41:3513 :2VÁCHAL

Na komentáři se pracuje................
.
Aktualizováno 21.1.2013 20:40

AHC Devils využili zaváhání SKP a Pirátů a vysokou výhrou 13:2 zvýšili svůj náskok před druhými SKP o 10 bodů a třetími Pirates o 11 bodů. O třináct gólů Devils se postarali čtyři hráči. Šestkrát se trefil P.Váchal a s jednou asistencí si připsal do statistiky sedm bodů. Tři góly přidal D.Pauler plus jednu asistenci. Po dvou gólech J.Krčma se třemi asistencemi a L.Knický (dva góly). Bodovali ještě za asistence R.Kulhánek 3x, R.Tochor 2x, a T.Paluch.
Devils nenechali nic náhodě, do zápasu vtrhli jako uragán a po sedmnácti vteřinách pří závaru před bránou šli rychle do vedení. Rozjetí Devils postupně nasázeli další góly a ve dvanácté minutě to bylo už 6:0. V závěru této třetiny se podařilo Trhanovu snížit, ale to bylo z jejich strany na delší čas vše.
Druhá třetina začala opět rychlým gólem Devils (15:26). Hrál se rychlý, útočný hokej a diváci se měli na co koukat. Tuto třetinu vyhráli Devils 3:0 a po dvou třetinách vedli 9:1.
Na začátku třetí třetiny padl opět rychlý gól, ale tentokrát se radoval Trhanov. Další góly dávali už jen Devils. Celý tento koncert Devils dirigoval odpočívající D.Bor ze střídačky a narůstající skóre se zastavilo na třináctce. Devils tak zaslouženě vyhráli 13:2 a se skórem 96:21 a 42 body vedou po čtrnácti kolech tabulku Dnhl.

Vážení obchodní přátelé,
dovolujeme si Vám představit společnost ALUTOR L&B s.r.o., která vznikla v roce 1997. Od samého založení vystupujeme jako přední výrobce rolovacího systémů. Vždy klademe velký důraz na komplexnost programu a vysokou kvalitu dodávaných produktů. Zaměřujeme se proto na silné dodavatele, kteří jako jediní mohou držet krok s rychlým technickým vývojem, aniž se to odráží na kvalitě námi poskytovaných výrobků a služeb. Vzhledem k tomu, že se na nás naši klienti pravidelně obracejí, máme za to, že se nám podařilo vybudovat silnou a profesionální firmu se stabilní kvalitou dodávaných výrobků a služeb. Centrála naší společnosti sídlí ve Staňkově. Jsme jedna z firem, která věnuje velkou pozornost rychlým servisním zásahům, neboť si plně uvědomujeme, že by případná porucha těchto zařízení mohla jejich uživatelům přinášet nesnáze. Jsme přesvědčeni, že spolupráce s námi bude i Vám přinášet pohodu a radost.

KULHÁNEK (VÁCHAL)
23:34 -využitá přesilovka-2 : 5HUML (TICHÁČEK)

Aktualizováno 15.ledna 2013 20:40

Třinácté kolo hrané třináctého ledna svedlo dohromady celky AHC Panthers - AHC Devils a padlo hnedle třináct branek. Svou premiéru v Dnhl si v dresu Devils odbyl Václav Vávra a Ondřej Veber.
Pantheři se pustili do zápasu s chutí a od prvních minut hráli útočný hokej. Devils v nasazení nezaostávali a od začátku se bylo na co koukat. První třetinu rozhodli tři minuty, kdy padly čtyři branky. Skóre otevřel v čase 4:04 min D.Kohel a za půl minuty připravil druhý gól P.Tauerovi, který využil přesilovku. Po minutě a půl se podařilo Pantherům snížit zásluhou Deckera.V zápětí hráli Devils další přesilovku a tu v čase 6:55 využil L.Knický za asistence P.Tauera. Do konce první třetiny už žádný gól nepadl a to i zásluhou obou gólmanů.
Ve druhé třetině padlo šest gólů. Odstartoval to T.Petržík (P.Tauer). Na 1:5 zvyšoval R.Kulhánek (P.Váchal). Za Panthery trestal odchovanec J.Huml, který v přesilovce za špatné střídání Devils, snížil na 2:5. Víc toho ale Devils soupeři nepovolili a další góly padaly jen za záda gólmana Pantherů. V.Vávra ve 24té minutě zavezl puk a jeho centr před bránu zužitkoval D.Pauler svojí důsledností. O sedmý gól se postaral L.Knický s D.Kohelem. Další vlna radosti vypukla mezi fanoušky a hráči Devils po gólu od modré v oslabení, když v poslední minutě druhé třetiny poslal R.Tochor puk J.Hůrkovi,ten se projel po modré, našel si ideální pozici a puk zavěsil.
Ve třetí třetině Devils hru kontrolovali, měli více ze hry, ale jejich šance končily na gólmanovi. I přes všechnu jeho snahu padla na konec DESÍTKA. Nejdříve při hře 4 na 4 skóroval R. Kulhánek (J.Hůrka) 2:9 a fanoušky žádanou desítku dával D.Bor.
.

Ve 13 kole DNHL tým Panthers narazil na dosud neporažené Devils a od úvodni třetiny se hrál rychlý a svižný hokej. Do vedení šli Devils po vlastní brance Panthers do konce 1. třetiny přidali ještě dvě trefy po důrazu před bránou Panthers. Panthers korigovali trefou Deckra na 1:3.Ve 2 třetině Devils využili nabídnuté přesilové hry a zajistili si do třetí třetiny náskok 8:2. Do třetí třetiny šli Panteráci s tím aby nedostali tíženou desítku což se jim nepovedlo a Devils jasně vyhráli 2:10.