Březen 2013

Čtvrtfinále II play off

30. března 2013 v 8:43 | zub |  Aktuality

Už dnes může AHC Devils znát svého soupeře pro semifinále play off Dnhl 2012/2013.Dnes se hrají druhá kola. HC Kanice se můžou postarat o překvapení a po první výhře 2:0 vyřadit SKP Domažlice.Zápas začíná dnes, v sobotu 30.března od 19:00 hod.Dobře rozjetý zápas mají i Ice Barons a po první výhře nad Old Boys 6:1 mají šanci se probojovat mezi nejleší čtyřku.Zápas se hraje před duelem Kanice- SKP od 17.00 hod.Třetí zápas HC Pirates- HC HP Sršni, kde mají šanci postoupit Piráti po první výhře 4:2, se hraje v neděli 31.března od 17:00 hod Po jeho skončení si Ďáblové místo druhého zápasu s Trhanovem pozvali k přáteláčku celek z Klatov.

O nás

Nedávno jsme oslavili první výročí otevření našeho obchodu se značkovou volnočasovou a sportovní módou pro děti a dospělé. Najdete nás v Domažlicích v ulici Msgre. B. Staška na proti Spořitelně.
Prodáváme oblečení značek O´neill, Oakley, Oxbow, Icepeak, O´win, Ostyle a Color Kids.
V naší nabídce najdete - softshellové bundy a vesty, trika, mikiny, košile, kalhoty, šortky, plavky, šaty, čepice, pásky, peněženky, kabelky a cyklistické komplety. V zimní kolekci dále pak zimní bundy, lyžařské komplety, funkční prádlo, čepice, šály, rukavice, svetry a nově i džíny.
Pro vaše děti u nás najdete kromě širokého sortimentu oblečení také hračky a zboží populární Hello Kitty.

.

Devils si na svého soupeře do čtvrtfinále play off museli počkat do úterý a na konec se jím stal tým Trhanova.
Trhanov měl opět problém se sestavou, ale i osm hráčů (plus gólman) vzdorovalo tlaku Ďáblů po dvě třetiny a to i zásluhou Vondrovice v jejich bráně. Devils šli do vedení na začátku šesté minuty. Vondrovic vyrazil střelu L. Knického a na střelu T. Palucha už nestačil. Ve dvanácté minutě byl vyloučený hráč Trhanova a to potrestal D. Kohel za asistence D. Bora, na vedení 2 : 0. Tak skončila i první třetina.
Druhá třetina pokračovala v nastaveném tempu. Hrál se útočný hokej na obou stranách a Devils přidali další dva góly. Postarala se o to dvojice P. Váchal (dával góly) a D.Pauler (asistence).
Třetí třeina byla již v režii Devils a postupně nastříleli dalších šest branek. Odstartoval to D. Pauler, který ke dvěma asistencím přidal ještě dva góly (Kohel,Knický) a se čtyřmi body byl první hvězda zápasu.Po dvou gólech ještě přidali V. Bohuslav (Vávra, Krčma) a J.Krčma (Knický,Kohel). Když se k tomu připočítá bezchybný výkon J. Bejčka v bráně Devils, tak nám vyjde výsledek 10:0 pro Devils. Za zmínku stojí i to, že se hrálo slušně. Tři vyloučení na straně Devils a jeden u Trhanova.
Odveta se hraje v neděli 31.3.2013 od 19:00 hod.

- 31.3.2013 od 17:00 hodin: HC HP Sršni - HC Pirates a od 19:00 hodin: postupující z předkola - AHC Devils

V play-off a předkole play-off rozhodují body získané v utkáních (tzn. za vítězství 3 body, za remízu 1 bod, za prohru 0 bodů). Body se vzájemných zápasech sečtou a mužstvo, které bude mít více bodů bude postupovat dále v play-off. Pokud bude shoda bodů, pojedou se v druhém vzájemném zápase nájezdy, které rozhodnou o postupujícím. Nájezdy se pojedou dle pravidel IIHF tzn. střídavě každé mužstvo Samostatné nájezdy začínají se třemi různými střelci z každého družstva provádějícími nájezdy střídavě.
a. Hráči nemusí být předem nominováni. Oprávněni účastnit se nájezdů jsou čtyři brankáři a všichni hráči
b. z obou družstev zapsaní v oficiálním zápisu o utkání s výjimkou upřesnění v odstavci c).
c. Hráč, jehož trest neskončil před koncem prodloužení, se nemůže zúčastnit samostatných nájezdů a musí
d. zůstat na trestné lavici nebo v šatně. Také hráči, odpykávající tresty uložené během samostatných nájezdů, musí zůstat na trestné lavici nebo v šatně až do skončení utkání.
f. Rozhodčí povolá kapitány družstev k losování mincí k určení družstva zahajujícího samostatné nájezdy.
g. Vítěz losování bude mít právo volby, zda jeho družstvo bude najíždět první nebo druhé.
h. Brankáři hájí stejnou branku jako ve 3. třetině.
i. Brankáři obou družstev se mohou střídat po každém nájezdu.
j. Samostatné nájezdy se provádějí v souladu s pravidlem 509 pravidel ledního hokeje.
k. Hráči obou družstev provádějí nájezdy střídavě až do vstřelení rozhodující branky. Zbývající nájezdy se neprovádějí.
l. Jestliže je po třech samostatných nájezdech každého družstva výsledek stále nerozhodný, pokračuje se nájezdy po jednom hráči z každého družstva se stejnými nebo novými hráči a s vystřídáním družstva zahajujícího nájezdy.
m. Zapisovatel zaznamená všechny nájezdy s uvedením hráčů, brankářů a dosažených branek.
n. Do výsledku utkání se započítává pouze rozhodující branka. Bude připsána hráči, který ji vstřelil a příslušnému brankáři.
o. Jestliže družstvo odmítne účast v samostatných nájezdech k určení vítěze utkání, bude utkání pro toto družstvo prohlášeno za prohrané a druhému družstvu se přiznají 3 body za vítězství. Jestliže hráč odmítne provést nájezd, bude nájezd pro jeho družstvo prohlášen za neproměněný.

KOHEL (VÁCHAL)

Devils, ve svém posledním utkání před play-off začali proti Poběžovicím aktivně, ale proti výborně chytajícímu P. Sikovi se dlouho nemohli prosadit. Skóre otevřel až v poslední minutě první třetiny D. Pauler po asistenci D. Bora. Po minutě hry druhé třetiny se Devils radovali podruhé zásluhou Uhlíře. Do konce třetiny Devils přidali ještě dva góly (Paluch a Bor) a o osudu zápasu bylo už téměř rozhodnuto. Poběžovice byli většinu hrací doby ve své obrané třetině a branku Devils ohrožovali pouze z brejků a většinu střel vysílali až ze středního pásma. Všechny střely však hostující brankář Horn zlikvidoval a poprvé za Devils dokončil zápas s nulou na svém kontě ( on už vlastně má dvě nuly, ale v prvním utkání, také s Poběžovicemi, vychytal nulu ale zápas se nedohrál celý). Ve třetí třetině přidali hosté ještě další 3 góly (Váchal, Kulhánek a Kohel) a radovali se ze zaslouženého vítězství.

Jak nás najdete :
Tramvají číslo 2 směr Světovar konečná , vystoupíte na zastávce Brojova, předposlední před konečnou.
Automobilem na Koterovské ulici, zaparkujete přímo u naší prodejny - naproti bývalé kasárny.

ZATÍM KRÁTCE:

Devils doplatili na navyužití svých šancí a dostali laciné góly. Při prvním inkasovaném gólu bylo v brankovišti tolik hráčů, až se divím že ten puk tam vůbec prošel.Devils ale rychle srovnali a první třetina skončila 1:1.Na začátku druhé třetiny inkasovali tři rychlé góly a s Devilsem to vypadalo bledě. Po této sprše Devils začali hrát a postupně srovnali na 4:4. Potom přišel další laciný gól na 5:4. Devils se snažili o vyrovnání ale z nájezdu dával Tetour na konečných 6:4 pro Piráty.
.

Aktualizováno 3.3.13 14:00
.
AHC Devils si pojistili vítězství v základní části již v minulém zápase, ale Pirátům šlo o třetí příčku a to slibovalo atraktivní hokej a podívanou pro fanoušky obou táborů.
Piráti šli do vedení v osmé minutě. Při tlačenici v Hrdličkově brankovišti se nejlépe zorientoval Skala, který protlačil puk do sítě. Piráti se ale neradovali dlouho. O necelou minutu později Pauler šikovně tečoval Kohelovu střelu od modré a bylo srovnáno. Tak skončila i první třetina.
Druhou třetinu začali Devis aktivněji. Potom ale přišla tříminutovka Pirátů a ti v čase 16:03 až 19:03 dali tři góĺy (Pechač, Skala, Steinbrücker). S Devils to vypadalo bledě, ale tato sprcha je nastartovala k většímu nasazení. Rozjeli kolotoč a to přineslo úspěch. Bor poslal puk rozjetému Paluchovi, ten se propletl mezi dvěma obránci a z nájezdu nedal Málkovi šanci. Piráti si vzali po chvíli oddechový čas, aby narušili tlak rozjetého soupeře. Devils ale pokračovali v nasazení a minutu před úpravou ledu snížil na rozdíl jedné branky Uhlíř (Krčma).
Vyrovnání přinesla patnáctá vteřina na začátku třetí třetiny. Postaral se o to Tochor s Váchalem. Piráti šli ale opět do vedení gólem Tetoura. Tentýž hráč sebral šanci Ďáblům vyrovnat minutu před koncem, kdy gólem v přesilovce, potvrdil na konečných 6:4 pro HC Pirates.

A JAK TO VIDĚL SOUPEŘ? :

Do utkání vstoupili hosté dle očekávání tlakem, ale úvodní gól vstřelil pirát Jiří Skala. Tím vzali Piráti Devils sebejistotu a hra se vyrovnala. V 10. minutě se do střely opřel hostující Kohel s ostrou střelu tečoval před Málkem Pauler - bylo vyrovnáno na 1:1. Tím skončila 1. třetina. Druhá třetina byla vyrovnaná a hra se přelívala ze strany na stranu. Hrál se pěkný útočný hokej. Šťastnějším týmem byli Piráti, kteří góly Petra Pechače, Jiřího Skaly a Miloslava Steinbrückera postupně zvýšili na 4:1. Paluch a Uhlíř ješte do konce druhé třetiny snížili na 4:3. V šatně trenér Pirátů Frček naordinoval hru zezadu s protiútoky, ale naopak hosté brankou Tochora vyrovnali na 4:4. Už se zdálo, že se Devils nadechuje k závěrečnému tlaku, ale zkušený Jaroslav Tetour znovu poslal Piráty do vedení. V závěru utkání ještě jednou Tetour ujel obraně Devils a upravil na konečných 6:4 pro Piráty. Hrálo se velmi kvalitní, bojovné utkání, ve kterém se vyznamenali především hráči obrany Pirátů, kteří blokovali střely Devils od modré.