Duben 2012

Mistrovský titul Domažlické NHL mají Old Lucky Boys

30. dubna 2012 v 7:39 | DOMAŽLICKÝ DENÍK |  Aktuality


Mistrovský titul Domažlické NHL mají Old Lucky Boys


Vyvrcholení soutěžního ročníku 2011/2012 Domažlické NHL.
Vyvrcholení soutěžního ročníku 2011/2012 Domažlické NHL. Autor: Deník/ Václav Tauer

27.04.2012 10:00

Domažlice - Až samostatné nájezdy po odvetném finálovém utkání rozhodly o tom, že mistrovský titul letošního ročníku Domažlické NHL získali hokejisté Old Boys. Poražení finalisté z SKP jsou vicemistry, bronz získali v dalším dramatickém utkání hokejisté HC HP Sršni, kteří udolali úřadující mistry a vítěze základní části z AHC Devils Domažlice.


SKP Domažlice - Old Boys 4:4 (3:3) na SN 0:1
Oslabení ´veteráni´ začali náporem a brankář SKP Kadlec se musel činit. Neproměněné šance hosty mrzely už ve 4. minutě, kdy jejich chybu potrestal Andrle - 1:0. Po třiceti vteřinách zvýšil náskok domácích Vondrovic - 2:0. Old Boys se poté nadechli k dalšímu náporu, který zbrzdilo vyloučení Kupčíka. Přesilovku v jejím závěru zužitkoval Jiří Pejsar - 3:0.
Dostat se z útlumu pomohla Old Boys přesilovka ve 14. minutě, kterou za 13 vteřin proměnil Levička po přihrávce Skorky - 3:1. Paradoxně po obdrženém gólu byli hráči SKP lepší a ´veterány´ až do konce třetiny zachraňoval brankář Tesař. O přestávce se snažil kouč Fiala tým Old Boys uklidnit, aby si přestal všímat výkonu rozhodčích a hrál svoji hru. Bylo to znát, po padesáti vteřinách druhé třetiny skóroval Janouš po přihrávce šedesátníka Kupilíka a ´dědkové´ byli ve hře - 3:2. Za dvě minuty mohli hosté vyrovnat, když se soupeř nechal vyloučit do třech, ale domácí se obětavým výkonem ubránili a poté byli až do konce třetiny lepší.
Závěrečné dějství bylo vypjaté a nejvyrovnanější v celé sérii. ´Veteránům´ se podařilo ve 3. minutě vyrovnat Kobzíkem po přihrávce Janouše a začínalo se od nuly - 3:3. Kouskování hry sudími snášeli lépe hráči SKP, byli důslednější v protiútoku, ale Tesař tým podržel a jednou byl nucen zaskočit také obránce Hika. Pět minut před koncem Old Boys otočili skóre, když nejmladší veterán Kupčík z levého křídla poslal do šibenice bombu příklepem, a Kadlec ji viděl až v brance - 3:4. Hráči SKP se nevzdali a po chybě hostů v obranném pásmu dotlačili puk za Tesařova záda - 4:4. Rozhodnout tak musely nájezdy, v nichž snajpři Old Boys Kupčík a Kobzík Kadlece překonali, naopak Tesař oba nájezdy SKP chytil.
HC HP Sršni - AHC Devils 5:3 (0:2; 0:1; 5:0)
Sršni vstupovali do odvety zápasu o třetí místo bez kapitána a trenéra Michala Hany, jenž byl pracovně vytížen mimo republiku a tak jej na pozici trenéra zastoupil zraněný útočník Petr Kalous a roli asistenta kouče si vyzkoušel prezident klubu Daniel Svatoš. Ve hře tradičně dobře splnil roli kapitána Jiří Sloup, hrající se slavnou osmašedesátkou.
První třetina nezačala pro domácí dobře. V čase 4:12 po přihrávce Hůrky poslal kotouč za Sokolova záda Pauler - 0:1. Za necelých pět minut kapitán ´ďáblů´ Kulhánek po nahrávce Bora přidal další gól - 0:2. Domácí znervózněli, hráli nekoncentrovaně, navíc přišly dvě vyloučení, což kvalitě hry neprospělo. Do konce třetiny už však další branka nepadla. Když ve druhé třetině dvougólové vedení celku s ďáblem na prsou pojistil v čase 24:56 Kohel, zdálo se, že bronz poputuje k vítězi základní části letošního ročníku DNHL.
Jenže ze šatny se ´sršni´ vrátili odhodlaní nevzdat se bez boje. V čase 30:15 je ještě více nabudil gól obránce Kláska a další gól padl za záda Jiřího Bejčka po trefě Cingroše - 2:3. V dalších minutách se na hostech začala projevovat únava, neboť celé play - off absolvovali s oslabeným kádrem a i do tohoto duelu museli vypomoci marodi a zranění. To se ´ďáblům´ zřejmě stalo osudným. Žlutočerní zvýšili svoje úsilí a vyrovnávací branku vstřelil po přihrávce kapitána Jiřího Sloupa jeho jmenovec Jiří Dubský - 3:3.
Za čtrnáct vteřin na to, v čase 39:30, přidal Wirt čtvrtý gól ´sršňů´ a ti šli do vedení a když Dubský v čase 44:17 znovu překonal Bejčka, dohrávalo se za obrovské euforie na domácí střídačce i mezi jejich příznivci v hledišti.

Další program AHC Devils CHODOVAR CUP -2012 5.5.2012

22. dubna 2012 v 23:14 | jiha(zub) |  TURNAJ CHODOVAR CUP 2012Po skončení D-NHL čeká na Devils další velká akce a to je

CHODOVAR CUP 2012


který se uskuteční v sobotu 5.května 2012 v Domažlicích v Karpem aréně. Na pořádání tohoto turnaje se podílí i AHC Devils. Stejně jako loni, bude Domažlice reprezentovat AHC RETRO Domažlice. Je to jednodenní turnaj s osmi celky z celé republiky - viz odkaz ( co je zeleně nebo jinak barevně je odkaz a obrázky nebo ikony jsou většinou také odkazy, tak na ně klikni). Před zimákem bude stan, kde bude grilované sele, občerstvení a po celý den bude hrát hudba. Večer potom bude LEDOVÁ PÁRTY pro účastníky turnaje.
Protože bez partnerů se takový turnaj těžko organizuje, tak tady jsou
partneři turnaje:Před ním si ale zahrajeme přáteláček se Stříbrem a to již tento týden ve čtvrtek 26.4.2012 od 19:00 hod .

Aktualizováno 25.4.2012:

Tak asi komentář k přáteláčku nebude.Dostal jsem teploty a rači budu doma abych byl fit na turnaj. Nebo kdo tam bude, tak něco napište a já to sem dám.

HC HP SRŠNI DOMAŽLICE - AHC DEVILS DOMAŽLICE 5:3

19. dubna 2012 v 22:31 | jiha(zub) |  DNHL 2011/2012
..
3 : 3
(1:2, 1:0, 1:1)
5 : 3
(0:2, 0:1, 5:0)

II. zápas

BRANKY DOMÁCÍ:
KLÁSEK, CINGROŠ, DUBSKÝ 2x, WIRT

BRANKY HOSTÉ:
D.PAULER (J.HŮRKA), R.KULHÁNEK (D.BOR), D.KOHEL (J.HUML)

VYLOUČENÍ:
6 : 4

SESTAVA:
BEJČEK "G", BOR "A", BOHUSLAV, KNICKÝ, KOHEL, KULHÁNEK "C", PALUCH, PAULER "A", HUML, TOCHOR

Tak je dobojováno. Devils ve svém posledním utkání o bronz prohráli a v PLAY OFF skončili na čtvrtém místě, i když po dvou třetinách k němu měli blíž a vedli 3:0. Ve třetí třetině dostali gól po patnácti vteřinách a potom už to šlo z kopce.
Přesto Ďáblům patří obdiv a respekt, jak v těchto dvojzápasech v devíti hráčích, a někteří z nich ještě měli zdravotní potíže, bojovali. Zranění provázely Devils celé PLAY OFF. Pochvala patří i našim fanouškům, kteří opět perfektně fandili.
Gratuluji všem hráčům Devils, zraněným přeji brzké uzdravení a v další sezoně co nejlepší výsledky.
Po utkání byli Devils vyhlášeni vítězem základní části a obdrželi pohár (stejně jako loni).

JAK TO VIDĚL SOUPEŘ?
.....
Celek Sršňů složil opravnou zkoušku jak za loňskou prohru v boji o bronz s SKP, tak za nevydařený první zápas o tento kov v letošním ročníku. Nakonec porazil díky fantastické třetí třetině tým Ďáblů 5:3. Klub domácích byl oslaben absencí kapitána a trenéra Michala Hany, jenž byl pracovně vytížen mimo republiku a tak jej na pozici trenéra zastoupil zraněný útočník Petr Kalous a roli asistenta trenéra si vyzkoušel prezident klubu Daniel Svatoš. Ve hře tradičně dobře splnil roli kapitána Jiří Sloup, hrající se slavnou osmašedesátkou.První třetina nezačala pro domácí vůbec dobře, kdy v čase 4:12 po přihrávce Hůrky vsítil za Sokolova záda David Pauler. Za necelých pět minut, v čase 8:59 kapitán Ďáblů Roman Kulhánek přidal další gól do svatyně Sršňů, po nahrávce Davida Bora. To již Sršni začali být nervózní a hráli velmi nekoncentrovaně, navíc přišly dvě vyloučení domácích borců, což ke kvalitě herního výkonu nijak nepřispělo. Do konce první třetiny již další branka nepadla.Druhá třetina byla delší dobu bez branek, domácím se stále nedařilo zvrátit nepříznivý stav, a navíc dvougólové vedení celku s ďáblem na prsou pojistil v čase 24:56 David Kohel, asistenci si připsal Jiří Huml. Zdálo se, že bronz poputuje k vítězi základní části letošního ročníku DNHL. Sršni byli v tento moment na kolenou. To by ale nesměl být lední hokej ledním hokejem, hrou plnou zvratů a nekonečné naděje.Ze šaten přišli Sršni s pocitem, že se ještě zdaleka nevzdávají a tak se také vzápětí stalo, kdy v čase 30:15 dával první gól domácích obránce David Klásek, to Sršně neobyčejně povzbudilo a další gól padl za záda Jiřího Bejčka díky Martinu Cingrošovi. Čas 31:40. Hosté jakoby se nechali ukolébat svým náskokem? Pak se několik minut bojovalo, ale na týmu AHC Devils již začala být patrná jistá únava, neboť tento celek nastupoval do zápasů play-off vždy s oslabeným kádrem a tento moment se jim zřejmě stal letos i osudným. Rozběhl se gólostroj žlutočerných a tak další vyrovnávací branku domácích vstřelil po přihrávce kapitána Jiřího Sloupa jeho jmenovec Jiří Dubský. Za čtrnáct vteřin na to, v čase 39:30 Aleš Wirt vstřelil další branku a domácí vedli. Hosté již nenadělali zhola nic a jejich exekuci vykonal znovu Sršeň Jiří Dubský v čase 44:17, poté se celý zápas dohrál ve znamení obrovské euforie na střídačce domácích a sršních fandů v hledišti.Sršni vybojovali bronz, tak jak slíbili na konci minulé sezóny, tak také učinili. Vybojovali si svoji první medaili. Bronzová příčka byla tedy sladkou tečkou za poctivou a dlouho prací klubu HC HP Sršni Domažlice, který děkuje všem svým fanouškům, příznivcům a sponzorům za přízeň v sezóně 2011/2012 a těší se na další hokejovou sezónu.

..

CHODOVAR CUP 2012

POZVÁNKA KLIKNI

.

Něco na ochutnání
.


HC HP Sršni - AHC Devils - II. zápas o 3 místo

17. dubna 2012 v 22:59 | jiha(zub) |  Další zápas
..
3 : 3
(1:2, 1:0, 1:1)
Sobota 21.4.12
19:45 Hod

Program vyhlášení výsledků DNHL 2011/2012
- 19:30 - vyhlášení nejproduktivnějšího hráče, nejlepšího střelce, nejlepší obránce, nejlepší brankář, vítěze základní části, předání pohárů medailí

- 21:45 - předání bronzových medailí
Všechny srdečně zve na vyhlášení výsledků letošního ročníku ligový výbor DNHL


..

CHODOVAR CUP 2012

POZVÁNKA KLIKNI

.

Něco na ochutnání
.


CHODOVAR CUP 2012-partneři

17. dubna 2012 v 22:03 | jiha(zub) |  PARTNEŘI
.
http://sportovnicentrumdomazlice.cz/

Fotogalerie


Kavárna FIT Cafe

Nabízíme kávu, alkoholické i nealkoholické nápoje.
Příjemné posezení a terasa s dětským koutkem v areálu sportovního centra.
Jsme také na Facebooku, kde naleznete fotografie a další informace!
FIT Cafe FIT Cafe FIT Cafe FIT Cafe FIT Cafe FIT Cafe FIT Cafe FIT Cafe FIT Cafe - Dětský koutek FIT Cafe - Dětský koutek FIT Cafe - Dětský koutek FIT Cafe - Dětský koutek FIT Cafe - Dětský koutek FIT Cafe - Dětský koutek FIT Cafe - Dětský koutek FIT Cafe - Dětský koutek


Prodejna : Koterovská 212/113 , Plzeň Slovany 32600
Provozní doba :
Po 9,00 - 18,00
Út 9,00 - 15,00
St 9,00 - 18,00
Čt 9,00 - 19,00
Pá 9,00 - 15,00
Jak nás najdete :
Tramvají číslo 2 směr Světovar konečná , vystoupíte na zastávce Brojova, předposlední před konečnou.
Automobilem na Koterovské ulici, zaparkujete přímo u naší prodejny - naproti bývalé kasárny.
Veškeré dotazy směrujte na
email : obchod@namakanej.cz
nebo tel: 608962790


O nás

Nedávno jsme oslavili první výročí otevření našeho obchodu se značkovou volnočasovou a sportovní módou pro děti a dospělé. Najdete nás v Domažlicích v ulici Msgre. B. Staška na proti Spořitelně.
Prodáváme oblečení značek O´neill, Oakley, Oxbow, Icepeak, O´win, Ostyle a Color Kids.
V naší nabídce najdete - softshellové bundy a vesty, trika, mikiny, košile, kalhoty, šortky, plavky, šaty, čepice, pásky, peněženky, kabelky a cyklistické komplety. V zimní kolekci dále pak zimní bundy, lyžařské komplety, funkční prádlo, čepice, šály, rukavice, svetry a nově i džíny.
Pro vaše děti u nás najdete kromě širokého sortimentu oblečení také hračky a zboží populární Hello Kitty.

Naše akceVEŠKERÉ ZBOŽÍ Z NAŠÍ NABÍDKY VÁM TAKÉ ZAŠLEME

NA DOBÍRKU !!


Restaurace Chodský hrad Restaurace Chodský hradOtevírací doba
Pondělí:11:00 - 21:00
Úterý:11:00 - 22:00
Středa:11:00 - 22:00
Čtvrtek:11:00 - 22:00
Pátek:11:00 - 23:00
Sobota:11:00 - 23:00
Neděle:12:00 - 16:00
Vítejte v Restauraci Chodský hrad!AHC Devils - HC HP Sršni 3:3

14. dubna 2012 v 22:52 | jiha(zub) |  DNHL 2011/2012


..
3 : 3
(1:2, 1:0, 1:1)

BRANKY DOMÁCÍ:
T. PALUCH, L. KNICKÝ, D. PAULER

BRANKY HOSTÉ:
O. PAVLÍK, M. CINGROŠ 2x

VYLOUČENÍ:
7 : 3

SESTAVA:
BEJČEK "G", BOR "A", BOHUSLAV, KNICKÝ, KOHEL, KULHÁNEK "C", PALUCH, PAULER "A", TAUER, TOCHOR

Zatím krátce:
V sobotu odstartovalo nepopulární (aspoň pro mne) klání poražených semifinalistů a to boj o třetí místo mezi
AHC Devils Domažlice a HC HP Sršni Domažlice.
Devils se v devíti hráči pustili do tří pětek Sršňů a od začátku dokazovali, že i v tomto stavu budou Sršňům pěkně zatápět.Přesto to byli ale Sršni, kteří šli ve třetí minutě do vedení po akci O. Pavlíka.Ďáblové ale rychle vyrovnali a postaral se o to T. Paluch bombou z dálky. Tento stav ale také nevydržel dlouho a Sršni šli opět do vedení M. Cingrošem a Devils museli zase dotahovat. To se jim už do konce této třetiny nepovedlo a prohrávali 1:2. Ve druhé třetině padl jediný, vyrovnávací gól. Při závaru před bránou Sršňů se nejlépe orientoval L. Knický a bylo srovnáno. Třetí třetinu začali Sršni aktivněji, ale Devils tento nástup zachytili a postupem času se hra vyrovnala. Za zmínku stojí akce R. Kulhánka, který při nájezdu orazítkoval růžek soupeřovy brány. Necelých sedm minut do konce odstoupil jeden hráč a Devils museli dohrávat v osmi. Sršni toho chtěli využít a přidali na obrátkách. Necelé dvě minuty před koncem jim to vyšlo a šli po třetí do vedení.Měl v tom prsty opět M. Cingroš. Devils se ale nevzdávali a necelou minutu před koncem,po zavezení puku do třetiny soupeře, odvolali gólmana. Do konce zbývalo jedenáct vteřin, kdy byla hra přerušena. D. Bor sestavil šest hráčů a šlo se na vhazování. To jsme vyhráli a po pár přihrávkách a potom závaru před bránou se D. Paulerovi podařilo vyrovnat vteřinu (44:59) před závěrečným hvizdem.


Aktualizováno 15.04.12

V sobotním podvečeru na sebe narazily v nepopulárním boji o třetí místo dva poražení semifinalisté AHC Devils Domažlice a HC HP Sršni Domažlice. Nepopulární proto, že každý, kdo prošel maratónem základní části D-NHL a potom v Chodovar play-off až do semifinále, chtěl být také ve finále. Na to ale ani jeden celek teď nemyslí a oba se vrhly do boje s odhodláním urvat bronz pro sebe.
Devils poznamenaní vysokou marodkou se i v devíti hráčích pustili do tří pětek Sršňů a od začátku dokazovali, že i za tohoto stavu budou Sršňům pěkně zatápět. Útoky Ďáblů byly nebezpečnější, ale i přesto po jejich zaváhání obrany šli Sršni ve třetí minutě do vedení po akci O. Pavlíka. Devils pokračovali ve své hře a povedlo se jim rychle vyrovnat. Postaral se o to bombou z dálky T. Paluch. Tento stav ale nevydržel dlouho a Sršni šli opět do vedení M. Cingrošem. Devils tak museli zase dotahovat jednogólovou ztrátu. To se jim už do konce této třetiny nepovedlo.
Do druhé třetiny šli Devils za nepříznivého stavu 1:2 s odhodláním tento stav zvrátit. Podnikali neustále útoky ze zajištěné obrany a vytvořili si řadu nevyužitých šancí. Za zmínku stojí akce R. Kulhánka, který z nájezdu orazítkoval růžek soupeřovy brány. Ale i Sršni nezůstali nic dlužní a také ohrožovali J. Bejčka v bráně Devils. Na konec v této třetině padl jediný, vyrovnávací gól. Při závaru před bránou Sršňů se nejlépe zorientoval L. Knický a bylo srovnáno.
Třetí třetinu začali Sršni aktivněji, ale Devils se postupně také rozehráli a hra se vyrovnala. Pokračovala série nevyužitých šancí a oba gólmani, jak J. Bejček, tak V. Schröpfer drželi své týmy.Necelých sedm minut před koncem odstoupil jeden hráč Devils a ti museli dohrávat v osmi. Devils si vzali oddechový čas a D.Bor vylaďoval sestavu. Po krátké pauze hra opět pokračovala a byli to Sršni, kteří byli aktivnější. Ti chtěli využít dalšího oslabení soupeře a dostat ho pod tlak, jak herní, tak psychický. Devils ale podporováni svými fanoušky a hlavně jejich bubnem, který byl po celý zápas slyšet byli hnáni do dalších akcí. Sršňům se ale necelé dvě minuty před koncem podařilo jít po třetí do vedení a prsty v tom měl opět M. Cingroš. V tu chvíli to vypadalo, že Sršni mají první zápas v kapse.Ďáblové se ale nevzdávali a necelou minutu před koncem, po zavezení puku do třetiny soupeře, odvolali gólmana. Do konce zbývalo jedenáct vteřin, když byla hra přerušena. D. Bor sestavil šestici a šlo se na vhazování za mohutné podpory svých fanoušků, kteří buben vůbec nešetřili. Po vyhraném vhazování, chvilkovém bojování o puk, pár přihrávkách a potom závaru před bránou se D.Paulerovi podařilo vyrovnat vteřinu (44:59) před závěrečnou sirénou na 3:3.

.


.

POZVÁNKA KLIKNI


.

II.semifinále Old Boys - AHC Devils

6. dubna 2012 v 20:45 | jiha(zub) |  DNHL 2011/2012
..
5 : 3
(2:1 ,2:1, 1:1)
3 : 1
(-:-, -:-, -:-)


AKTUALIZOVÁNO 12.4.12

Omlouvám se, že sem dávám aktualizaci až nyní, ale na tomto zápase jsem nebyl (jsem na dovolené) a mám omezené možnosti, jak k přístupu na internet, tak něco připravit.I toto bude velmi stručné a improvizace. Ale od příště ( z dovolené se vracím v sobotu a další zápas už stihnu) Vás zase budu informovat a "otravovat" svými výtvory. Také jsem čekal až bude aktualizovaný web D-NHL, a to bylo až dnes (to je teda rychlost), a stáhnul zápis o utkání. To je vše k mé omluvě.

Jak už všichni víte, tak Devils druhé semifinále prohráli 3:1 a došlo na nájezdy. V těch byli šťastnější Old Boys. Jak to vše proběhlo je níže.

I když Devils prohráli, tak mají můj obdiv, jak bojují v PLAY-OFF , kdy nehrají nejen se svýmí soupeři, ale i se zraněními, které je provází po celou sezonu, ale hlavně v PLAY-OFF po čtvrtfinále, které hodně bolelo.

Nyní čeká Devils boj o třetí místo s HC HP Sršni , který se hraje tuto
sobotu 14.4 2012 od 18:15 hod.


Jak to viděl soupeř:


Old Boys - AHC Devils 3:1 (0:1; 2:0;1:0)

Branky domácí: Nový, Kupčík 2x
Branky hosté: Pauler

Odveta semifinále přinesla dramatický souboj obou rivalů, hokejově na vysoké úrovni, bez nebezpečných faulů a zákeřností s nejvýše dramatickou zápletkou v nájezdech, které rozhodli o postupujícím mužstvu do finále D-NHL. Oslabené mužstvo Devils bylo od začátku pod tlakem, také díky hře v oslabení, ale veteráni neproměnili ani největší šance do " prázdné kasy", a vše ostatní pochytal vynikající Bejček.Potrestání nemohoucnosti střelců Oldies přišlo těsně před koncem třetiny, kdy skóroval po samostatné akci David Pauler. Vyrovnání přišlo v polovině druhé třetiny, kdy skóroval za veterány Nový. Když zvýšil na 2-1 na konci třetiny Kupčík, mohli "dědkové" na chvíli vydechnout při úpravě ledu. Vydýchli asi moc, protože nedokázali po začátku třetí třetiny využít přesilovku pět na tři a až při další početní výhodě zvýšili na 3-1 opět Kupčíkem, kterému střílenou příhrou namazal Volf.Ovšem vzápětí šli veteráni do třech a jen silou vůle ubránili a dohráli utkání na vítězství. V samostatných nájezdech, rozhodujících tento duel o postup do finále, byli šťastnější Oldies, když v závěru Kupčík proměnil oba své" bekendové" blafáky, a na druhé straně druhý nájezd Davida Bora vychytal výborný Tesař.

.


.

POZVÁNKA KLIKNIPozvánka

3. dubna 2012 v 20:52 | jiha(zub) |  Další zápas

TURNAJ - CHODOVAR CUP 2012

3. dubna 2012 v 20:45 | jiha(zub) |  TURNAJ CHODOVAR CUP 2012
----------SKUPINA A

.............SKUPINA B
SKI TEAM KLADNO
ROZPŮLENEJ PES ČESKÉ BUDĚJOVICE
HC LITVÍNOV


A

HC EAGLES
OSTRAVA
HC PUSTÁ
RYBNÁ
HC ELBEN
CB
HC PILSFANS
2009
SKÓREPOŘ
HC EAGLES
OSTRAVA
- : -
- : -
- : -
- : -
-
HC PUSTÁ
RYBNÁ
- : -
- : -
- : -
- : -
-
HC ELBEN
CB
- : -
- : -
- : -
- : -
-
HC PILSFANS
2009
- : -
- : -
- : -
- : -
-


B

SKI TEAM
KLANO
AHC RETRO
DOMAŽLICE
ROZPŮLENEJ
PES
HC
LITVÍNOV
SKÓREPOŘ
SKI TEAM
KLADNO
- : -
- : -
- : -
- : -
-
AHC RETRO
DOMAŽLICE
- : -
- : -
- : -
- : -
-
ROZPŮLENEJ
PES
- : -
- : -
- : -
- : -
-
HC
LITVÍNOV
- : -
- : -
- : -
- : -
-NA STRÁNCE PRACUJI A POSTUPNĚ BUDU DOPLŇOVAT...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.