6 : 3 ----(0 : 1)
.
SESTAVA:
.
Oba celky čekal druhý zápas ve dvou dnech,ale na jejich hře to nebylo vůbec znát.Od začátku se hrál útočný a rychlý hokej. Old Boys dal gól v první minutě a Devils to zaskočilo, ale jeho snaha vyrovnat končila na gólmanovi. V šesté minutě odskočil Old Boys o dva góly a na Ďáblech byla vidět nervozita. V desáté minutě se góĺu dočkal i Devils a postaral se o něj L Knický s V Bohuslavem. To bylo, co se týče gólů v první třetině vše.
Začátek druhé třetiny se hrál ve stejném nasazení. Útoky se přelévaly z jedné strany na druhou. Ve čtvrté minutě hrál Old Boys přesilovku a na její využití mu stačilo deset vteřin. V tu chvíli to vypadalo s Devils bledě,ale projevila se síla celého týmu, když na otočení stavu mu stačili necelé dvě minuty. K obratu "zavelel" D Pauler za asistence D Bora (stejně jako v minulém zápase za stavu 2 : 2). D Pauler "měl prsty" i v dalším gólu, na který mu nahrával L Knický. Nu a zápas otočil J Huml (T Paluch). Od té chvíle Devils uzamkl soupeře v jejich třetině, ale né a né dát gól. V závěru třetiny si Devils zkomplikoval situaci, když hrál v oslabení 3 na 5. Toto oslabení ale rozdělila siréna.
Devils začínal třetí třetinu s minutovým 3 na 5, ale svůj jednogólový náskok udržel.Hra měla stále"šmrnc" , ale oba gólmani se drželi. Minutu před koncem utkání se vhazovalo v třetině Devils, Old Boys odvolal gólmana. To se ale k puku dostal D Bor, dal na L Knického a ten přes celé kluziště dal do prázdné brány na 5 : 3. Vypadalo to, že tak i zápas skončí. To se ale nelíbilo D Paulerovi, který zavezl puk , přihrál L Knickýmu a ten pečetil na konečných 6 : 3 pro

.
KULHÁNEK 2x ( BOHUSLAV), BOR 2x(KULHÁNEK), PAULER (BOR), HŮRKA (PALUCH), KNICKÝ (BOHUSLAV).
.
VYLOUČENÍ (VYUŽITÍ)
1 : 3 (0 : 1)
.
SESTAVA:
HRDLIČKA "G", BOR "A", BOHUSLAV, HUML, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL, KULHÁNEK "C", MALZER, PALUCH, PAULER "A", TOCHOR.

AHC Devils Domažlice hraje o tomto víkendu dva "mistráky". První s HC Nýřany a druhý (neděle) dohrávku s Old Boys.
Devils vstoupil do utkání opatrně, ale postupem času se dostával do tempa a šel do vedení. Ve 4 min. R. Kulhánek v rohu kluziště vybojoval puk, přihrál D. Borovi a ten se nemýlil. Druhý gól přidal v závěru přesilovky J. Hůrka za pomoci T. Palucha. Do konce první třetiny gól nepadl a to i zásluhou obou gólmanů.
První 3 min. druhé třetiny se Ďáblům vůbec nepovedly a Nýřany Zahradníkem vyrovnaly na 2:2. Devils ale nedovolil žádný obrat, ani drama a dostal soupeře pod tlak. To přineslo opět dvougólový náskok po gólech D. Paulera(D.Bor) a R. Kulhánka(V. Bohuslav).
Jestliže ve druhé třetině daly Nýřany dva góly během 3 min. , tak tentokrát to byl Devils. Nejdřív na dvakrát dával D. Bor na 2:5 a pak R. Kulhánek pěkným gólem na 2:6. Devils měl více ze hry, ale gólman Nýřan byl proti. Velkou šanci měl D. Bor, když z úhlu orazítkoval jednu a pak druhou tyč, ale puk v síti neskončil. Devils vytěžil ještě jeden gól, když V. Bohuslav přihrál L. Knickému na konečných 2:7.
Devils tak vyhrál a může se připravovat na dohrávku s Old Boys.

17. října 2011 v 23:19 | jiha (Zub) |  Další zápas
Zápas mezi AHC Devils Domažlice a Old Lucky Boys přeložen na neděli 30.10.2011 od 15.45 hod.
(PS - hlavně nezapomeňte,že s mění čas!!)

SESTAVA:
HRDLIČKA ''G'',BOHUSLAV ''A'', HUML, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL, KULHÁNEK ''C'', MALZER, PALUCH, PAULER ''A'', TAUER, TOCHOR, VÁCHAL.
.
Zatím velmi krátce:
Pěkný, rychlý hokej, s dramatickým koncem, kdy se nechal Devils v závěru vylučovat, (ono když Tě někdo ze zadu ''masíruje'' a otlouká jak píšťaličku -specialita některých hráčů-,a ty se nedáš a deš ven............) přišel o dvubrankový náskok. Trhanov hrál bez gólmana 6na3 a v závaru před brankou, kdy v brankovišti bylo tolik hráčů, že se divím že ten puk tam vůbec prošel.Ale musela to být taková rána, protoža branka odlítla jako papír.To ale bylo už 2 vteřiny před koncem a Devils se mohl radovat z výhry 5:4 a podat si ruku se soupeřem.

Aktualizováno 16.10.
Zápas začal ve svižném tempu a z prvního gólu se po minutě hry radoval R. Tochor, když šikovně tečoval nahození po spolupráci Malzer, Kohel. Devils pokračoval v nasazeném tempu a o druhý gól se postaral R. Kulhánek po přihrávce L. Knického. Trhanov ale ještě v té minutě snížil na 1:2 Bnešem, když se puk za záda T.Hrdličky dostal takovým obloučkem. Tak také skončila první třetina.
Tento stav vydržel do 6 min. druhé třetiny a o vyrovnání se postaral Beroušek. Devils na to odpověděl po svém a góly R. Tochora (D. Pauler) a R. Kulhánka (D. Kohel) odskočil opět na dva góly a za stavu 2:4 se šlo do šaten.
Do třetí třetiny šel Devils s tím, že nebude jen bránit výsledek, ale udržet nasazené tempo a dát ještě nějaký ten gól. Tato třetina byla ze začátku hodně rychlá a postupem času narůstalo jak nasazení obou celků, tak nervozita. To se projevilo hlavně v závěru. 5 min. před koncem zápasu snížil opět Beroušek na rozdíl jedné branky. Ďáblové ale minutu a půl před koncem opět odskočili o dva góly na 3:5 zásluhou T.Palucha. To, co se pak dělo, jsme už psal v předchozím komentáři. Ale nyní jen krátce; jak narůstal čas, tak narostla i nervozita a o "průser" bylo hnedle zaděláno. Trhanov v závěru snížil 2 vteřiny před koncem opět Berouškem na 4:5 ve hře bez gólmana tím způsobem, jak jsem již napsal. Nervozita byla tak velká, že rozhodčí "chtěli mít zápas za sebou" a nevšimli si, že T Hrdlička má bránu v rohu kluziště a chtěli vhazovat.. Ale to už bylo v závěru a
AHC Devils Domažlice vyhrál nad HC Trhanov 5:4.

A jak to viděl soupeř? (komentář z webu DNHL)
HC Trhanov - AHC Devils Domažlice 4:5 (1:2,1:2,2:1)

Branky domácí: Beroušek Petr 3,Beneš Jan
Branky hosté: Kulhánek 2,Tochor 2,Paluch
Od začátku se hrál rychlý a útočný hokej a hosté se golově prosadili již ve druhé minutě.Trhanovští,ktěří vinou různých zranění nastoupili do zápasu na dvě pětky se snažili o vyrovnání,ale byli to opět hosté,kteří zvýšili svůj náskok o dvě branky.Na to domácí okamžitě zareagovali a zásluhou Beneše snížili na rozdíl jedné branky a tak také skončila první třetina.Do druhé třetiny Trhanov vlétl obrovským tlakem a výsledkem bylo vyrovnání,když se prosadil Beroušek.To domácí ukolébalo a Devils šli minutu nato opět do vedení.Ve 28 minutě hráli Devils přesilovku a se štěstím se jim podařilo skorovat a do kabin se odcházelo pro domácí za nepříznivého stavu 2-4!Ve třetí třetině byli trhanovští jasně lepším týmem,vytvořili si spoustu jasných golových šancí,ale vytěžili z toho pouze snížení na 4-3 zásluhou Berouška.Ve 43 minutě,po zbytečném faulu domácích hráli Devils přesilovku a opět s notnou dávkou štěstí se jim podařilo skorovat a zdálo se být rozhodnuto.Minutu před koncem se ale domácím naskytla příležitost v podobě přesilovky 6 proti 3 a při powerplay zamkli hosty v jejich pásmu,ale branku se jim zásluhou Berouška,který zkompletoval hattrick podařilo vstřelit až dvě sekundy před koncem a pak už bylo na vyrovnání pozdě.Domácí nesehráli špatný zápas,po dvě třetiny byli lepším týmem,ale opět se projevila jejich střelecká nemohoucnost,která je trápila i v minulé sezoně.

PS:
Ještě že máme toho štěstí víc co???S vyplazeným jazykem Žádnej zraněnej ......

.
--------DELEGOVANÍ ROZHODČÍ-------------------------------- ČASOMÍRA---------------
--------KRÁSNICKÝ---- PETRŽÍK--------------------------------- MINAŘÍK---------------

.....
.KULHÁNEK 2x (VÁCHAL), KNICKÝ 2x (KULHÁNEK 2x), TAUER 2x (KULHÁNEK 2x), BOHUSLAV (TOCHOR), HŮRKA (BOHUSLAV).
.
VYLOUČENÍ:
4:3.
SESTAVA:
BEJČEK (G), BOHUSLAV (A), HUML, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL, KULHÁNEK (C), MALZER, PALUCH, PAULER (A), TAUER, TOCHOR, VÁCHAL.

.Na komentáři se pracuje.

Aktualizováno 9.10.2011

Devils rychle zapomněl na poslední zápas a od prvních minut bylo jasné, kdo bude pánem na ledě. Do útoku ho po celý zápas ''hecoval'' a koučoval ze střídačky D Bor (marodka).
První a hlavně uklidňující gól dal jako správný kapitán R Kulhánek po přihrávce P Váchala.Devils byl aktivnější a měl více ze hry. V deváté minutě odskočil již o tři góly, o které se postarala dvojice R Kulhánek (nahrával) a L Knický (zakončoval).Na konci první třetiny hrál Panthers přesilovku. Devils ale toho soupeři moc nedovolil a byl po většinou v jejich třetině.V závěru oslabení, kdy scházela do konce první třetiny necelá minuta, se postavil na vhazování R Tochor. Vyhrál ho, dal na V Bohuslava a ten bombou dal gól v čase, 14.16 min. To ale rozjetý Devils nezastavilo, a v čase 14.28 min přidal pátý gól P Tauer po přihrávce R Kulhánka.
Ve druhé a třetí třetině už tolik gólů nepadlo, ale nebylo to tím, že by Devils přestal hrát. Ba naopak, svůj tlak stupňoval , ale gólman Pantherů se rozchytal a už mu nešlo dát tak snadno gól.Na druhé straně Bejček neměl tolik práce a co na něj šlo, tak s klidem a přehledem kryl.Ve druhé třetině se blýskl J Hůrka, když po přihrávce V Bohuslava bombou kousek za modrou skóroval.Za zmínku ještě v této třetině stojí to, když Devils hrál víc jak minutu v oslabení 5 na3 a v závěru tohoto oslabení už v 5 na 4 to rozjel V Bohuslav a v rozhodující chvíli zlomil hůl.
Na začátku poslední třetiny si R Kulhánek připsal čtvrtou asistenci v tomto zápase, když poslal skórovat P Tauera. O poslední gól se postaral R Kulhánek sám a se šesti body byl ''první hvězda zápasu''
AHC Devils v tomto zápase zaslouženě vyhrál 8:0 a bylo se na co dívat.