31. prosince 2011 v 1:10 | jiha (Zub) |  Aktuality

konec roku za-- KLIKNI!!

V novém roce Devils z druhého místa.

28. prosince 2011 v 20:08 | jiha (Zub) |  Aktuality
Po dnešní dohrávce 11. kola DNHL mezi HC Pirates - HC HP Sršni (3:2) je tabulka kompletní. Devils je průběžně na druhém místě díky lepšímu skóre.
Více dám později.

Aktualizováno 22:00
Dnešní dohrávka 11. kola určila pořadí týmů z horní poloviny tabulky DNHL.Do nového roku 2012 vystartuje z prvního místa
HC SKP Domažlice.

Následuje je trojice

AHC Devils Domažlice

HC HP Sršni Domažlice

HC Pirates Domažlice

Čelo tabulky je pěkně "nadupané" a tito tři mají stejný počet bodů.Proto rozhoduje skóre a nejlépe je na tom Devils (53:32), následují Sršni (43:24) a Piráti (39:27).
Je to pěkně "nadupané" co?? Ale to je jenom dobře. DNHL je víc atraktivní a napínavá. Další pořadí viz tabulka:

KLIKNI
bez kterých si ani nedovedu představit fungování týmu. Devils se jim odvděčuje výsledky a průběžným umístěním v tabulce DNHL a další ukáže v prvním zápase v roce2012 proti

Dále děkujeme

za pohoštění na VÁNOČNÍ BESÍDCE. Byla to velmi hezká akcička a hezké pokračování již v naší tradici v Kavárně FIT Cafe

SESTAVA:
HORN "G", BOR "A", BOHUSLAV, HUML, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL "A", MALZER, PALUCH, PAULER "C", PŘÍBEK, TAUER, VÁCHAL.

Na komentáři se bude pracovat...........
Aktualizováno 16.12.2011 23:16
Touto předehrávkou 12. kola, odstartovala druhá část DNHL 2011/2012.
Devils měl Baronům co vracet, a pustil se do nich hned od začátku. Přesto šli ale do vedení Baroni. Devils ale do konce první třetiny vyrovnal po ukázkové kombinaci, kde na konci byla dvojice T Paluch (P Tauer).
Ve druhé třetině padaly góly jen do brány Devils, který neustále útočil ale nedovedl využít žádnou z mnoha šancí. Co nešlo vedle, to vychytal gólman Baronů. Po dvou třetinách to bylo 1:3 pro Ice Barons.
Ve třetí třetině byl Ice Barons pod tlakem AHC Devils, ale po dalších neproměněných šancí přidal jediný gól, z hole P Příbka ( D Bor). V závěru se Devils připravoval ke hře bez gólmana, ale zkomplikoval si to, když rozhodčí dal trest gólmanovi za vysokou hůl. Devils přesto odvolal gólmana ale Baronům se podařilo dát gól do prázdné brány přes celé kluziště. Devils tak i na podruhé prohrál, ale zanechal po sobě dobrý dojem ze hry (jen příště víc gólů).

A jak to viděl soupeř?

Zum zweiten Mal traf man in dieser Saison auf die AHC Devils aus Domazlice und auch diese Partie sollte nicht weniger spektakulär als die Erste werden.
Die Barons waren bei diesem vorgezogenen Spiel am Donnerstagabend wie ausgewechselt. Gemessen an den Chancen und ihrem Auftreten, hätte man bereits in den letzten beiden Spielen einen Punkt oder gar den Sieg mehr als verdient gehabt. Stattdessen unterlag man den Pirates und Tabellenführer SKP in den vergangenen zwei Begegnungen sehr unglücklich.

Doch die Arbeit und der Fleiß sollte belohnt werden. Mit 12 Feldspielern stellte man sich dem zweimaligen DNHL Meister mit etwas mulmigen Gefühl. Aber der Respekt vor dem großen Gegner war sehr schnell verflogen als Hofbauer in der fünften Minute nach einem Zuspiel von Schneider hinter dem gegnerischen Tor zum 0:1 einnetzte. Die Devils waren erneut gewarnt, denn diese mussten im Vorrundenspiel mit nahezu dem selben Szenario kämpfen. Mit einstudierten Spielzügen und sehr gutem Stellungsspiel konnten diese vier Minuten vor Ende des ersten Drittels auf 1:1 ausgleichen. Doch auch dieser Spielstand hielt nicht lange an. Spielercoach Faustin schnappte sich zu Mitte des zweiten Drittels hinter dem gegnerischen Tor den Puck, umkreiste selbiges und schob mit einem Bauerntrick zum 1:2 ein. Die Barons schöpften Selbstvertrauen und kamen immer besser ins Spiel und die konstant gute Leistung an diesem Abend sollte weiter belohnt werden. Der vor der Saison aus Regensburg gekommene Heuß konnte das Gedränge vorm Tor der Devils nutzen und erhöhte dadurch auf 1:3. Zufrieden begab man sich nach Ende des zweiten Drittels in die Kabine.

Die Barons gingen im letzten Drittel in der Tat keineswegs zurückhaltend zu Werke oder überließen die Spielführung gar den Hausherren. Vielmehr setzten sie das System ihres Trainers um, spielten taktisch diszipliniert, waren über weite Strecken die agilere Mannschaft und brachten die Hausherren mit ihrem Forechecking immer wieder in Schwierigkeiten. Die Domazlicer kämpften aufopferungsvoll und erspielten sich dadurch eine Chance. Bor war es der aus dem rechtem Eck die Scheibe mit einem astreinen Flipppass genau auf die Schaufel seines Sturmpartners vors Tor von Liedtke brachte. Dieser war Chancenlos und so hieß es plötzlich nur noch 2:3 für die Barons. Die Undiszipliniertheit seitens der Devils kam den Waldmünchener aber zu Gute. Nachdem einer der Spielmacher wegen eines Checks von hinten an Zistler für 10 Minuten in die Kühlbox musste, nahmen die Devils drei Minuten vor Ende der Begegnung eine Auszeit. Wie nicht anders zu erwarten war verließ der AHC Goalie in der vorletzten Minute vor Spielende seinen Kasten zu Gunsten eines weiteren Feldspielers. Doch die Rechnung der Barons ging auf. Die gute Leistung im Verteidigungsdrittel ermöglichte es Heuß an die Scheibe zu kommen. Dieser zog gekonnt von der eigenen Blauen ab und versenkte den Puck zum 2:4 im leeren Tor der Gastgeber. Mit diesem Punktgewinn finden sich die Barons am zwölften und zugleich letzten Spieltag vor der Weihnachtspause nun auf Platz sechs in der Tabelle wieder. Dieser würde ausreichen um nach der Saison in die Playoffs einzuziehen, was nach dieser Hinserie durchaus machbar sein sollte.
Nach der Spielpause geht es am 07. Januar 2012 gegen Pobezovice wieder zur Sache. In der Vorrunde konnte man leider nicht glänzen und verlor unglücklich mit 1:2, was man im Rückspiel natürlich egalisieren möchte. Weiter …
oo
PS- jenom tomu nerozumím Smějící se

Aktualizováno 18.12.2011 10:15
Tak jsem to dal do překladače Google a tohle z toho vypadolo:

Již podruhé se sešli v této sezóně na AHC Devils z Domažlic, a tato hra by neměla být méně dramatické než ten první.
Baroni byli v této hře již ve čtvrtek v noci změnil. Měřeno proti přesile a jejich výskyt, jeden by byl v posledních dvou zápasech, a dokonce i jeden bod si vydělal víc než vítězství. Místo toho, oni porazili Pirates a SKP vůdce v posledních dvou střetnutí velmi nešťastně.

Ale práce a péče by měla být odměněna. S 12 hráči v poli udělal to dvojnásobný mistr s malým DNHL špatně od žaludku pocit. Ale respekt k největším nepřítelem byla pryč velice rychle, jako Hofbauer v páté minutě po povolení od Schneider za nepřátelské cíle einnetzte na 0:1. Devils byli varováni znovu, protože museli bojovat v předkolo play s téměř stejný scénář. Při nacvičené pohyby a velmi dobrou poziční hru může kompenzovat tyto čtyři minuty před koncem první třetiny 1:1. Ale i toto skóre netrvala dlouho. Hráči trenéra Faustin popadl ve středu druhé třetiny puk za nepřátelské cíle, kroužil a tlačil Stejný trik se zemědělcem na 1:2. Baroni čerpal důvěru a vždy vstoupil do hry a pokračoval dobrý výkon dnes večer by měla být dále odměněni. Vyšel před sezónou Regensburg Heuss bylo možné používat v davu před branou Devils a tím se zvýšil na 1:3. Spokojení odešli po skončení druhého období v kabině.

Baroni byli v poslední třetině, ve skutečnosti, ne nechtělo do práce nebo při odchodu z hraní vůbec, domácí tým. Místo toho, oni seděli kolem systém jejich trenéra, hráli takticky disciplinovaní, jsou dlouhé úseky agilní týmu a přinesl domů straně s Forechecking vždy problémy. Domažlice bojovala nezištně a tím získal šanci. Bor byl přímo z rohu skla se síťovinou bez uzlů Flipppass právě přinesl na ostří svého partnera po bouři branku Liedtke. Žádnou šanci to bylo, a najednou to bylo jen 02:03 pro Barons. Nekázně na straně Devils přišli do lesa, Mnichově, ale dobrý. Po jednom z tvůrce hry zapotřebí, protože šeku od pozadí Zistler na 10 minut do chladničky, Devils trvalo tři minuty před koncem střetnutí odpočinout. Jak se dalo očekávat, opustil AHC brankáře v poslední minutě před koncem hry box ve prospěch jiného hráče v poli. Ale Bill šel baron. Dobrý výkon ve třetí obraně Heuss možnost přijít k talíři. To šikovně vytáhl ze své modré a puk se potopil do prázdné cílem 2:04 z hostitelů. V tomto okamžiku vítězství Baron najdete na dvanáctý a poslední den ve stejnou dobu před přestávkou Vánoc, nyní zpět na šesté místo v tabulce. To by bylo dostatečné pro play-off po sezóně vybírat, co Hinserie by to mělo být docela proveditelné.
Po přestávce se hra pokračuje 07 Ledna 2012 na Poběžovice opět do práce. V prvním kole nemohl svítit a bohužel prohrál 01:02 nešťastný s tím, co chcete vyrovnat ve druhé noze, samozřejmě.

BRANKY HOSTÉ:
P VÁCHAL 3x (R TOCHOR 2x, M MALZER), R KULHÁNEK, D BOR (L KNICKÝ), L KNICKÝ (M MALZER)

VYLOUČENÍ:
7 : 4

SESTAVA:
BEJČEK "G", BOR "A", BOHUSLAV, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL, KULHÁNEK "C", MALZER, PALUCH, PAULER "A", PŘÍBEK, TAUER, TOCHOR, VÁCHAL.

Devils šel do vedení v páté minutě ve vlastním oslabení. Z vlastní třetiny se rozjel R Kulhánek, který ještě před modrou vystřelil. Gólman vyrazil puk před sebe a rozjetý Kulhánek na podruhé skóroval. Poběžovice ale rychle vyrovnaly a povedlo se jim to také ve vlastním oslabení. Po našem prohraném vhazování v třetině Poběžovic se dostal k puku J Bošek a z nájezdu vyrovnal na 1:1.
Začátek druhé třetiny Ďáblům nevyšel a pět minut před koncem druhé třetiny prohrávali už 3:1. K obratu zavelel D Bor. Tentokrát po vyhraném vhazování ve vlastní třetině poslal L Knický D Bora a ten se nemýlil. O minutu později to bylo už veselejší, když P Váchal za asistence R Tochora vyrovnával na 3:3.
Třetí třetina už byla v režii Ďáblů. Rozjetý Devils předvedl nejlepší třetinu a prohru Poběžovic neodvrátil ani dobrý výkon jejich hráčů,i gólmana. P Váchal přidal ještě dva góly. Skóre potom uzavřel po pěkné akci L Knický. O asistence se postarali 2× M Malzer a jednou R Tochor. V závěru měly ještě Poběžovice velkou šanci, ale J Bejček udržel stav a tím zajistil výhru 6:3 pro
AHC Devils Domažlice.

Zápas začal v rychlém tempu a jako první se ujali vedení hosté v druhé půlce 1. třetiny. Poběžovice ale rychle srovnali. Druhou třetinu si vytvořili domácí náskok dvou gólů, ale ke konci třetiny si nechali 2x rychle za sebou ujet útočníka devils a ten se ani jednou nemílil. V poslední třetině skórovali jen hosté a domácí již nedokázali na žádnou z branek odpovědět.

2 : 0

M MALZER (R KULHÁNEK), R TOCHOR (P TAUER)

P VÁCHAL, Z KULLAČ

VYLOUČENÍ:
2 : 3

SESTAVA:
BEJČEK "G", BOR "A", BOHUSLAV, HUML, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL "A", KULHÁNEK "C", MALZER, PALUCH, PŘÍBEK, TAUER, TOCHOR, VÁCHAL.

Byl to opět pěkný hokej, který předvedly obě strany. Hrál se rychlý a útočný hokej a oba týmy se opíraly o své gólmany. U SKP to byl J Kadlec a u Devils J Bejček. Rozhodčí moc nevylučovali (dva na straně Devils a tři na straně SKP), ale i tak přesilovky sehrály velkou roli.

Přesto,že byl více zaměstnávaný gólman SKP, tak první, kdo lovil puk ze sítě byl J Bejček v první třetině. Ve druhé třetině SKP odskočilo o dva góly při přesilovce, kterou využilo po 20 sec. Devils se snažil jak jen mohl, ale J Kadlec byl nad jejich síly. Za tohoto stavu (0:2) se šlo do šaten.
Třetí třetina pokračovala v nasazeném tempu. Ve 4 min. hrál Devils první přesilovku. Využil ji M Malzer (R Kulhánek) a byl to důležitý kontaktní gól. SKP ale udržovalo jednogólový náskok a snaha Ďáblů končila na gólmanovi. Jiskřička naděje Ďáblů svitla 16 sec. před koncem, kdy byl vyloučen hráč SKP. Devils odvolal gólmana a 4 sec. před koncem vyrovnal na 2:2 R Tochor (P Tauer) a zajistil tak Ďáblům důležitou remízu. Dělba bodů byla zasloužená a myslím, že i spravedlivá.