P VÁCHAL 3x (R TOCHOR 2x, M MALZER), R KULHÁNEK, D BOR (L KNICKÝ), L KNICKÝ (M MALZER)

VYLOUČENÍ:
7 : 4

SESTAVA:
BEJČEK "G", BOR "A", BOHUSLAV, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL, KULHÁNEK "C", MALZER, PALUCH, PAULER "A", PŘÍBEK, TAUER, TOCHOR, VÁCHAL.

Devils šel do vedení v páté minutě ve vlastním oslabení. Z vlastní třetiny se rozjel R Kulhánek, který ještě před modrou vystřelil. Gólman vyrazil puk před sebe a rozjetý Kulhánek na podruhé skóroval. Poběžovice ale rychle vyrovnaly a povedlo se jim to také ve vlastním oslabení. Po našem prohraném vhazování v třetině Poběžovic se dostal k puku J Bošek a z nájezdu vyrovnal na 1:1.
Začátek druhé třetiny Ďáblům nevyšel a pět minut před koncem druhé třetiny prohrávali už 3:1. K obratu zavelel D Bor. Tentokrát po vyhraném vhazování ve vlastní třetině poslal L Knický D Bora a ten se nemýlil. O minutu později to bylo už veselejší, když P Váchal za asistence R Tochora vyrovnával na 3:3.
Třetí třetina už byla v režii Ďáblů. Rozjetý Devils předvedl nejlepší třetinu a prohru Poběžovic neodvrátil ani dobrý výkon jejich hráčů,i gólmana. P Váchal přidal ještě dva góly. Skóre potom uzavřel po pěkné akci L Knický. O asistence se postarali 2× M Malzer a jednou R Tochor. V závěru měly ještě Poběžovice velkou šanci, ale J Bejček udržel stav a tím zajistil výhru 6:3 pro
AHC Devils Domažlice.

A jak to viděl soupeř?
Zápas začal v rychlém tempu a jako první se ujali vedení hosté v druhé půlce 1. třetiny. Poběžovice ale rychle srovnali. Druhou třetinu si vytvořili domácí náskok dvou gólů, ale ke konci třetiny si nechali 2x rychle za sebou ujet útočníka devils a ten se ani jednou nemílil. V poslední třetině skórovali jen hosté a domácí již nedokázali na žádnou z branek odpovědět.