HRDLIČKA "G", BOR "C",BOHUSLAV, HUML, HŮRKA,KNICKÝ, KOHEL "A", MALZER, PALUCH, PAULER "A", TOCHOR.

Komentář zatím krátce:
Hrál se pěkný hokej. Hra měla spád a o dramata nebylo nouze.HC HP SRŠNI DOMAŽLICE (dále budu psát jen Sršni) byli stále o krok ve předu, a ten "krůček " byl na konec důležitý v závěrečném výsledku.

Aktualizováno 20.11.2011 23:45

Tyto zápasy bývají velice vyrovnané a ten kdo se přijde dívat, nemusí vůbec litovat.Od začátku se hrál útočný hokej. HC HP Sršni (dále jen Sršni) byli stále o krok vepředu a tento
"krůček" byl tentokrát rozhodující.
Po vzájemném oťukávání měl první největší šanci Hana ve vlastním oslabení, když jeho nájezd vychytal T Hrdlička. To mu ale vyšlo o chvíli později, ale překvapeným Sršňům "to musel říct" až rozhodčí(po závaru před brankou, se puk dostal nešťastně pro Devils za záda gólmana a nikdo ze Sršňů si toho nevšiml). Devils ale odpověděl pěkným gólem D Paulera , který zavěsil pod víko za asistence M Malzera. Sršni šli opět do vedení ve druhé třetině zásluhou M Hany a opět to bylo ve vlastním oslabení.Na tento gól Devils rychle odpověděl D Borem pod víko po samostatné akci. Ve třetí třetině šli Sršni opět do vedení a měl v tom prsty zase Hana. Jeho dělovku Hrdlička kryl ale puk se překutálel přes jeho beton za jeho záda.Devils opět vyrovnal po střele z dálky Paulerem (Bor). Poslední slovo ale měli Sršni, když v oslabení, ale tentokrát P Kouříkem šel opět do vedení 3:4 a tento stav už vydržel až do konce.

Aktualizováno 22.11.2011 19:30
A jak to viděl soupeř?:
Sršni se dočkali!

Autor: Antonín Steinberger

Nedělní večer byl pro Sršně ve znamení prvního historického vítězství nad celkem AHC Devils Domažlice. Zápas byl až do poslední chvíle velmi napínavý a velice vyrovnaný. Od začátku byl k vidění dynamický hokej, při kterém se střídavě dostávali pod tlak obě strany. V zápase se hlavně gólově vyznamenal Michal Hana, který skóre otevřel v šesté minutě, v oslabení, kdy se protáhl k bráně přes bránícího hráče a kličkou do backhandu přehodil beton domácího brankáře. Bohužel Devils následně odpověděli podobně a srovnali tak stav. Další gól přišel až v druhé třetině, kde opět Michal Hana zachytil přihrávku před bránou a střelou z voleje zařídil vedení 2:1. Odpověď ale na sebe nenechala dlouho čekat a domácí kapitán využil šance, objel obranu Sršňů a backhandovou střelou prostřelil Jana Sokola. Ve třetí třetině se opět prosadil Michal Hana, který dostal přihrávku na modrou od Petra Hiršla, popojel si mezi kruhy a golfovou střelou se trefil k levé tyči přímo nad brankářovou vyrážečkou a mohl si tak na svůj účet připsat hattrick. Bohužel ale i na to domácí brzy odpověděli vyrovnávacím gólem. A tak rozhodnutí o zápase padlo na Pavla Kouříka, který čtyři minuty před koncem utkání zachytil špatnou rozehrávku soupeře a potrestal jí gólem, který přinesl Sršňům vítězství 4:3, třetí příčku v tabulce a hlavně dlouho očekávanou porážku týmu AHC Devils Domažlice.