35:147 : 1
VÁCHAL (BOHUSLAV)

.
.
Další podrobnosti až se pořádně proberu( po zápase byla schůze a posezení s fanoušky ve http://sportovnicentrumdomazlice.cz/kavarna-fit-cafe/
tak budou i nějaké fotečky)

Aktualizováno 16.12.2012 15:36

Poslední celek, který mohl Ďáblům sebrat před vánočně-silvestrovskou pauzou první body, byli Sršni, kteří jsou zatím na páté příčce průběžného pořadí Dnhl. Devils měli Sršňům, kterým se v posledních vzájemných zápasech dařilo víc, co vracet a dala se čekat bitva o každý kousek ledu. To se také vyplnilo a rozhodčí udělili celkem 30 trestných minut. Devils měli jasný cíl - vyhrát jedenáctý zápas v řadě a s plným počtem bodů jít po novém roce do druhé poloviny Dnhl. A začali to plnit hned od úvodních minut.
Aktivnějším Ďáblům se to vyplatilo když šli ve čtvrté minutě do vedení 1:0. Z pravého rohu nahrával V.Bohuslav před bránu. Tato nahrávka prošla až k modré k P.Tauerovi a jeho střela doplachtila za záda P.Červíčka. Od této chvíle to začalo na ledě jiskřit a během pěti minut padlo šest vyloučení. Při jednom takovém, museli Devils svůj jednogólový náskok bránit ve třech. Ve čtrnácté minutě hráli Devils přesilovku, kterou zužitkoval R. Uhlíř za asistence T.Palucha a o minutu to bylo ještě veselejší když dvojice R.Kulhánek - D. Bor zařídila vedení 3:0 po první třetině.
Druhá třetina napodobovala předešlou,co se týče nasazení i vylučování. Ve 24té minutě padly dva góly během 9sekund a oba do brány Sršňů. Nejdřív T.Palucha, když jeho střelu zpoza brány srazil do vlastní sítě jeden z bránicích hráčů. Druhý hned po vyhraném vhazování J.Krčma zavezl puk a R.Tochor jeho přihrávku s přehledem zužitkoval. Devis byli na koni a jejich tlak vyvrcholil ve 29té minutě gólem L.Knického za vydatné pomoci D.Bora.
Ve třetí třetině se gólu dočkali i Sršni a v čase 33:02 snížil z úniku Z.Liška. Devils na to ale odpověděli rychle a P.Váchal po přihrávce V.Bohuslava dával na 7:1. Zbytek zápasu se odehrál v režii obou gólmanů, kteří své týmy podrželi a skóre se již neměnilo.
Devils tak zaslouženě vyhráli 7:1 a bez ztráty bodů vévodí první polovině Dnhl.

O nás

Nedávno jsme oslavili první výročí otevření našeho obchodu se značkovou volnočasovou a sportovní módou pro děti a dospělé. Najdete nás v Domažlicích v ulici Msgre. B. Staška na proti Spořitelně.
Prodáváme oblečení značek O´neill, Oakley, Oxbow, Icepeak, O´win, Ostyle a Color Kids.
V naší nabídce najdete - softshellové bundy a vesty, trika, mikiny, košile, kalhoty, šortky, plavky, šaty, čepice, pásky, peněženky, kabelky a cyklistické komplety. V zimní kolekci dále pak zimní bundy, lyžařské komplety, funkční prádlo, čepice, šály, rukavice, svetry a nově i džíny.
Pro vaše děti u nás najdete kromě širokého sortimentu oblečení také hračky a zboží populární Hello Kitty.

Aktualizováno 12.12.12 21:00

Zápas AHC Devils vs HC Poběžovice byl v ohrožení a hrozilo, že bude kontumován. Hráčům Poběžovic se do utkání asi moc nechtělo a sešlo se jich málo. Po dohodě se nakonec přeci jenom hrálo, ale byly odehrány jenom dvě třetiny.
Devils se bez tří hráčů základní sestavy (Kulhánek,Pauler, Paluch) pustili do utkání ve vlažném tempu a hrstku Poběžovických hráčů jako by šetřili. Ale bylo to tím, že nebyla ta správná motivace. Soupeř ještě plný síly dobře bránil, jejich gólman skvěle chytal a několikrát nebezpečně ohrozil V. Horna v bráně Devils. V této třetině padl jediný gól z hole J.Krčmy za asistence P.Váchala.
Teprve ve druhé třetině Devils zařadili na větší rychlost a postupně nasázeli soupeři šest gólů. Odstartoval to R.Uhlíř, potom přidal V.Bohuslav dělovkou od modré a po chvíli ještě jeden po přihrávce P.Tauera.. J .Krčma k prvnímu gólu z první třetiny přidal ještě dva góly v této třetině a bylo to 7:0.
Do třetí třetiny už soupeř z Poběžovic nenastoupil, a tak Devils šli na led poděkovat svým fanouškům a bylo po zápase. Výsledek byl na konec uznán a Devils si mohli připsat třicátý bod a třetí zápas bez obdrženého gólu.

Aktualizováno 2.12.12 10:48
Ve třetím zápase devátého kola na sebe narazily celky Ďáblů a Pirátů. Piráti mají letošní sezónu dobře rozjetou a po minulé remíze s SKP chtěli nějaký ten bodík urvat i s týmem Devils.
Od prvních minut Piráti narušovali útoky Devils častým vyhazováním puku a hra se kouskovala. Potom se ale hra rozjela a útoky se přelévaly z jedné strany na druhou. Chvíli měli navrch Piráti, pak zase Devils. Ve 12. min se utrhnul D. Pauler, objel bránu a z levého kruhu přihrál R. Kulhánkovi před bránu a ten nedal R. Málkovi žádnou šanci. Devils měli ještě šanci svůj náskok zvýšit v přesilovce, ale toho nevyužili.
Do druhé třetiny šli Devils s jednogólovým náskokem a s odhodláním ještě nějaký ten gól přidat. Piráti ale také nezaháleli a nebezpečně ohrožovali T. Hrdličku v bráně Devils.Piráti ve snaze vyrovnat zapomínali na obranu a během krátké doby měl J. Krčma 2x možnost skórovat z nájezdů, avšak R. Málek oba nájezdy vychytal. Po chvíli poslal P. Váchal J. Krčmu na třetí pokus a ten se tentokrát nemýlil. Devils se dostali do herní pohody, dobře bránili a minutu před úpravou ledu zvyšoval R. Kulhánek za asistence D. Kohela na 3:0 pro Devils.
Třetí třetina pokračovala v nastaveném tempu, oba celky měly šance, ale jak R. Málek, tak T. Hrdlička s přehledem zasahovali. 7 min před koncem se ještě prosadil D. Bor, kterému asistoval J. Krčma a o zápase bylo definitivně rozhodnuto. R. Kulhánek mohl ještě při závaru před bránou skórovat, jenže R. Málek všechny jeho střely zlikvidoval ( 5 nebo 6 ). Devils se v závěru soustředili na obranu a pomoci T. Hrdličkovi k udržení čistého konta a vychytání druhé nuly v této sezóně. To se nakonec povedlo, i když Piráti měli v závěru výhodu přesilovky.
Zápas byl vyrovnaný, bez většího počtu vyloučených. Při závěrečném podávání rukou měl jeden z bývalých spoluhráčů ( dnes hrající za Piráty ) tak na spěch, že na tuto tradici asi zapomněl.