P PŘÍBEK (D BOR), D BOR, L KNIKÝ 2x (D PAULER 2x), V BOHUSLAV 2x (L KNICKÝ, P TAUER), P VÁCHAL (J HŮRKA), J HŮRKA, D KOHEL (T PALUCH).

SESTAVA:
HORN "G", BOR "C", BOHUSLAV, HUML, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL "A", MALZER, PALUCH, PAULER "A", PŘÍBEK, TAUER, TOCHOR, VÁCHAL.

Na komentáři pracuji..............

Aktualizováno:8.1.12 12:15

Po delší "sváteční" pauze na Devils v novém roce čekali Pantheři. Byl to boj mezi druhým a posledním celkem v tabulce DNHL a bylo to znát po celý zápas. Devils šel do vedení po 27 sec. zásluhou P Příbka za asistence kapitána D Bora. Druhý gól zařídil D Bor sám, když vybojoval puk ve vlastní třetině a ten po krátkém "sólu" zavezl až do brány. Za 2 min. to bylo ještě veselejší. Po akci D Paulera, který prokličkoval mezi obránci a z rohu kluziště to "naservíroval" L Knickému, který v pohodě skóroval na 3:0 pro Devils.
Ve druhé třetině přidal L Knický ještě jeden, opět po spolupráci s D Paulerem. L Knický měl "prsty" i v dalším gólu, když přihrával V Bohuslavovi. Ten v této třetině dal také dva góly, když jedním blafákem vyškolil gólmana Pantherů (druhá asistence P Tauer). Vidinu čistého konta rozptýlil gólmanovi V Hornovi ve 29 minutě kanonýr Pantherů P Vintr, který po úniku zavěsil na 1:6. V Horn neměl tolik práce, jako jeho protějšek, ale co na něj do té doby a i potom šlo, to vychytal.
Třetí třetina pokračovala tlakem Ďáblů, kteří během 3. min. nasázeli tři góly. Nejdřív P Váchal po přihrávce J Hůrky na 1:7. Po minutě přidal J Hůrka další po závaru před bránou. O poslední zápis na 1:9 se postaral D Kohel ( T Paluch) bombou do pravého rohu.
A jak to viděl soupeř?
V dnešním zápase na sebe narazil 2 a 12 tým soutěž DNHL což odpovídalo hře na ledě. Devils Panthers přehrával kombinační hrou. V první třetině se Devils ujali vedení už v první minutě a měli zápas ve své kontrole až do konce. V druhé třetině se povedlo Panthers vstřelit čestný gól a to bylo vše od. Panterů. Pantehrs bojovali ,ale to na soupeře nestačilo. Třetí třetina se už jen dohrála v režii Devils.