fanoušků a hráčů SKP, kteří v jedenácté minutě vedli už 2:0. V osmé minutě poslal do vedení SKP V. Podestát, který dorážel vyraženou střelu T.Hrdličkou v bráně Devils. O tři minuty ve vlastním oslabení přidal druhý gól M. Andrle a SKP bylo na koni. Devils ale rychle odpověděli a ještě v té minutě se postarala o snížení dvojice obránců. V. Bohuslav přihrával J. Hůrkovi, ten pronikl do třetiny soupeře a parádní střelou prostřelil do té doby výborně chytajícího P. Červíčka. Hrálo se pořád ve vysokém tempu, ale tato třetina už žádný gól nepřinesla.
Druhá třetina pokračovala v boji o každý kousek ledu a oba gólmani drželi svá mužstva. V závěru třetiny přišla půlminutovka Devils a stav byl hned obrácený. Nejdříve v čase 28:52 min vyrovnal R. Kulhánek a o půl minuty později strhl vedení na svoji stranu R. Tochor za vydatné pomoci D. Bora.
Závěrečná třetina kopírovala tu předešlou. Do konce zápasu zbývaly dvě minuty a dvě vteřiny. SKP odvolalo gólmana a v šesti hráčích se vhazovalo ve třetině Devils. SKP vyhrálo vhazování, avšak po několika výměnách o puk přišli, k puku se dostal R.Tochor a nic ho nezastavilo ve skórování do prázdné brány. Devils tak vyrovnal sérii na 1:1 a šlo se na nájezdy.
Po úvodních třech nájezdech byl stav 1:1. K dalšímu nájezdu se postavil D. Bor a i druhý nájezd proměnil. Teď bylo všechno na T. Hrdličkovi. Ten nezaváhal, nájezd vychytal a pak vybuchla obrovská radost a slavení
hráčů a fanoušků AHC Devils Domažlice.

NĚCO OD FANOUŠKŮ:
Dnes ·

..byl to boj! Devils nezaskočil ani rychlí náskok SKP 0:2 a šly si "odhodlaně za svým".Neskutečná bojovnost a odhodlání Devils "urvat to" a hotovo.Byl to zážitek pro oko fanouška.Povedlo se otočit a 3.třetina končí za stavu 3:2 pro Devils,neskutečné!Rozhodnou nájezdy.. golman zachoval klidnou hlavu a hráči s rozvahou jeli "své nájezdy"..je dobojováno,Devils mají titul! Pánové,máte náš obdiv! Stejně patří velký dík a obdiv Lukáši Bohuslavovi za "srdcařské organizování fans pro Devils".I "my" děkujeme za pozvání! Hanesss32

na sebe narazily dva nejlepší týmy základní části
Dnhl- AHC Devils Domažlice a HC SKP Domažlice.
Oba celky předváděly po celou základní část vyrovnané výkony. Šance na titul je tak vyrovnaná 50 na 50. Po prvním zápase mají k titulu blíže hráči SKP, kteří ve třetí třetině dvěma góly strhli vedení na svoji stranu a vyhráli 2:0.
Od začátku se hrál vyrovnaný hokej a finálovou atmosféru doplnilo i to škádlení, které k tomuto ale patří. Oba celky byly mohutně podporovány tábory svých věrných fanoušků. Ti vytvořili pravou finálovou atmosféru a místy nebyla ani slyšet hudba při přerušení hry (a že ta měla pořádné volume). Po dvou třetinách byl stav nerozhodný 0:0, a tak se rozhodlo v poslední třetině. První gól připravil J. Pejsar M.Andrlemu, když mu poslal puk "po prknech" a ten prostřeli J.Bejčka. O tři minuty, ve vlastním, oslabení přidal po samostatné akci gól V.Podestát a bylo to 2:0 pro SKP. Devils se snažili s tímto stavem něco udělat, ale zkušené SKP s J.Kadlecem v bráně si tento stav pohlídalo.
Druhý zápas se hraje za týden v sobotu 27.dubna od 18:00 hod a věřím, že se Devils o titul poperou (hokejem), vyrovnají sérii, bude se rozhodovat v nájezdech a finále bude dramatické do poslední chvíle.
Přijďte i tentokrát a vytvořte opět pravou finálovou atmosféru, bavit se hokejem a při závěrečném předávání medailí poděkovat svému týmu za dlouhou a náročnou sezónou Dnhl 2012/2013. Na vyvrcholení sezóny Vás zve AHC Devils.

CINGROŠ

Hrál se opět rychlý a útočný hokej. Devils nedovolili žádné drama a od prvních minut si šli jasně za svým cílem a to byl postup do finále. Ale ani tentokrát to neměli proti"lítajícím" Sršňům lehké. Do brány se postavil J.Bejček a opět svými zákroky podržel svůj tým. O druhou nulu v PLAY OFF ho minutu a půl před koncem připravil Cingroš. Devils šli do vedení na začátku čtvrté minuty, kdy R. Tochor (V Bohuslav) vystřelil z půlky hřiště, gólman Sršňů sice tuto střelu vykryl, ale vyražený puk ho přeskočil a skončil za jeho zády. Další gól zařídil J.Krčma, který vybojoval puk ve třetině Sršňů a pěknou střelou překonal gólmana podruhé. Na 3:0 zvyšoval P.Tauer, kterého našel V. Bohuslav na modré a z nájezdu nedal gólmanovi šanci. Po dvou třetinách byl stav 3:0. V závěrečné třetině poslal Devils do vedení 4:0 V.Vávra za asistence R.Uhlíře. V závěru třetiny ještě snížil M.Cingroš ve vlastním oslabení na 1:4. Devils tak vrátili Sršňům loňskou porážku a postoupili do finále, kde si to rozdají s HC SKP Domažlice.
.
A JAK TO VIDĚL SOUPEŘ ? (použito z HC HP Sršni)

HC HP Sršni x AHC Devils (1:4)

Antonín Steinberger
14. dubna 2013
V nedělním utkání posledního semifinálového zápasu tyto dva celky předvedli opět pěkný hokej. Sršni v roli domácích statečně drželi krok s leadrem ligy, který byl bohužel pro domácí opět lepší v koncovce a každou chybičku Sršňů potrestal.
O první gól zápasu se ve čtvrté minutě postaral Tochor, jehož střela se štěstím přeskočila domácího gólmana a Devils tak vedli 1:0. Na dvougólové vedení potom ještě v první třetině zvýšil Jan Krčma. Sršni se ale přes nepříznivý start nevzdávali a bojovali ze všech sil. Bohužel se jim nedařilo dostávat se příliš do šancí, ze kterých by mohli těžit.
Druhá třetina probíhala ve stejném rytmu, kdy se hra přesouvala z jedné strany kluziště na druhou. Hosté ale předváděli lepší sehranost a přesnější přihrávky, z čehož zařídil třígólové vedení Petr Tauer po asistenci Bohuslava.
Ani ve třetí třetině Sršni nepolevovali, ale Devils dobře odolávali pokusům o ovládnutí jejich obraného pásma. Čtvrtý gól pak přidal Vávra a to pak už byly veškeré šance Sršňů zpečetěny. Alespoň čestný gól domácích zařídil, po úniku přes celé hřiště, Martin Cingroš a určil tak konečný stav zápasu 4:1 pro AHC Devils.
Přes velký počet vyloučení, které plynuly z bojovné atmosféry playoff, byl k vidění pěkný přátelský hokej. Semifinálová série mezi Sršni a Devils skončila 0:2 na zápasy a Devils tímto postupují do finále DNHL kde se o první příčku utkají s SKP Domažlice. Sršně pak čeká souboj o třetí místo proti týmu ICE Barons, jehož první zápas se uskuteční příští sobotu.
.
PS.U příležitosti postupu Devils do finále uvažuje banka USA o vydání nové 100 dolarové bankovky(je to jenom v návrhu)

Aktualizováno 08.04.13 21:00

V semifinále play off ,,vyfasovali'' Devils Sršně, ti do tohoto zápasu vlítli jako uragán a po šesti vteřinách měl Hrdlička v bráně Devils první zákrok. Od prvních minut měla hra vysoké tempo a oba celky si vytvářely šance, které ale většinou s přehledem řešili oba gólmani. Jak HRDLA, tak KAŠA. V páté minutě zachytil Pauler v polovině hřiště přihrávku od Váchala a ten dal z nájezdu jediný gól v první třetině.
Druhá třetina byla na góly bohatší a padly čtyři góly Zásluhu na tom měli převážně hráči domácích. Ve dvacáté minutě zvyšoval Bor na 2:0, za Krčmovy asistence. O necelé dvě minuty později potrestal soupeřovo vyloučení Vávra. Asistoval při tom Tochor, kterému se dařilo a podepsal se i pod zbytek gólů svými asistencemi (celkem čtyřikrát). Přesilovku využil i soupeř , když Rojt (Cingroš) snížil na 3:1. Minutu před koncem druhé třetiny Devils ale odskočili opět o tři góly zásluhou Váchala (Tochor) a do šaten se šlo za stavu 4:1 pro Devils.
Závěrečná třetina přinesla další čtyři góly, ale o ty se oba celky podělily stejným dílem. Na začátku třetiny hráli Devils přesilovku 5 na 3, kterou ale nevyužili. Stejnou výhodu Devils nabídli i Sršňům a ti byli úspěšnější. Cingroš v době, kdy právě skočil jeden z vyloučených na led (5 na 4) prostřelil Hrdličku. Devils odpověděl tím nejlepším způsobem. Po svém oddechovém čase, hned v té minutě zchladil nabuzené Sršně Pauler (Tochor). Minutu a půl před koncem si vzal oddechový čas i soupeř. Po jeho skončení odvolal gólmana a vhazovalo se ve třetině domácích. Po vyhraném vhazováni Tochor dal na Bora a ten přes celé kluziště dával na 6:3. Sršni to ale nezabalili a podařilo se jim snížit na konečných 6:3 Pojarem (Hana) 13 vteřin před závěrečným hvizdem.

A jak to viděl soupeř? (použito z webu HC HP Sršni Domažlice)

Aktualizováno 07.04.13 13:30
pozor, první průběžný výsledek utkání budu dávat do komentářů (níže -pod upoutávkou) pokud budu mít čas.