D. PAULER (L. KNICKÝ), P. VÁCHAL (D. BOR), T. PALUCH (D. PAULER), R. TOCHOR, R. KULHÁNEK, L. KNICKÝ

1 : 2

SESTAVA:
HRDLIČKA "G", BOHUSLAV, BOR "A", HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL, KULHÁNEK "C", PALUCH, PAULER "A", PŘÍBEK, TAUER, TOCHOR, VÁCHAL.

Zatím krátce:( PS- když to píšu, tak se to samo ukládá a postupně se to doplňuje...)

Zatím krátce.Kanice šly do vedení ve druhé minutě. Devils vyrovnali v deváté minutě zásluhou D. Paulera (L. Knický) a od třinácté minuty po pěkné akci P. Váchal - D. Bor šli do vedení. V poslední minutě první třetiny ještě přidal opět pěkný gól T. Paluch (D. Pauler). Na začátku druhé třetiny (16:14) "vyškolil" obranu i gólmana po samostatné akci R. Tochor a už to bylo 4:1 pro Devils. Kanice ale ještě v té minutě snížily a o dvě minuty je vrátil opět do hry L.Špirk když dával na 4:3.Takový byl stav po dvou třetinách. V poslední třetině v čase 35:27 poslal R. Kulhánek Devils do vedení o dva góly, ale Kanice ještě vté minutě opět snížily.Poslední slovo ale měli Devils když L. Knický nahazoval před bránu a ono mu to tam spadlo.Devils tak vyhrál 6:4, připsal si další body a udělal radost všem fanouškům a určitě i divákům na zimním stadionu.

Aktualizováno 13.02.12 20:05

Posledním zápasem 18. kola DNHL, byl duel mezi AHC DEVILS DOMAŽLICE vs. HC KANICE. Hra byla vyrovnaná, oba celky hrály rychlý a útočný hokej. Nebyla nouze o pěkné akce a zákroky obou gólmanů. Rozhodčí, co se týče vylučování, byli skoro bez práce a rozdali jen tři tresty.
Kanice šly do vedení ve druhé minutě po "dělovce" J.Heriana. Hrdlička, který se vrátil do brány Ďáblů po téměř dvouměsíční pauze zaviněné zraněním, lovil poprvé puk ze sítě. Devils ale sérií pěkných akcí zápas otočili. Nejdříve v deváté minutě vyrovnali zásluhou D. Paulera (as.- L. Knický) a ve třinácté minutě šli do vedení po gólu P. Váchala (as.- D. Bor). Do konce této třetiny přidal ještě gól T. Paluch (as.- D. Pauler) a Devils ji vyhráli 3:1.
Na začátku druhé třetiny (16:14 min) "vyškolil" obranu i gólmana po samostatné akci R. Tochor na 4:1 a vypadalo to na poklidný průběh pro Devils. Za Kanice ale ještě v té minutě snížil O. Cibulka a o dvě minuty je vrátil do hry L. Špirk, když snížil na rozdíl jedné branky. Kanice ještě měly velkou šanci na vyrovnání, ale jejich nájezd T. Hrdlička vychytal. Tuto třetinu Devils podcenili a v dalších zápasech by se to mohlo vymstít. Skóre 4:3 se již neměnilo a za tohoto stavu se šlo po dvou třetinách do šaten.
V závěrečné třetině v čase 35:27 min. R. Kulhánek poslal Devils do vedení na 5:3. První střelu gólman vyrazil, R. Kulhánek s pukem objel ze zadu bránu a z úhlu ho překonal. Kanice ale opět snížily J. Herianem po vyhraném vhazování v třetině Devils. Poslední slovo ale měli opět Devils, když L. Knický nahazoval puk před bránu a ten se dostal překvapenému gólmanovi za záda. Do konce zápasu zbývalo ještě necelých osm minut. Kanice se snažily něco s tímto stavem udělat, ale Devils jim nepovolili další gól a zápas ještě zdramatizovat. Hrálo se dál nahoru - dolů, ale žádný gól již nepadl.
V tomto slušně hraném, na góly bohatém zápase vyhráli Devils nad Kanicemi 6:4, připsali si další body do tabulky DNHL a jsou v jejím čele.