-----2-:-2
-----2-:-1
TT

Tak dneska na zimáku ve 12.00 hod!!!!!
Protože hned po zápase odjíždím,tak výsledek a komentář někdy později (tak neděle).

Aktualizováno 2.10.2011
BRANKY DOMÁCÍ:
PIRKENSEER-3x, HEUSS-2x,Schmid
.
BRANKY HOSTÉ:
TAUER (KULHÁNEK), KULHÁNEK (T.S.), KNICKÝ (BOHUSLAV)
.
VYLOUČENÍ:
9:7
.
SESTAVA:
HORN (G), BOR (A), BOHUSLAV, HUML, HŮRKA, KNICKÝ, KOHEL, KULHÁNEK (A), MALZER, PAULER (A), TAUER,TOCHOR.
.
Tak trochu se zpožděním sem dávám ten komentář. Tak jak bych začal.
Devils nehrál v ideální pohodě (marodka , někteří hráči hráli se zdravotními problémy). Ale neberte to jako výmluvu. Baroni hráli výborně a ukáží to určitě i v dalších zápasech. Devils nenašel recept na jejich hru a hlavně nasazení a to, že dostal dva góly když hrál přesilovku , by se nemělo stávat.Také musím přiznat, že Baroni měli více štěstí a těžili hlavně z rychlých brejků a přečíslení.A rozhodčí? Na ty by se dalo taky něco ''hodit'' ale to by vyznělo jako další výmluva (ať již ze strany Ďáblů nebo Baronů).Rozhodčí se v tomto zápase ''vyřádili'' a rozdali 16 trestů , z toho jednu'' desítku'' a jeden ''trestňák''.Chvilkami nebylo rozpoznat, kde jsou střídačky a kde trestné lavice (pokus o žert). Ale teď už vážně a od začátku:
Od prvních minut bylo jasné, že to Devils nebude mít lehké.Ďáblové sice měli dost šancí, ale vše řešil výborný gólman Baronů.Ti měli také první výhodu přesilovky, kterou ale Devils ustál. Hned po jejím konci se to otočilo. Devils obléhal třetinu Baronů. Ti využili naše zaváhání a hned z toho bylo přečíslení 2 na 1, zavezení puku do naší třetiny a gól.Baronům ''narostla křídla'' a v poslední minutě přidali druhý gól zaskočeným Ďáblům.
Ve druhé třetině Baroni odskočili o čtyři góly, když v první minutě dali třetí a za tři minuty na 4:0 po přesilovce 5 na 3. Devils za tohoto stavu ale ''nehodil flintu do žita'' a do konce třetiny snížil na 4:2. Nejdřív P.Tauer za asistence R. Kulhánka. Druhý přidal R.Kulhánek sám, po trestňáku. Tato třetina byla dost ''divoká''na vylučování a rozhodčí rozdali 23 minut (jedna desítka) plus trestňák.
Třetí třetina už nebyla tak divoká na vylučování. Devils marně obléhal branku Baronů. Tam ale byl výborně chytající gólman. Ale naopak to byl opět soupeř, který se radoval z gólu.Ďáblům se podařilo ještě snížit díky L.Knickému , ale to bylo z naší strany všechno. Zápas skončil v poslední minutě ve znamení nedáš, dostaneš na konečných 6:3.

A jak to viděl soupeř? (článek z WWW DNHL)

Ice Barons - AHC Devils 6:3 (2:0,2:2,2:1)

Branky domácí: Pirkenseer 3, Heuss 2, Schmid
Branky hosté: Tauer, Kulhánek, Knický

Hned v 1.kole DNHL došlo k velkému překvapení,kdy obhájci titulu a suverénní tým AHC Devils prohrál s německými Barony 3:6. Do zápasu nastoupili domácí s třemi pětkami a proti lehce zdecimovaným Devils se toto ukázalo jako rozhodující.Baroni posíleni třemi útočnými akvizicemi amatérského SV Regensburg,rozjeli po počátečním oťukávání hotový brankostroj.V 9min. při přesilovce Devils ujel Huber přihrál Heussovi a bylo to 1:0.Hosté se snažili o zteč domácí svatyně,ale bez větší šance.Před koncem 1.tř.zavěsil opět po přihrávce Hubera Pirkenseer na 2:0 a načal svůj hattrick. Devils ohrožovali branku Baronů hlavně střelami od modré čáry posily Bohuslava. Na začátku 2.tř. začali Baroni ještě více přehrávat hosty a byly z toho branky Pirkenseera na 3:0 při přesilovce,o několik minut později zavěsil po svém sólu Heuss na 4:0 a s obhájci titulu to vypadalo hodně špatně.Při pohledu na střídačku takzvaně na ručník. Jenže domácí uspokojený vysokým vedením přestali bruslit,více faulovali a hosté snížili brankami Kulhánka ve 22min. a Tauera ve 27min. na rozdíl dvou branek na 4:2.Tímto stavem skončila 2.tř.ve které se blýskli oba gólmané několika spolehlivými zákroky. O přestávce došlo k mytí hlav v šatně Baronů a do 3.tř.se šlo,že je znovu o co hrát.Hráči Devils od začátku poslední části hry ze sebe ždímali poslední zbytky sil ve snaze vylepšení skóre,ale dobře bránící i za cenu faulů domácí jim toho moc nedovolili. Rozhodující moment zápasu nastal v 35min,přesilovka Devils,ztracený puk na modré čáře,nájezd Hubera a třetí gól Pirkenseera na 5:2.Dva góly v oslabení.Domácí ještě nechali skórovat ve 41min.Knického na 5:3,ale to bylo ze strany Devils vše,několik vteřin před koncem Schmid upravil na konečných 6:3 a mohlo se začít slavit. V celku slušný zápas se všemi atributy.

.

Ruská KHL má hymnu. Trumfne předchozí sportovní hity?

26. září 2011 v 7:42 | jiha (Zub) |  Aktuality
Zdravím-
Na nedělním přáteláčku jsem nebyl, tak sem něco dám až budu mít víc informací.

HC AUTOKEMPF KLATOVY
V bráně by se měl představit třetí gólman L.Horn.

Je to generálka na sezonu, která jak jistě všichni dobře víte nám začíná 01. 10. 2011 (sobota) ve 12.00 s německými Barony.

Aktualizováno-28.9.2011:
Tady je ten slíbený výsledek:

HC AUTOKEMPF KLATOVY:AHC DEVILS DOMAŽLICE
7 : 7
Nakonec 7:7. Pořád jsem prohrávali až o 3 góly a v poslední třetině jsme
srovnali na 6:6 ve vlastní oslabení a pak v poslední
minutě ale vyrovnali. Kvalitní soupeř a hrál se hodně kontaktní hokej :)

Jarda

Síň slávy I.

21. září 2011 v 19:42 | jiha (Zub)

Stránka se upravuje a postupně doplňuje....

2009

..........Karpem cup 2009........

2010

Elben cup 2010
Závěrečný turnaj DNHL
DNHL 2009/2010
...............5th International úúúúúúúTachovChallenge 2011.........

SESTAVA DEVILS:
Bejček -G, Bor -A, Kulhánek -C Tauer, Bohuslav, Kohel, Paluch, Tochor, Pauler -A, Hůrka, Malzer, Huml, Knický,Příbek.

Před zápasem bylo focení týmu před sezonou DNHL 2011/2012.Hrálo se 3x20 min. čistého času,za faul byl nájezd.
Zápas začal ve svižném tempu a útoky se přelévaly z jedné strany na druhou.Asi ve třetí minutě rozhodčí trestal hráče Stříbra za podražení. Toho využil D.Bor ke vstřelení prvního góleu z nájezdu.Devils byl na koni a do konce třetiny přidal ještě D. Bor a ve své premiéře i J.Huml postupně na 3:0.
Ve druhé třetině se gólman Stříbra nerozkoukal a lovil po čtvrté puk ze sítě po střele T. Palucha. Stříbro to ale nepoložilo,postupně vyrovnával hru a do konce druhé třetiny snížil na 4:2.
Třetí třetina se hrála v duchu druhé.Rozjeté Stříbro snížilo na rozdíl jedné branky a tentokrát bylo na koni Stříbro. Oba gólmani se činili a své týmy podrželi.Asi v polovině třetiny se prosadil také ve své domácí premiéře P.Příbek. Stříbro ale brzy odpovědělo a opět snížil na rozdíl jedné branky. Devils si ale toto vedení pohlídal a tento přáteláček vyhrál 5:4.
Hrál se rychlý,útočný hokej se šancemi na obou stranách a po dvou vyloučených na obou stranách.Svou premiéru měl i V.Bohuslav ,který si s D.Kohelem v obraně rozuměl a ukázal,že se na něj Devils může plně spolehnout.

Další utkání:

Termín prvního mistrovského utkání Domažlické NHL-DNHL
je v sobotu 1.10.11 od 12.00 Hod. s Ice Barons.
Ďáblové s tímto soupeřem začínají jako loni.