AHC Devils
Domažlice

--------------
Aktualizováno 13.11.2011 02.55 hod.
Zápas mezi HC Kanice - AHC Devils byl odležen z důvodu " pracovního vytížení" hráčů Kanic.
Nic méně- Devils odehrál přáteláček s Plzní, a po jeho skončení se šel také "pracovně vytížit"(oslava narození dvojčat R. Tochora).
Vzhledem k tomu, že toto píšu ve tři (3,00 hod) hodiny ráno , tak jak to šlo v přáteláčku a výsledek napíšu až se proberu.

Aktualizováno 13.11.2011 13:28

Tak jsem se už probral a můžu se vrátit k sobotnímu přáteláčku, jak jsem již psal. Takže, Kanice mistrák odvolaly a Devils na rychlo sehnal soupeře z Plzně. Protože to bylo narychlo, tak jejich kádr doplnilo pár hráčů, ale budu je nazývat Plzeň. Na přáteláček byla hodina a půl, tak se čas rozdělil na třetiny hrubého času. Za faul byl nájezd.

AHC Devils - Plzeň

Plzeň se do Ďáblů pustila hned od začátku a šla rychle do vedení. Devils ale vyrovnal zásluhou L Knického (ten se v tomto přáteláčku "vyřádil" a dal čtyři góly). Plzeň ale postupem času odskočila až na 1:5 a pro Devils to nevypadalo moc dobře. Naděje svitla po gólech D Bora a M Malzera při stavu 3:5. Góly ale padaly podle šablony - Plzeň dala gól a Devils dotahoval až na 4:7 po dvou třetinách.

Třetí třetina, co se týče gólů, byla v režii Ďáblů. V bráně Devils se rozchytal V. Horn a uváděl Plzeň doslova k šílenství, když vychytal i druhý nájezd po faulu jednoho z hráčů Devils. V tomto zápase byly celkem dva nájezdy a oba V Horn vychytal. Nu a když k tomu přidáme pět gólů Ďáblů, tak nám vyjde otočení zápasu na 9:7. Odstartoval to L Knický dvěma góly. K němu se přidal D Bor, T Paluch a poslední gól vyšel V Bohuslavovi, který po celý zápas zaměstnával gólmana jeho "jedovkami".