VYLOUČENÍ:
2 : 3

SESTAVA:
BEJČEK "G", BOR "A", BOHUSLAV, HUML, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL "A", KULHÁNEK "C", MALZER, PALUCH, PŘÍBEK, TAUER, TOCHOR, VÁCHAL.

Byl to opět pěkný hokej, který předvedly obě strany. Hrál se rychlý a útočný hokej a oba týmy se opíraly o své gólmany. U SKP to byl J Kadlec a u Devils J Bejček. Rozhodčí moc nevylučovali (dva na straně Devils a tři na straně SKP), ale i tak přesilovky sehrály velkou roli.

Přesto,že byl více zaměstnávaný gólman SKP, tak první, kdo lovil puk ze sítě byl J Bejček v první třetině. Ve druhé třetině SKP odskočilo o dva góly při přesilovce, kterou využilo po 20 sec. Devils se snažil jak jen mohl, ale J Kadlec byl nad jejich síly. Za tohoto stavu (0:2) se šlo do šaten.
Třetí třetina pokračovala v nasazeném tempu. Ve 4 min. hrál Devils první přesilovku. Využil ji M Malzer (R Kulhánek) a byl to důležitý kontaktní gól. SKP ale udržovalo jednogólový náskok a snaha Ďáblů končila na gólmanovi. Jiskřička naděje Ďáblů svitla 16 sec. před koncem, kdy byl vyloučen hráč SKP. Devils odvolal gólmana a 4 sec. před koncem vyrovnal na 2:2 R Tochor (P Tauer) a zajistil tak Ďáblům důležitou remízu. Dělba bodů byla zasloužená a myslím, že i spravedlivá.