27:533 .1KNICKÝ
40:194 : 1KULHÁNEK
44:505 : 1VÁCHAL

NA KOMENTÁŘI SE PRACUJE , ale zatím velmi krátce:
Byl k vidění opět pěkný a útočný hokej. Devils šli rychle do vedení po šikovné teči P Váchala, který tečoval střelu D. Bora.Na další góly se čekalo až do druhé třetiny, kdy nejdříve R Kulhánek v oslabení zvyšoval na 2:1 a o minutu později snižoval M. Kupčík z přesilovky.V závěru této třetiny L. Knický místo přihrávky zvolil střelu a bylo to 3:1. Závěrečná třetina byla boj o každý kousek ledu a zmrzlí diváci se měli na co koukat.Zmrzlí pro to, že se nemohli jít zahřát nebo sledovat zápas z místní restaurace která byla zavřená (pár diváků to vzdalo hned, nebo odešli během zápasu). Asi jediný komu bylo horko, byl Old Boys,kterým Devils pěkně zatápěli.Pět minut před koncem se prosadil R.Kulhánek střelou do prázdné brány po chybě i tak výborně chytajícího Z.Tesaře a deset vteřin před koncem dával P Váchal na konečných 5:1 pro Devils.V bráně Devils se poprvé v této sezoně představil J Bejček a byl opět oporou.
Aktualizováno 29.10.12 20:54

Na Devils o tomto víkendu čekaly dva zápasy. Nejdříve v sobotu dohrávka třetího kola s Trhanovem a druhý den Old Boys. Devils se po sobotní výhře nad Trhanovem 7:5, pustili do utkání s Old Boys s chutí a po čtyřiceti vteřinách je poslal do vedení P.Váchal, který šikovně tečoval střelu D. Bora. Hrál se rychlý a útočný hokej a díky gólmanům, jak Z.Tesaře, tak J.Bejčka, nepadl dlouho žádný gól.
Na další gól se čekalo až do páté minuty druhé třetiny. Old Boys hráli přesilovku a útočili. Puk vybojoval R.Kulhánek, vyškolil dva obránce a Tesařovi nedal žádnou šanci. O minutu později se ale dočkal i soupeř, který pokračující přesilovku nakonec využil na kontaktní gól. V závěru této třetiny ale Devils odskočili opět o dva góly zásluhou L.Knického. Ten zavezl puk a místo přihrávky zvolil dobře mířenou střelu.
Závěrečná třetina byla boj o každý kousek ledu a zmrzlí diváci se měli na co dívat. Zmrzlí proto, že se nemohli jít zahřát a dát si něco teplého k pití, nebo sledovat zápas z místní restaurace, která byla zavřená i na následující zápas. To je škoda, protože pár diváků (hlavně dětí) to vzdalo hned, nebo odešli během zápasu.Šest minut před koncem byli Old Boys pod tlakem a vybrali si oddechový čas. Na rozjeté Devils to ale nezabralo a minutu na to využil R.Kulhánek zaváhání gólmana a skóroval do prázdné brány. Old Boys ještě vyvinuli tlak, ale z gólu se deset vteřin před závěrečným hvizdem radoval P.Váchal, který se i díky tomu postaral o výhru 5:1.

GÓLY DEVILS:
KNICKÝ (HŮRKA), BOHUSLAV (KULHÁNEK), PAULER 2x (UHLÍŘ, KOHEL), KULHÁNEK2X (PAULER. KOHEL), TAUER (KOHEL)

Na tomto zápase jsem nebyl, tak sem dám článek -JAK TO VIDĚL SOUPEŘ- z webu D NHL.

Aktualizováno 31.10.12 18:55

-JAK TO VIDĚL SOUPEŘ-
V dohrávaném utkání třetího kola DNHL se hrál rychlý a útočný hokej a jak už tomo bývá v zápasech mezi těmito dvěma týmy zvykem,zápas plný emocí a na obou stranách bylo poměrně dost vyloučených.Hosté byli po většinu zápasu lepším týmem,ale domácí se jim snažili vyrovnat bojovností a nasazením.Zápas se rozhodoval na konci druhé třetiny,když dvanáct vteřin před přestávkou trhanovští netakticky přišli o kotouč ve středním pásmu a hosté toho dokázali využít.V poslední části hry už domácím,kteří nastoupili v devíti hráčích docházeli síly a zkušení hosté už si závěr zápasu pohlídali.V zápase podali tragický výkon oba delegovaní rozhodčí!

A POTOM

PS.- protože na sobotním zápase nebudu , tak výsledky sem dám až později.

9 : 3

Ve druhém kole čekal Devils tým Pantherů, který v minulém kole potrápil Piráty. Pro Devils to začalo slibně, když je v druhé minutě R. Kulhánek za asistence D. Bora poslal rychle do vedení. V bráně Pantherů hostoval M.Pustina, který se činil, vychytal hodně šancí Ďáblů a dlouho držel svůj tým. V jedenácté minutě ve vlastní třetině vybojoval obránce D. Bor puk a svým typickým výletem přes celé kluziště překonal M.Pustinu. O dvě minuty později to bylo zase o něco veselejší. To když R. Uhlíř přihrával R. Kulhánkovi na 3:0 a vypadalo to na poklidný průběh.
Pantherům se na začátku druhé třetiny povedl husarský kousek, když se během tří minut vrátili do hry a postupně srovnali na 3:3. Nejdříve při závaru před T.Hrdličkou dával P.Vintr. Potom využil přesilovku V.Erhart a vyrovnával opět P.Vintr. Pantherům narostlo sebevědomí. Zkušené Devils to zdravě nakoplo a o minutu později šli do vedení zásluhou V.Bohuslava (D.Pauler) dělovkou od modré a ukázali, kdo bude na ledě pánem. Do konce této třetiny soupeři prakticky nic nedovolili a to, co prošlo na bránu to s přehledem vyřešil T.Hrdlička. Potom přišly pěkné góly po střelách R.Tochora (J.Krčma), T.Palucha (D.Kohel) nebo dorážka T.Petržíka po střele J.Krčmy. Tuto třetinu Devils na konec vyhráli 4:3 a po dvou třetinách to bylo 7:3.
Do třetí třetiny šli Devils v oslabení, které přežili bez následků. Ve třetí minutě J.Krčma (D.Bor) ale svoji přesilovku využili a byla to jen otázka času, kolik gólů Devils dají. Proti tomu byl ale M.Pustina a vychytal tutovky L.Knickému, ale i mnoho dalších. Prosadil se už jen R.Kulhánek, který tak završil svůj hattrick. Po celý zápas Devils opět povzbuzovali jejich fanoušci a dožadovali se desítky. To se na konec nepodařilo, ale na konci byli všichni spokojení.

BOR (VÁCHAL)
26:09 - využitá přesilovka0 : 3PAULER (UHLÍŘ)
34:26 - využitá přesilovka0 : 4TOCHOR (KULHÁNEK)
43:16 - v oslabení0 : 5KULHÁNEK (PETRŽÍK)
43:431 : 5WENZEL (HUBER)

.

AHC DEVLS čekal v prvním kole D NHL 2012/2013 nepříjemný soupeř, Ice Barons. Očekával se rychlý, útočný a tvrdý hokej, který přiláká fanoušky obou celků, což se také potvrdilo.
Oba celky se za podpory svých fanoušků pustily s chutí do hry a ta se přelévala z jedné strany na druhou. Od začátku drželi své spoluhráče oba gólmani, T.Hrdlička na straně Ďáblů a Liedke u Baronů.V šesté minutě poslal z vlastní třetiny R.Uhlíř do nájezdu R.Kulhánka a ten nedal gólmanovi žádnou šanci.Ve dvanácté minutě nabídli Baroni Devils výhodu přesilovky a tu za necelou minutu využil po přihrávce P Váchala D Bor střelou od modré.
Druhá třetina pokračovala ve stejném nasazení a kromě jediné branky, kdy D.Pauler za asistence R.Uhlíře využil druhou početní výhodu k vedení 3:0, bylo i jedno nepříjemné zranění. T.Paluch nešťastně narazil ramenem na mantinel a zápas nedohrál.
Ve třetí třetině se přitvrdilo, přibylo vyloučených, hra se kouskovala a hodně se diskutovalo s rozhodčími. Devils ale nepolevovali v nasazení a byli to opět oni, kdo se bavili hokejem a radovali se z gólů. Při další přesilovce, tentokrát 4 na 3, se po ukázkové akci, kdy si puk vyměnili všichni útočící hráči, radoval na konec z parádního gólu R.Tochor (R.Kulhánek). Necelé tři minuty před koncem nabídli Devils Baronům ještě jednu přesilovku a šanci na snížení. Byli to ale opět Devils, kdo se radoval. I v oslabení uzamkl soupeře v jeho třetině a dorážel na jeho gólmana. Ten po střele T.Petržíka střelu vyrazil a nevěděl, kde je puk. Ten byl u jeho tyčky o kterém ale věděl R.Kulhánek dával na 5:0.Baroni dohrávali přesilovku, dostali se do naší třetiny a Wenzel už ve hře 5 na 5 sebral minutu pře koncem T.Hrdličkovi čisté konto.
AHC Devils Domažlice tak zaslouženě vyhráli nad Ice Barons Waldmünchen 5:1 a mohou si připsat první důležité body do tabulky D NHL.

A JAK TO VIDĚL SOUPEŘ ? :

S prakticky nezměněného týmu zacali baroni novou sezonu. První hra byla zrovna tvrdý oříšek. Hrali proti Devils Domažlice, poslední play-off soupeřům sezony. Začali hru a zapojili se aktivne v prvních minutach, byly šance na obou stranách, ale Češi byli ve vyhode a nedali Liedtkemu žádnou šanci. Chyba byla v tom,ze hraci casto sedeli na trestne lavici. Tim se hralo v nisim poctu. Devils využili hned prvni sance a zvysili pozoruhodnym výstřelem na 2:0. V polocase nebyla zadna zmena,baroni casto v oslabeni, ale na rozhodcim to nelezelo. Se svymy zkusenostmi a skvelou hrou zvysili cesi na 3:0, a tim rozhodli o sve vyhre. Po druhe prestavce zustali nemci pozadu. šlo se do poslední třetiny, s odhodlanim strelit alespon jeden gol. Bohužel se zase dostali do oslabeni kvuli spatnym akcim. Pirkenseer byl na trestne lavici a domazlicky tym okamzite vyuzil situaci v rychle kombinaci na 4:0. Pak neobvyklý pohled,Baroni ve vyhode, ale presto dostali zbytecnou branku. Nekolik okamziku pred koncem hry se podarilo baronum dat jeden čestný gól.