Pozvánka 1 kolo

27. září 2012 v 21:07 | jiha (zub) |  DNHL 2012/2013

Rozpis AHC DEVILS 2012/2013 I.polovina

25. září 2012 v 19:32 | jiha (zub) |  Rozpis + výsledky AHC DEVILS 2012/2013
Když se klikne ve sloupci DATUM na datumy, tak se ukáže popis zápasu ( pokud se již odehrál), nebo odpočet času (pokud se ještě neodehrál). Ve sloupci www ,když se klilne na ikonku týmu, ukáží se stránky týmu (pokud je mají)..
''

Když se klikne ve sloupci DATUM na datumy, tak se ukáže popis zápasu ( pokud se již odehrál), nebo odpočet času (pokud se ještě neodehrál). Ve sloupci www ,když se klilne na ikonku týmu, udkáží se stránky týmu (pokud je mají)..

BRANKY DOMÁCÍ:

Do zahájení sezóny D-NHL 2012/2013 už moc nechybí (v den, kdy se hrálo to bylo 14 dní) si
po přáteláčku v Plzni s HC PILSFANS a turnaji v Budějovicích,
si domů na sobotní večer pozval tým z Poběžovicka.
Devils se do svého soupeře pustili s chutí a po první třetině vedli 3:0. Ve druhé třetině za stavu 6:0 se gólu dočkal i soupeř, když po závaru před bránou V.Horna protlačil na potřetí puk za jeho záda. V. Horn podal opět výborný výkon a vytáhl několik parádních zákroků. Do konce této třetiny padl ještě jeden gól a to do sítě soupeře. Ve třetí třetině Devils pokračovali ve své hře a jejich konto postupně narůstalo. Soupeř přidal ještě jeden gól, ale to bylo vše, co jim obrana a gólman Devils povolili. Celý tým hrál výborně a skoro každý hráč se podílel na výhře 11:2 a připsal si nějaký ten bodík ať za gól nebo asistenci (viz BRANKY DOMÁCÍ).
Po skončení bylo krátké posezení ve FIT Cafe, kde bylo připraveno pohoštění od našich partnerů.