BEJČEK, BOR "C", BOHUSLAV, HUML, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL "A", PALUCH, PAULER "A", TAUER, VÁCHAL.

...

AHC DEVILS DOMAŽLICE : OLD LUCKY BOYS DOMAŽLICE 5:3 (2:1,2:1,1:1)

BRANKY DOMÁCÍ: D.PAULER, L.KNICKÝ 2x, D.BOR, V.BOHUSLAV

BRANKY HOSTÉ: M.MILLER, J.JANOUŠ 2x

První semifinále CHODOVAR PLAY-OFF DNHL 2011/2012 na sebe svedlo loňské finalisty AHC Devils a Old Boys. Tato mužstva se dobře znají a vědí, co od druhého můžou očekávat. V tomto duchu se odehrál i celý zápas, bez zbytečných tvrdostí a faulů , i když se párkrát "jiskřilo" před bránou Old Boys, ale to k takovým zápasům patří.

Na první gól se nečekalo dlouho a zařídil ho D. Pauler. Na první ránu D. Kohela gólman ještě zareagoval, ale na D. Paulera už byl krátký. Druhý gól uznali rozhodčí (tentokrát z Plzně) po vzájemné domluvě a L.Knický se mohl radovat díky své důslednosti před bránou ze svého prvního gólu v tomto utkání. Asistenci si připsal T. Paluch. Zkušený tým Old Bys ale zabral a snížil v polovině této třetiny na 1:2, zásluhou M.Millera (J. Kupilík).

Za tohoto stavu (2:1 pro Devils) se šlo do druhé třetiny. Ve druhé minutě (16:30) se opět radovali Devils. J. Huml zavezl puk do třetiny Old Boys, kde chvilku bojoval s obránci a zpoza brány přihrál L. Knickému. Ten svým druhým gólem v tomto utkání zvýšil na 3:1. V osmé minutě (22:13) hráli Devils první oslabení. Úspěšně se bránili a vyhodili puk ze své třetiny. Old Boys zůstali stát a jeden hráč jel pro puk ke gólmanovi, který vyjel z brány. Toho využil D. Bor a vyrazil také. Když to gólman uviděl, tak zazmatkoval a špatně rozehrál. D. Bor se dostal k puku a do prázdné brány zvyšoval na 4:1. Co se ale nepovedlo Old Boys v přesilovce, to se povedlo po jejím skončení J.Janoušovi (J. Matoušek) , který snížil na 2:4. Do konce třetiny se na stavu nic neměnilo, i když na obou stranách bylo hodně šancí.

Ve třetí třetině se snažili Old Boys se stavem 4:2 něco udělat a dát kontaktní gól. Devils jim to usnadňovali, když se nechávali vylučovat, a dokonce se i bránit ve třech. Devils se ale úspěšně bránili a všechna oslabení "přežili" a také nebezpečně ohrožovali bránu Old Boys. J. Janoušovi (M. Kupčík) se ale přeci jen podařilo dát vytoužený kontaktní gól necelé dvě minuty(43:15) před závěrečnou sirénou. Potom, když se dostali do třetiny Devils, Old Boys odvolali gólmana. To se jim ale vymstilo. K puku se dostal hráč Devils a k úniku na prázdnou bránu mu zabránil jen faul. Old Boys tak přišli o šanci k další hře bez gólmana a museli se bránit přesilovce Devils. Tu po šesti vteřinách využil V. Bohuslav svojí bombou od modré a půl minuty před koncem bylo rozhodnuto o výhře AHC Devils 5:3.

Devils tak udělali první krůček k postupu do závěrečného finále, ale musí to potvrdit příští sobotu 7.4.2012 od 18:30 hod a i tento zápas nebude vůbec lehký.

.
Zápas ve fotkách

Minulý zápas s Baronama hodně bolel

Abych nezapomněl - opět výborný výkon Bejčka

Lukáš výborně operoval před gólmanem a byl u obránců dost trnem v ......

Trochu k zasmání (ta fotka si o to úplně říkala)

HUBER,HERRLER

D.BOR, D.KOHEL (R.TOCHOR), R.TOCHOR, J.HUML (L.KNICKÝ), T.PALUCH.

VYLOUČENÍ:
14 : 11

SESTAVA:
HRDLIČKA "G", BOR "A", BOHUSLAV, HUML, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL, KULHÁNEK "C", MALZER, PALUCH, PAULER "A", TAUER, TOCHOR.

Tak je to tam. Devils, na které připadl ve čtvrtfinále "nejpříjemnější" soupeř Ice Barons, postupují do semifinále po výborném výkonu 5:2.Utkání se hrálo před početným publikem fanoušků obou týmů.
Devils nenechali od začátku nic náhodě a v první třetině, hnáni bubnem svých fanoušků prakticky rozhodli zápas a vyhráli ji 4:0. Nejdřív dal D.Bor první důležitý gól, na který za necelou minutu navázal D.Kohel opět pěkným gólem za asistence R.Tochora.Třetí gól zařídil R.Tochor sám, když mu "namazal" jeden z Baronů. A opět za necelou minutu při závaru před bránou se nejlépe orientoval J.Huml a bylo to 4:0. Všechny góly padly v rozmezí pěti minut. V této třetině se i hodně vylučovalo. Sedm na straně Barons a dva na straně Devils (za celý zápas celkem 14:11).
Nervozita se přenesla i do druhé třetiny, kdy nervózní Baroni přitvrdili a i za cenu faulů, které rozhodčí neviděl, provokovali. (Jeden příklad- hráč Devils stojí zády k trestné lavici, ze které vyskakuje protihráč a hned ho ze zadu dloubne do žeber). Potom se muselo ledovat a hráč byl na chvilku mimo hru. Tak padly i oba góly Baronů, kdy D.Bor musel řešit změny v sestavě a naší hru to zpomalilo. Ale víc Devils Baronům nedovolili.
Do závěrečné třetiny šli Devils s dvoubrankovým náskokem a cílem nedostat žádný gól, nějaký ještě přidat a hlavně nenechat se vylučovat. Baroni dohrávali minutovou přesilovku a od začátku se snažili dát kontaktní gól a hru zdramatizovat.Devils ale doržovali svoji taktiku, uklízeli před opět výborně chytajícím T.Hrdličkou a podnikali nebezpečné útoky.Vítr z plachet vzal Baronům T.Paluch sedm minut před koncem bombou "pod víko" a stav 2:5 jim definitivně vzal vidinu semifinále. Devils si tento stav již pohlídali a opět si v PLAY OFF zahrají o medaile. Hráči potom poděkovali fanouškům na tribunách, kteří si je potom ještě jednou vyvolali.

I. ZÁPAS:

R.KULHÁNEK (J.HUML), M.MALZER
M.HUBER 2x

VYLOUČENÍ:
8 : 4
SESTAVA:
Po roce na sebe narazili ve čtvrtfinále Chodovar play off AHC Devils Domažlice a Ice Barons Waldmünchen, stejně jako loni. Po celý zápas se hrál rychlý a útočný hokej, který na konec skončil remízou a oba celky mají k postupu do semifinále stejně daleko (podle pravidel Chodovar Play off se nájezdy jezdí až za stejného počtu bodů po dvou zápasech).
Baroni začali aktivněji a v prvních minutách měli mírnou převahu, kterou ale nedokázali využít a to i díky gólmanovi T. Hrdličkovi v bráně Devils. Postupem času se hra začala vyrovnávat a v sedmé minutě šli Devils do vedení po ukázkové akci D. Bor - J. Huml a zakončoval R. Kulhánek. Za stavu 1:0 pro Devils skončila první třetina.
Ve druhé třetině podali výborný výkon oba gólmani a žádný gól nepadl. Pořád se ale hrálo ve vysokém tempu a hra se přelévala z jedné strany na druhou.
Do třetí třetiny se šlo stále za stavu 1:0 pro Devils a tento stav vydržel do třetí minuty, kdy Baroni využili své přesilovky k vyrovnání na 1:1. Po necelé půl minutě hráli Baroni další přesilovku a po jejím skončení další. Ďáblové ale úspěšně odolávali Baronům a několikrát i v oslabení nebezpečně ohrozili jejich bránu. Baroni ale na konec udeřili pět minut před koncem a tentokrát měli blíže k výhře oni, když vedli 2:1. Opět v tom měla prsty dvojice Heuss- Huber. Devils ale přidali na obrátkách a po dvou minutách vyrovnali po závaru před bránou M Malzerem. Minutu před koncem mohli jít Devils opět do vedení, ale nájezd zlikvidoval gólman T. Liedke. Na stavu 2:2 se již nic neměnilo ani po krátké přesilovce Devils v závěru utkání.
Ve druhém zápase oba celky začínají od nuly, ale tentokrát už musí být vítěz.

Zatím velmi krátce:
Rychlý útočný hokej, v prvních minutách měli Baroni mírnou převahu, kterou ale nedokázali využít,také díky Hrdličkovi v bráně Devils.Devils šli v sedmé minutě první třetiny do vedení po ukázkové akci Bor-Huml- Kulhánek. Tento stav vydržel do třetí minuty třetí třetiny, kdy Baroni v přesilovce vyrovnali a pět minut před koncem šli do vedení 2:1. Devils ale přidali na obrátkách a po dvou minutách srovnali na 2:2 po závaru před bránou M.Malzerem. Minutu před koncem mohli jít Devils ještě do vedení, ale nájezd zlikvidoval gólman T. Liedke.
Po celou dobu se hrál rychlý a útočný hokej a remíza byla podle mého názoru zasloužená pro oba.. Na to se ale v PLAY - OFF nehraje a v příštím utkání se již rozhodne. Kdo vyhraje, tak postupuje. Pokud bude zase remíza, tak rozhodnou nájezdy.

12. března 2012 00:05
Hokejová sezona finišuje vyřazovací částí a fanouškům českého hokeje neunikne z play off ani vteřina. Tipsport, generální partner hokejové extraligy, i nadále vysílá všechny zápasy elitní domácí soutěže v přímém přenosu. Na TV Tipsport si tak můžete užít kompletní boje o titul i záchranu.
HC Plzeň 1929-PSG Zlín
TV Tipsport, kterou najdete na internetové adrese www.tvtipsport.cz, navíc nabízí kromě živých přenosů všech zápasů hokejové Tipsport extraligy i přímé přenosy vyřazovacích bojů ve východoevropské KHL, slovenské Tipsport extralize a mnoho dalších přenosů ze sportovních událostí po celém světě.
Pozor! Otevřete si účet u Tipsportu právě teď, a když si vsadíte na extraligu v týdnu od 12. do 18. 3. 2012, nemůžete prohrát!
Zaregistrujte se u Tipsportu nyní, zadejte přitom akční kód NORISK1 a získejte možnost vsadit si na zápasy play off hokejové Tipsport extraligy bez jakéhokoli rizika! Pokud svou první internetovou sázku na hokej v tomto období prohrajete, dostanete své peníze zpět, a to až do výše 300 Kč. Více informací o sázce bez rizika naleznete zde.

.....0 : 0

R.TOCHOR (D.BOR), L.KNICKÝ (D.PAULER), M. MALZER (R.TOCHOR), D.PAULER (J.HŮRKA)

VYLOUČENÍ:
7:5

SESTAVA:
HRDLIČKA "G", BOR "A", BOHUSLAV, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL, KULHÁNEK "C", MALZER, PALUCH, PAULER "A", PŘÍBEK, TOCHOR.

V posledním kole základní části DNHL měly oba celky již své jisté, přesto nechtěl ani jeden prohrát a oba celky šly do zápasu s obrovským nasazením. Devils se jako jediní dostali přes 50 bodů a vyhráli základní část. Poběžovice si zahrají ve skupině o umístění.
Poběžovice nastoupily s osmi hráči a gólmankou. Devils zase bez tří hráčů základní sestavy, ale s uzdraveným M. Malzerem, který si s chutí zastřílel a dal gól. Prvních 8 min. lépe vyšlo Poběžovicím, kterým vyšlo pár nájezdů. Jeden jejich hráč čekal "za bukem" na přihrávku a dostával se do nájezdů, které ale vychytal T. Hrdlička. Tím se nastartoval na první nulu v této sezóně. Devils šli do vedení zásluhou trojice Kulhánek, Bor, Tochor a poslední jmenovaný dával gól na 1:0.
Zápas rozhodla druhá třetina, kdy Devils přidali tři pěkné góly. Nejdřív L. Knický svým 15tým gólem (D. Pauler) na 2:0. Na 3:0 dával M. Malzer za asistence R. Tochora, který má s D. Borem nejvíce asistencí v produktivitě Devils. Za necelou minutu D. Pauler (J. Hůrka) uzavřel skóre na 4:0.
Třetí třetina byla ve znamení častého vylučování, kdy se museli Devils bránit necelou minutu i ve 3 proti 5. Devils se ale ubránili a T. Hrdlička si tak mohl připsat nulu. V této třetině už Devils gól nedali a jejich skóre se v konečné tabulce základní části zastavilo na 99:49 s 52 body.

Třetí hokejový ples v Domažlicích

Dovolte, abych se vrátil k TŘETÍMU HOKEJOVÉMU PLESU v Domažlicích, který se konal 24.února 2012. K poslechu a hlavně k tanci hrála kapela POSPOLUBAND, která dala plesu tu správnou šťávu. Podle mého názoru (a nejen mého, ale i podle ohlasů po bále) neměla chybu a na své si přišli nejen příznivci pomalejší nebo rychlejší hudby, ale i dechovky. Všechny texty byly v češtině, tak se mohlo i pořádně zabékat (asi kromě Barons). Úspěch měly i výlety zpěvačky (sluníčka) nebo jednoho z kapely s kytarou nebo saxofonem na taneční parket mezi tančící. Aplaus sklidilo i vystoupení skupiny HOLKY. Byl to pořád POSPOLUBAND, ale převlečený v šatech a parukách. Pauzy vyplnilo vystoupení sourozenců Valečkových, soutěže a hlavně slosování vstupenek o dvacet atraktivních cen ( televize, pračka, mikrovlnka a další). První soutěž byla taneční, mezi týmy hokejistů. Týmy zvolily zástupce a ti potom soutěžili asi ve čtyřech tancích. Ty potom hodnotila porota v čele s Valečkovými. Nás, Devils, reprezentovali David Pauler s partnerkou a skončili na druhém místě, hlavně díky "zaválení"v závěrečné disciplíně - ROKENROLU. Všichni soutěžící dostali sadu HOBBY nožů pro svůj tým. Další soutěží byla dámská volenka a vyhrávala ta, která měla nejvíce zakoupených růžiček. Vítězka měla 53, druhá 25 a třetí 20 růžiček a odměnou jim byly dárkové koše. Nu a komu vyhládlo, mohl se posilnit u bohatého rautu, nebo na výborné gulášovce od Lukyho Fialy.Celý večer moderoval Jiří Poór z RADIA FM PLUS.
Škoda, že jsem neměl svoji krabičku na mýdlo ( tak říkají někteří kluci mému foťáčku NIKON), jinak by byla i nějaká ta fotka. Snad se někde nějaká objeví a já ji sem potom vrazím. Nebo jestli má někdo fotky a chce se s nimi podělit i s ostatními, ať posílá na ahcfans@seznam.cz . Letošní ples se opět vydařil a můžeme se těšit na další, již ČTVRTÝ HOKEJOVÝ PLES V Domažlicích.
PS- Doufám, že i příště to bude POSPOLUBAND.

Vzhledem k tomu, že nejsou ty fotky, tak sem dám aspoň pro představu, jak vypadalo vystoupení D. Paulera v rokenrolu. Jsou to fotky které jsem našel na internetu a podobnost stylu je čistě náhodná: