P VÁCHAL 2x (R TOCHOR,R KULHÁNEK), D BOR (D PAULER), T PALUCH (R TOCHOR), J HUML (R TOCHOR), D PAULER (D BOR).

VYLOUČENÍ:
5 : 2

SESTAVA:
BEJČEK "G", BOR "A", BOHUSLAV, HUML, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL, KULHÁNEK "C", MALZER, PALUCH, PAULER "A", PŘÍBEK, TOCHOR, VÁCHAL.

Devils se po delší době sešel v "plné síle" (chyběl jen P Tauer). Nastoupil P Váchal a uzdravený P Příbek s R Kulhánkem. Čekal nás těžký soupeř, který měl z osmi zápasů šest výher, jednu remízu a jednu prohru a druhý v tabulce DNHL s 19 body stejně jako SKP, ale horším na skóre (myslím, že o jeden gól).
Devils nenechal nic náhodě, vlítl do zápasu a šel do vedení po 58 sec. zásluhou D Bora za asistence D Paulera, byl to takový "uklidňovááák" a "Ďáblům" to pomohlo v dalším průběhu utkání. Hrál se útočný hokej a Devils měl podle mého názoru v této části mírnou převahu. Toho využil ve 14 min. R Tochor, když poslal puk T Paluchovi a ten pěkným gólem zvyšoval na 0:2 pro Devils.
Druhá třetina pokračovala stejným tempem, ale na další gól se čekalo do 10 min. , kdy Devils dvěma rychlými góly odskočil na 0:4. Nejdřív J Huml zavezl puk a pak střelou k tyči překonal R Málka. O necelou minutu později to pojistil P Váchal. U obou gólů asistoval R Tochor. V tuto dobu už měl Devils viditelně navrch, ale Piráti se nevzdávali, snížili na 1:4 zásluhou L Havlíka. Za tohoto stavu se šlo i do šaten.
Třetí třetinu čekl Devils, že Piráti budou chtít něco udělat s tímto stavem, ale jejich šance srazily dva rychlé góly v úvodu. Prsty v tom měla opět D Bor s D Paulerem, ale svoje role si otočili. Přihrával D Bor a střílel D Pauler. Ještě v té minutě zpečetil osud Pirátů P Váchal s R Kulhánkem na konečných 1:6 pro AHC Devils Domažlice.

Aktualizováno 28.11.2011 23:14

A jak to viděl soupeř? (použito z www. dnhl)
Prestižní utkání z čela tabulky začalo lépe pro hosty, kdy v 1. minutě dorazil vlastní střelu nikým atakován Bor. Dvě minuty před koncem 1. třetiny se rozjel od své modré Paluch a opět nikým neatakován prostřelil z 2 metrů brankáře Pirátů. Tak skončila 1. třetina.
Ve druhé třetině se Piráti snažili o lepší hru, ale byli zastaveni velmi špatným posuzováním hry rozhodčích. Piráty vylučovali a hrubé fauly Devils ponechávaly nepotrestané. Rozhodčí trestal hráče nepřiměřenými 10-ti minutovými tresty, což by se v této lize nemělo stávat. Z toho pramenil 3.gól , který v početní výhodě proměnil Huml. Tento gól dostal Piráty do kolen. O necelé 2 minuty později Váchal pohodlně proměnil na 0:4.
Do 3. třetiny vstoupila obě mužstva již v poklidu - zápas byl již rozhodnut a tak v prvních minutách zvýšil Pauler a Váchal na 1: 6 . Pirátům se podařilo jen o kosmetickou úpravu brankou Libora Havlíka na konci druhé třetiny.
Utkání bylo oboustranně férové a Devils zaslouženě vyhráli.