10 :0
KRČMA (KOHEL)

Na komentáři se pracuje................
.

Devils si na svého soupeře do čtvrtfinále play off museli počkat do úterý a na konec se jím stal tým Trhanova.
Trhanov měl opět problém se sestavou, ale i osm hráčů (plus gólman) vzdorovalo tlaku Ďáblů po dvě třetiny a to i zásluhou Vondrovice v jejich bráně. Devils šli do vedení na začátku šesté minuty. Vondrovic vyrazil střelu L. Knického a na střelu T. Palucha už nestačil. Ve dvanácté minutě byl vyloučený hráč Trhanova a to potrestal D. Kohel za asistence D. Bora, na vedení 2 : 0. Tak skončila i první třetina.
Druhá třetina pokračovala v nastaveném tempu. Hrál se útočný hokej na obou stranách a Devils přidali další dva góly. Postarala se o to dvojice P. Váchal (dával góly) a D.Pauler (asistence).
Třetí třeina byla již v režii Devils a postupně nastříleli dalších šest branek. Odstartoval to D. Pauler, který ke dvěma asistencím přidal ještě dva góly (Kohel,Knický) a se čtyřmi body byl první hvězda zápasu.Po dvou gólech ještě přidali V. Bohuslav (Vávra, Krčma) a J.Krčma (Knický,Kohel). Když se k tomu připočítá bezchybný výkon J. Bejčka v bráně Devils, tak nám vyjde výsledek 10:0 pro Devils. Za zmínku stojí i to, že se hrálo slušně. Tři vyloučení na straně Devils a jeden u Trhanova.
Odveta se hraje v neděli 31.3.2013 od 19:00 hod.