Tramvají číslo 2 směr Světovar konečná , vystoupíte na zastávce Brojova, předposlední před konečnou.
Automobilem na Koterovské ulici, zaparkujete přímo u naší prodejny - naproti bývalé kasárny.

26. listopadu 2012 v 11:43 | jiha (zub) |  Odehrané zápasy
OMLOUVÁM SE ZA POZDNÍ AKTUALIZACI, ALE NA TOMTO ZÁPASE JSEM NEBYL
více později formou
JAK TO VIDĚL SOUPEŘ

Z pohledu domácího týmu šlo o velice povedený zápas, i když výsledek toto tvrzení poněkud vyvrací. Domácí se do zápasu vrhli s odhodláním nedarovat ďáblům ani centimetr ledu zadarmo. Hosté zpočátku jakoby vyčkávali na to, s jakou hrou se Rakon B představí. Domácí pečlivě střežili svou "modrou" a úspěšně bořili šance Devils již v zárodku a díky tomu se hosté nemohli dostat do svého obvyklého tempa, naopak několikrát zahrozil Rakon před hostujícím brankářem. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a po jednom ze závarů v obraném pásmu domácích se ranou od modré po nešťastné teči domácího hráče trefil Váchal. Tento gól se nakonec ukázal jako rozdílový Jak již zaznělo v úvodu, pěkný zápas s minimem vyloučených.

AKTUALIZOVÁNO: 18.11.12 14:05

Vyvrcholením sobotních zápasů a lákadlem 7. kola Dnhl byl souboj dvou dosud neporažených týmů AHC Devils a HC SKP. Oba celky podávají v této sezóně vyrovnané výkony a pořadí v tabulce určovalo skóre, které bylo lepší pro SKP. Aby se Ďáblové vyhoupli do čela tabulky, museli i za absence dvou svých střelců ( J. Krčma, P. Váchal ) a marodícího T. Palucha podat nejen 100­ % výkon, ale i kázeň a nenechat se zbytečně vylučovat. Když s k tomu přidá J. Bejček v bráně, tak šance tu byla.
Devils šli za svým cílem a hned od prvních minut ohrožovali Kadlece v bráně SKP, ale i soupeř nebezpečně útočil a Bejček se v bráně nenudil. Ve 4 min. střelou k levé tyči poslal T. Petržík po přihrávce J. Hůrky Devils do vedení a stadion poprvé ohlušil buben a radost věrných fanoušků. A když se k tomu přidal D. Bor ( T. Petržík ), po využité přesilovce, tak se pomalu ukazovalo, kdo bude v tomto zápase pánem. SKP ale snížilo, když se po závaru před bránou dostal k puku M. Andrle a bylo to jen o gól.
Druhá třetina pokračovala ve stejném nasazení, byli to ale opět Devils, kteří se radovali po střele D. Bora od modré, kterou ještě tečoval jeden z bránících hráčů. Po 3 min. ale SKP snížilo na rozdíl jedné branky ( Podestát ). Hra se začala kouskovat, prodlužovat častým opravováním ledu a brány, která špatně držela na svém místě. Devils ale opět uklidnil T. Petržík, kterému se dařilo, a dvěma góly a jednou asistencí byl nejúspěšnější v bodování.
Do závěrečné třetiny šli Devils s odhodláním dovést toto utkání do vítězného konce, pokračovat v daném nasazení a dát ještě nějaký gól. To se jim podařilo 7 min. před koncem, kdy na gól D. Paulerovi naservíroval R. Kulhánek. Na to už ale SKP nedokázalo odpovědět a Devils po výborně sehraném zápasu celého týmu vyhráli 5:2. S plným počtem bodů se posunuli do čela tabulky Dnhl.

Aktualizováno 11.11.12 23:55
I když výsledek 2:5 vypadá na poklidný průběh zápasu, tak opak byl pravdou.Devils do slova vydřeli výhru, když skoro jednu třetinu hráli v oslabení.
Devils začali dobře a šli do vedení v páté minutě po akci P.Váchala. Ten vybojoval puk za bránou soupeře a zpoza brány nahodil puk před bránu. Ten trefil R.Uhlíře a od něj se odrazil do brány. Druhý gól padl z přesilovky, kterou zužitkoval J.Krčma po přihrávce D.Bora.
Na další gól se čekalo do závěru druhé třetiny, i když oba celky měly hromadu možností dát gól z přesilovek, kterých bylo jako máku. Dvě minuty před koncem této třetiny se dostal R.Kulhánek do úniku a ve skórování mu zabránil jen faul, který rozhodčí ocenili trestňákem. Ten R.Kulhánek s přehledem využil.
Třetí třetinu začali Devils v oslabení a hráli ho až do 38. minuty, když se nechali 3x za sebou vyloučit.To je stálo hodně sil a soupeř toho ve 38. minutě využil vstřelením dvou gólů a snížení na 2:3. Devils ale rychle odpověděli a P.Váchal s R.Kulhánkem zařídili vedení o dva góly.Kanicím se naskytla dvě minuty před závěrem další možnost ke snížení v přesilovce.Devils ale výborně bránili, podporováni opět výborně chytajícím J.Bejčkem. Při jednom vyhození puku z naší třetiny, za kterým vyrazil i R.Kulhánek, gólman soupeře zazmatkoval, špatně rozehrál a R. Kulhánek (po jedenácté v této sezóně) skóroval do prázdné brány.To do konce zápasu chyběla jedna minuta a zápas byl definitivně rozhodnutý.

Aktualizováno 4.11.12 10:24

V pátém kole D nhl čekal na Devils tým Nýřan, který se sešel s devíti hráči plus gólman. U Devils také chyběli tři hráči základního kádru, a tak byly síly, dá se říct, vyrovnané. Devils šli do vedení na začátku osmé minuty, když V. Bohuslav po přihrávce D.Bora využil přesilovku. Ještě v té minutě započalo duo Knický Váchal bodové žně. L.Knický (4+1) zpracoval přihrávku od P.Váchala (2+3) a bylo to 2:0.Tak skončila i první třetina.
Ve druhé třetině Devils zdůraznili hru, dělali méně chyb a během čtyř minut třemi góly zlomili definitivně odpor Nýřan. Odstartoval to v devatenácté minutě J.Krčma s T. Petržíkem. Potom D.Pauler vybojoval v rohu kluziště puk, zezadu objel bránu a dal to P. Váchalovi, který s přehledem zavěsil. Ve dvacáté třetí minutě po vyhraném vhazování ve třetině Nýřan se dostal k puku P.Váchal, přihrál R Uhlířovi a ten od modré prostřelil vše, co mu stálo v cestě. U dalších dvou gólů měl prsty opět P.Váchal, nejdříve sám dával po přihrávce L.Knického a další připravil tři vteřiny před koncem této třetiny D.Paulerovi.
Devils pokračovali ve střelecké jízdě i ve třetí třetině a ve třicáté čtvrté minutě to bylo po gólech J.Krčmy a L.Knického 9:0. Fanoušci Devils se dožadovali desítky. To vyslyšel T.Petržík, kterému asistoval J.Krčma. Potom přišla chvíle L.Knického a po přihrávkách R.Kulhánka a D.Bora dal postupně na 12:0. Devils ve snaze využít kolapsu Nýřan a dát co nejvíc branek, se dopustili dvou špatných střídání, za což byli potrestaní.To je rozhodilo a soupeř toho využil. Tři a půl minuty před koncem sebral čisté konto V.Hornovi, který se v této sezóně poprvé představil v bráně Devils. Nejdříve snižoval M.Rada a o minutu později Z.Dominik na konečných 12:2.