P. PŘÍBEK (R. TOCHOR), T. PALUCH, P. TAUER (R. TOCHOR), P. VÁCHAL (R. KULHÁNEK), R. KULHÁNEK (TS), L. KNICKÝ (D. BOR).

2 : 3

SESTAVA:
BEJČEK "G", BOR "A", BOHUSLAV, HUML, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL, KULHÁNEK "C", PALUCH, PAULER "A", PŘÍBEK, TAUER, TOCHOR, VÁCHAL.

Zatím krátce:
Možná že výsledek 6:2 může někomu připadat, že lídři Domažlické NHL - AHC Devils Domažlice - měli tento zápas snadný, tak ten se trochu mýlí. I když šel Devils v první třetině do vedení 1 : 0 zásluhou P. Příbka (R. Tochor), tak druhou třetinu nezvládli a prohráli ji 0 : 2. Hra byla jako na houpačce, útok střídal útok z obou stran, ale těžil z toho jenom soupeř.Po dvou třetinách to tedy bylo 1 : 2. Za tohoto nepříznivého stavu vlítli Devils do poslední třetiny s obrovským nasazením a od prvních minut hráči Nýřan nevěděli, "kde jim hlava stojí". Tohoto tlaku využil T Paluch v druhé minutě (31:32), když využil po půl minutě přesilovku. A bylo vyrovnáno. Za minutu Devils nabídli také Nýřanům zahrát si přesilovku, ale rozjetý Devils byli po většinu v jejich třetině. Pak přišla osmá minuta (37:41 a 37:57), kdy Devils definitivně zlomili houževnatý odpor Nýřan. Nejdřív R. Tochor svojí druhou asistencí přihrál P. Tauerovi. Ještě v té minutě R. Kulhánek ve třetině Nýřan vyhrál vhazování, přiťukl puk P. Váchalovi a ten pohotovou střelou překvapil gólmana. O další gól se postaral R. Kulhánek sám , když při jeho úniku byl faulován a nařízený "trestňák" proměnil. Poslední "ránu" dal Nýřanům L. Knický za asistence D. Bora. Devils tuto třetinu vyhráli 5 : 0 a za výhru 6 : 2 si připsali další body do tabulky průběžného pořadí , kde jsou na prvním místě.

Aktualizováno: 30.1.2012 21:25

V chladném nedělním podvečeru na sebe v Karpem aréně narazili AHC Devils Domažlice a HC Nýřany. Hráči se věnovali jen hokeji, moc se nevylučovalo, ve vedení se oba celky vystřídaly a rozuzlení přinesla až třetí třetina, kdy Devils pěti góly otočili zápas ve svůj prospěch. Takže se bylo pořád na co koukat.
Devils šli v první třetině do vedení 1:0 zásluhou P. Příbka (R. Tochor). Nýřany, které po delší době hrály na dvě kompletní pětky, ve druhé třetině lépe zužitkovaly (na rozdíl od Devils) své šance a dvěma góly otočily stav na 1:2. Za tohoto nepříznivého stavu, vlítli Devils do závěrečné třetiny s obrovským nasazením a větší důrazností před gólmanem Nýřan. "Dáblové" na ledě rozpoutali úplné "peklo" v soupeřově třetině. Soupeři chvílemi nevěděli, kde jim hlava stojí a na začátku druhé minuty se nechali vyloučit za špatné střídání. Toho využil T. Paluch a po půl minutě (31:32) dal důležitý vyrovnávací gól. Za minutu na to Devils nabídli také Nýřanům zahrát si přesilovku, ale rozjetí Devils stejně dál nepolevovali v útocích. Potom přišla osmá minuta (37:41 a 37:57) , kdy Devils definitivně zlomili houževnatý odpor Nýřan. Nejdřív R. Tochor svojí druhou nahrávkou dal P. Tauerovi a ten poslal Devils opět do vedení. Ještě v té minutě (po domluveném signálu) R. Kulhánek ve třetině soupeře vyhrál vhazování pro P. Váchala a ten pohotovou střelou překvapil gólmana. O další gól se postaral R. Kulhánek sám. Při svém úniku byl faulován a nařízené trestné střílení proměnil. Poslední ránu dal Nýřanům L. Knický po přihrávce D. Bora. Devils tak díky této třetině vyhráli 6:2 a jsou v průběžné tabulce DNHL na prvním místě.

27. ledna 2012 v 7:26 | Autor: Václav Tauer |  Aktuality

Domažlice /FOTOGALERIE/ - V domažlické Karpem aréně vrcholí boje o účast a pořadí, v jakém jednotlivé týmy půjdou do závěrečných bojů v nadstavbové části soutěže.

V 15. kole Domažlické NHL došlo ke střídání na čele tabulky. Po zaváhání dosavadních lídrů soutěže, hokejistů SKP, je už vše opět ve starých kolejích. Tabulce vévodí úřadující mistři,

Rakon B - SKP Domažlice 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Vítězná série Rakonu B pokračuje, nezastavil jej ani SKP Domažlice. Ten prohrou přišel o vedení v soutěži. Oba soupeři předváděli útočný hokej hraný ve svižném tempu s šancemi na obou stranách, ale oba brankáři dlouho drželi akcie svých týmů nad vodou. Poprvé se skóre zápasu měnilo až ve 27. minutě druhé třetiny, kdy Černý proměnil svůj únik ve vedoucí branku domácích - 1:0. Další branky padly až v samém závěru zápasu. Nejprve v čase 44:36 zvýšil bekhendovým blafákem Falout po přihrávce Černého - 2:0 a o pár vteřin později našel Přibyl rozjetého Vargu mezi a ten trefou do šibenice uzavřel na konečných 3:0 pro Rakon B.
Old Lucky Boys - AHC Devils 2:3 (0:0, 0:0, 2:3)
Veteráni nastoupili proti mladíkům z Devils jen se dvěma pětkami, přesto měli v první třetině více šancí a soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili. Sami však své šance také neproměnili. Ve druhé třetině se karta začala obracet, zvláště pak v jejím závěru, kdy Devils měli několik gólových šancí, ale góly padaly až v závěrečné části duelu. ´Ďáblové´ šli do vedení zásluhou P. Tauera ve 33. minutě, ovšem hned z protiútoku inkasovali, to se prosadil Skorka. Ve 37. minutě dal Hika ´veteránům´ okusit pocity z vedení, jenže ´ďáblům´ stačilo pouhých sto dvacet vteřin na vyrovnání. To se před boji v nadstavbové části Domažlické NHL připomněl Knický. Tři minuty před koncem se domácí dopustili zbytečného útočného faulu, a Devils, konkrétně Paluch, z výtečně sehrané přesilovky vytěžili vedoucí a zároveň i vítězný gól. Snaha Old Boys o vyrovnání už kýžený efekt nepřinesla. Devils se výhrou vyšvihli do čela tabulky.
AHC Panthers - HC HP Sršni 1:6 (0:0, 1:2, 0:4)
Stodští ´panteři´ narazili na aktuálně třetí tým DNHL, domažlické Sršně. Od začátku se hrál rychlý hokej s šancemi na obou stranách. První třetina zásluhou bezchybných gólmanů skončila 0:0. Ve druhé třetině se v přesilové hře ujali vedení Sršni po přesném zásahu Kouříka a po pár minutách přidal Minařík druhý gól. Panthers se nevzdali a odpověděli trefou Vůchy na 1:2. V závěru třetiny pak ještě nastřelili tyčku. Ve třetí třetině Panthers v oslabení špatně střídali a šli do dvojnásobného oslabení. Při návratu čtvrtého hráče na led se podařilo Dubskému vstřelit gól na 1:3 a brzy přidal další. Hokejisté z jihu Plzeňska se už na nic nezmohli a třetina se dohrála v režii Sršnů, když se prosadili ještě Pavlík a Klásek.
HC Trhanov - HC Pirates 1:7 (0:4, 0:2, 1:1)
I bez čtyř hráčů základní sestavy šli Trhanovští do ´zápasu roku´ s vidinou bodového zisku, který by jim uchoval naději na play - off. Jenže to, co v prvních deseti minutách předvedli, nemělo s hokejem nic společného a po první třetině bylo rozhodnuto. Snad jen v poslední třetině se hra vyrovnala, ale to už bylo jasné, že ´dřevorubci´ odejdou poraženi a mají už jen teoretickou šanci, že si zahrají nadstavbu, v níž tak zřejmě bude chybět nejlepší střelec a nejproduktivnější hráč základní části Beroušek! Branky: Beroušek - Frček 2, Uhlíř, Řezníček, Vokáč 2, Lagron.
HC Nýřany - Ice Barons 1:10 (0:3, 1:3, 0:4)
Utkání mohlo ještě zamíchat pořadím v tabulce v boji o play - off. Lépe se připravili hráči bavorského týmu, kteří se plně koncentrováni vtrhli na domácí a už v 1. minutě rozjásal tribuny Schneider střelou od mantinelu. Hned ve 3. minutě zvýšil svým prvním gólem v soutěži Zistler na 2:0, a když v 7. minutě projel celým kluzištěm kanonýr Heuss a zvýšil na 3:0, bylo po zápase. Baroni do konce třetiny zahodili velké množství šancí a v náporu pokračovali i ve zbytku utkání. Ve 2. třetině zvýšil na 4:0 a 5:0 Huber, na 6:0 střelou od modré Fronk. Domácí na konci třetiny sice snížili Polívkou na 6:1 po chybě v rozehrávce, ale po přestávce pokračoval brankostroj hostů. Nejprve zavěsil Herrler, který hned po sobě upravil stav na 7:1 a 8:1. Druhou branku v zápase dal také Heuss, který svým důrazem činil obraně Nýřan velké problémy a stav byl ve 35. minutě už 9:1.V té době probíhaly na střídačce Baronů sázky o to, kdo vstřelí desátý gól a co bude platit. Nakonec se to povedlo dvě vteřiny před koncem zápasu Feinerovi, který tak skóroval už v pátém zápase za sebou. Důležité vítězství pro Barony, kteří stále bojují o lepší umístění. Hodně napoví v sobotu zápas s Rakonem B, který je nejlépe bodujícím týmem v odvetné části a zatím neprohrál.
HC Kanice - HC Poběžovice 3:3 (1:1, 0:2, 2:0)
O vítězství se hokejisté Poběžovic z větší části připravili sami díky nedisciplinovanosti, které soupeř z Kanic využil. Hosté přitom ve 3. třetině vedli už 3:1 po trefách Míška, Hromady a Klímy, ale pět minut před koncem po skrumáži před brankou domácí Kanice snížily a asi dvě minuty přes koncem vyrovnaly. Hosté se pak hodně zlobili na rozhodčí, protože při první brance nechali bez povšimnutí šlápnutí hráče Kanic na ruku gólmana a vyrovnávací branka padla podle hostů přes hráče v brankovišti.
Nejlepší střelci:
1. Petr Beroušek HC Trhanov 24, 2. Martin Cingroš HC HP Sršni 15, 3. Lukáš Knický AHC Devils 12, 4. - 6. Michal Hana HC HP Sršni, Roman Kulhánek (AHC Devils), Lukáš Míšek HC Poběžovice 11, 7. - 9. Jiří Kobzík Old Boys, Petr Vintr AHC Panthers, Kouřík Pavel HC HP Sršni všichni 10.
Nejproduktivnější hráč:
1. Beroušek HC Trhanov (24 + 6) 29, 2. Cingroš HC HP Sršni (15 + 4) 19, 3. - 4. Kulhánek AHC Devils, Hana HC HP Sršni (oba 11 + 8) 19, 5. Kobzík Old Boys (10 + 7) 17, 6. Havlík HC Pirates (9 + 8) 17, 7. Knický AHC Devils (12 + 4) 16, 8. - 9. Nový Old Boys, Kurek HC Trhanov (oba 9 + 7) 16, 10. Míšek HC Poběžovice (11 + 4) 15.
Příští kolo So 28.01.:
SKP Domažlice - AHC Panthers (10:30 - 12:15), HC HP Sršni - HC Kanice (12:30 - 14:15), HC Pirates - Old Boys (14:30 - 16:15), HC Poběžovice - HC Trhanov (16:30 - 18:15), Ice Barons - Rakon B (20:45 - 22:30). Ne 29.01.:

22. ledna 2012 v 21:53 | jiha (Zub)

se po 15. kole vyhoupli na první místo, v průběžném pořadí tabulky DNHL. Devils výhrou 3:2 nadOld Boys, tak přeskočili o bod HC SKP Domažlice, které nestačili na Rakon "B", a prohráli 3:0.Na plno bodovali i HC HP Sršni Domažlice a HC Pirates Domažlice a jejich postavení v tabulce se nemění.

M SKORA, J HIKA

P TAUER (T PALUCH), L KNICKÝ (D PAULER), T PALUCH (P PŘÍBEK)

SESTAVA:
BEJČEK "G", BOR "C", BOHUSLAV, HUML, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL "A", PALUCH, PAULER "A", PŘÍBEK, TAUER, TOCHOR, VÁCHAL.

VYLOUČENÍ:
1 : 4

Aktualizováno 22.02.2012 2:31
právě jsem se vrátil z

(děkuujeme našim partnerům- BARPOINT a KAVÁRNA-FIT CAFE)
takže více až později.
Aktualizováno 22.1.2012 14:27

Tentokrát čekal na "Ďábly" tým ""Ďedků". Zápas byl vyrovnaný, moc se nevylučovalo ,a bylo se pořád na co koukat. Oba gólmani, jak J. Bejček tak Z. Tesař, podrželi svůj tým a na góly se "muselo čekat" do třetí třetiny. Devils a Old Boys se dobře znají a jejich střetnutí bývají vyrovnaná. Devils má lepší bilanci posledních vzájemných zápasů a nechtěl na tom ani tentokrát nic měnit.
První třetina rychle utekla a nebyla přerušovaná vylučováním. Chvílemi měli navrch Devils, pak zase Old Boys, a tak to šlo pořád dokola
Druhá třetina kopírovala tu předešlou. O první zápis se postarali Devils (ale né gólově), když dvakrát faulovali. Oba gólmani měli dost práce, ale po dvou třetinách na časomíře svítily pořád nuly.
Do závěrečné třetiny šli Devils s vědomím, že tyto jsou jejich parádní a s odhodláním strhnout vedení na svoji stranu. To se povedlo ve čtvrté minutě (33:31) P. Tauerovi za vydatné pomoci T .Palucha a J .Humla. Old Boys ale rychle vyrovnali (34:35) a za dvě minuty šli do vedení 2 : 1. Devils to nepoložilo, ale nakoplo a v čase 38:40 vyrovnal kanonýr L. Knický po šikovné teči D Paulera. Devils se také "dočkali" přesilovky. Tu zahráli perfektně,a po necelé minutové sprše střel, Tesaře prostřelil T. Paluch za asistence P. Příbka. Tři a půl minuty před koncem, Devils nabídli Old Boys příležitost k vyrovnání přesilovkou 5 na 4 a po minutě dokonce 5 na 3. Této přesilovce se Devils půl minuty úspěšně ubránili a po jejím skončení další minutu 6 na 4, když Old Boys odvolali gólmana. Devils byl pod tlakem,ale svůj vybojovaný jednogólový náskok uhájili a připsali si tak další důležité body . Po dnešním zaváhání HC SKP, které prohrálo 3:0 s Rakonem "B", se AHC Devils Domažlice vyhoupl do čela tabulky DNHL.

A jak to viděl soupeř? (z www DNHL)
Veteráni, hrající pouze na dvě pětky proti mladíkům z Devils, byli v první třetině lepším mužstvem a nepustili soupeře téměř k ničemu. Neproměnili však několik šancí a ve druhé třetině se karta začala obracet, zvláště pak v jejím závěru měli Devils několik jasných gólovek, ale nedali. Ve třetí třetině už padali góly.Vedení se ujali ve 33. minutě Ďáblové, ovšem z protiútoku inkasovali.Ve 37. minutě vedli veteráni 2-1, za dvě minuty Devils vyrovnali. Tři minuty před koncem vyloučili rozhodčí veterány za útočný faul a mladíci pěkně sehranou přesilovku proměnili ve vítěznou branku. Old Boys se snažili vyrovnat, ale nepovedlo se jim to ani v přesilovce.

...4: 1

R KULHÁNEK 2x (V BOHUSLAV), D PAULER (J HUML), D BOR (D PAULER), P PŘÍBEK (R TOCHOR).

J BENEŠ, P BEROUŠEK

VYLOUČENÍ :
10 : 6

SESTAVA:
BEJČEK "G", BOR "A", BOHUSLAV, HUML, KNICKÝ, KOHEL, KULHÁNEK "C", PALUCH, PAULER "A", PŘÍBEK, TOHOR.

Zatím krátce (mimo zápis):
Devils čekal (za "absence" hráčů J Hůrky, M Malzera, P Tauera a P Váchala) těžký a nepříjemný soupeř - HC Trhanov, který nastoupil s devíti hráči + gólman. Hra byla po dvě třetiny vyrovnaná a po dvou třetinách to bylo 1:1. Hodně se vylučovalo. Víc na straně AHC Devils. K vidění bylo i několik "hereckých" představení a povídání , které utkání prodlužovalo a čas chyběl na konci.
Zlom nastal ve třetí třetině, když Devils po 11 vteřinách hry šel opět do vedení po gólu R Kulhánka který se po pauze zaviněné zraněním vrátil a hned se zapsal dvěma góly. Hru Ďáblů uklidnil o čtyři minuty D Pauler (J Huml) na 3:1. Trhanov ale v zápětí snížil P Berouškem na 3:2. Devils si ale šel za cílem, zisk tří bodů, a za necelé dvě minuty D Pauler dal přihrávku D Borovi a ten dával na 4:2 pro Devils. 6 minut před koncem pečetil výhru 5:2 P Příbek za asistence R Tochora.Víc se už toho nestihlo, protože čtyři a půl minuty před koncem vypršel čas na toto střetnutí ( to už se hrálo čtyři minuty přes).

Aktualizováno 16.01.2011 21:58

Devils čekal (za "absence" hráčů J Hůrky, M Malzera, P Tauera a P Váchala) těžký a nepříjemný soupeř - HC Trhanov, který nastoupil s devíti hráči + gólman. Hra byla po dvě třetiny vyrovnaná a po dvou třetinách to bylo 1:1.Hra byla často přerušovaná vylučováním a diskusemi. Čas potom chyběl v závěru.
V první třetině nabídl Devils Trhanovu výhodu přesilovky 3 na 5 kterou, ale on nevyužil.Hrálo se z jedné strany na druhou ale oba gólmani drželi čisté konto.
Na začátku druhé třetiny měl Devils velkou šanci strhnout vedení na svoji stranu, ale ani už jen prázdná brána na to nestačila. To se povedlo o čtyři minuty R Kulhánkovi za asistence V Bohuslava. Trhanov ale do konce třetiny odpověděl gólem J Beneše.
Zlom nastal ve třetí třetině, když Devils po 11 vteřinách šel opět do vedení po gólu R Kulhánka který se po pauze zaviněné zraněním vrátil a hned se zapsal dvěma góly. Hru Ďáblů uklidnil o čtyři minuty D Pauler (J Huml) na 3:1. Trhanov ale v zápětí snížil v přesilovce P Berouškem na 3:2. Devils si ale šel za cílem, zisk tří bodů, a za necelé dvě minuty D Pauler dal přihrávku D Borovi a ten dával na 4:2 pro Devils. Šest minut před koncem pečetil výhru 5:2 P Příbek, za asistence R Tochora.Víc se už toho nestihlo, protože čtyři a půl minuty před koncem vypršel čas na toto střetnutí. Devils tak zaslouženě vyhrál 5:2 a je na druhém místě v tabulce DNHL.

P VINTR

P PŘÍBEK (D BOR), D BOR, L KNIKÝ 2x (D PAULER 2x), V BOHUSLAV 2x (L KNICKÝ, P TAUER), P VÁCHAL (J HŮRKA), J HŮRKA, D KOHEL (T PALUCH).

VYLOUČENÍ:
5 : 2

SESTAVA:
HORN "G", BOR "C", BOHUSLAV, HUML, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL "A", MALZER, PALUCH, PAULER "A", PŘÍBEK, TAUER, TOCHOR, VÁCHAL.

Na komentáři pracuji..............

Aktualizováno:8.1.12 12:15

Po delší "sváteční" pauze na Devils v novém roce čekali Pantheři. Byl to boj mezi druhým a posledním celkem v tabulce DNHL a bylo to znát po celý zápas. Devils šel do vedení po 27 sec. zásluhou P Příbka za asistence kapitána D Bora. Druhý gól zařídil D Bor sám, když vybojoval puk ve vlastní třetině a ten po krátkém "sólu" zavezl až do brány. Za 2 min. to bylo ještě veselejší. Po akci D Paulera, který prokličkoval mezi obránci a z rohu kluziště to "naservíroval" L Knickému, který v pohodě skóroval na 3:0 pro Devils.
Ve druhé třetině přidal L Knický ještě jeden, opět po spolupráci s D Paulerem. L Knický měl "prsty" i v dalším gólu, když přihrával V Bohuslavovi. Ten v této třetině dal také dva góly, když jedním blafákem vyškolil gólmana Pantherů (druhá asistence P Tauer). Vidinu čistého konta rozptýlil gólmanovi V Hornovi ve 29 minutě kanonýr Pantherů P Vintr, který po úniku zavěsil na 1:6. V Horn neměl tolik práce, jako jeho protějšek, ale co na něj do té doby a i potom šlo, to vychytal.
Třetí třetina pokračovala tlakem Ďáblů, kteří během 3. min. nasázeli tři góly. Nejdřív P Váchal po přihrávce J Hůrky na 1:7. Po minutě přidal J Hůrka další po závaru před bránou. O poslední zápis na 1:9 se postaral D Kohel ( T Paluch) bombou do pravého rohu.
A jak to viděl soupeř?
V dnešním zápase na sebe narazil 2 a 12 tým soutěž DNHL což odpovídalo hře na ledě. Devils Panthers přehrával kombinační hrou. V první třetině se Devils ujali vedení už v první minutě a měli zápas ve své kontrole až do konce. V druhé třetině se povedlo Panthers vstřelit čestný gól a to bylo vše od. Panterů. Pantehrs bojovali ,ale to na soupeře nestačilo. Třetí třetina se už jen dohrála v režii Devils.

.

Sportovní rok 2011 na Domažlicku ve zkratce I.

Dnes v 7:42 | Rubrika: Domažlický deník - Sport - Ostatní | Aktuality

Domažlicko - Kraj pod Čerchovem má za sebou na sportovní události bohatý rok. V kolektivních sportech potěšila především historickým postupem do České fotbalové ligy Jiskra Domažlice, ale svými výkony na republikové a mnohdy i mezinárodní scéně nezaostali ani jednotlivci...
Autor:
Redakce
Březen
• Domažlický vytrvalec Roman Psutka s českým rekordmanem Milošem Škorpilem pořádali ve Kdyni kemp pro začátečníky nadšené pro vytrvalostní běh. Ti absolvovali půlmaraton v okolí Kdyně, rehabilitaci v aquacentru a besedy.
• Prakticky rozhodnuto o postupujících je v okresních soutěžích stolních tenistů. V okresním přeboru má postup do kraje jistý Sokol Kdyně, v Okresní soutěži II. třídy je postupujícím Sokol Domažlice C. Okresní soutěž I. třídy vyhrála Kdyně C s jednobodovým náskokem na Start Bělá B.
• Fotbalisté Dynama H. ...............................atd atd...............................................................................Alice Bendová.
• Mistrem repuliky ve sprintu na lyžích se na Božím Daru stal chodovský Luděk Šeller. Zároveň získal pohár za celkové vítězství v seriálu Českého poháru.
Finálový duel o titul mistra DNHL zvládli lépe AHC Devils, kteří porazili Old Boys 4:1 (1:0, 2:0, 1:1). Devils vyhráli i v odvetě 5:2 (2:0, 0:1, 3:1).
• Fotbalisté TJ Sedmihoří Oplotec uspěli v projektu Kopeme za fotbal a užili si návštěvu pražského Edenu. Setkali se s Knoflíčkem a o přestávce zápasu Slavie s Teplicemi se Edenem neslo skandované "Sedmihoří Oplotec, Sedmihoří Oplotec!"
• V projektu Gambrinusu a ČMFS uspěl i Start Tlumačov. Na Chodsko dorazil trenér Sparty Praha Martin Hašek a kondiční trenér Pavel Rada. Stovka diváků byla svědkem i toho, kterak trenér Sparty po tréninku zašlapává drny na hřišti v Tlumačově.
• Týnští vodáci Miloš Wendl v kategorii C1 a Jana Matulková v dívčí kategorii K1 se v bazénu v Brně stali mistry republiky v eskymování.
• Okresním derby v H. Týně skončila sezona volejbalistům Jiskry Domažlice. Ti porazili Dynamo 3:2 a 3:1. V krajském přeboru skončili o čtyři body za USK Slavia Plzeň B druzí, což je nejlepší výsledek Jiskry v dosavadním působení v přeboru.