Červenec 2011

Tréninky na ledě!!!!+PŘÍLOHA- miny komiks

18. července 2011 v 21:40 DNHL 2011/2012
Zdravím všechny ....... .

Tak už to brzy vypukne a
AHC Devils Domažlice
vyrazí po suché přípavě na led.
První dva tréninky budou ve středu
3 a 10.8 2011 od 19.15 do 20.45 hod
a od
18.8 každý čtvrtek od 19.00-20.30 hod.


Asi největší novinkou letošní sezony 2011-12 bude nový tým HC Pirates 2011, kam přešlo sedm hráčů Devils.Seřadil jsem je podle odehraných zápasů v minulé sezoně (v závorce). Jsou to - Malzer Jan(19),Pechač Petr(17),Uhlíř Radovan(17),Pustina Michal(10),Málek Robert(4),Groll Pavel(0),Frček Tomáš(0).Je to jejich rozhodnutí a věc,a přeji jim v novém týmu hodně úspěchů.( I když já to u některých nechápu.)
Ale přišla i " nová krev " a to zase příště, ať se máte na co těšit .Chodovar cup - závěr

6. července 2011 v 22:13 | jiha (Zub) |  TURNAJ CHODOVAR CUP 2011
Zdravím všechny fanoušky domažlického hokeje a především fanoušky a hráče DEVILS..
Hlásím se zase po čtrnácti dnech a "odpočatý" po krátké dovolené.
Já vím, že jsem Vám posledně slíbil něco o CHODOVAR CUPu, ale vzhledem k tomu, že už uteklo mnoho času, tak už si nepamatuji všechny detaily a už jsem i něco málo napsal, tak bych se jenom opakoval.Ale přece jenom trochu krátce a to nejdůležitější.
Letošní turnaj byl jednodenní s osmi celky (loni dva dny a deset celků).Začalo se v sobotu v 8.00 hodin a poslední zápas skončil po 20.30 hodině. Vyhlášení výsledků proběhlo ve FIT CAFÉ KOUDY BAR, kde se posedělo ve vytápěném stanu a se selátkem. Pár fotek v Galerie - Fotky zápasů - CHODOVAR CUP a AHC RETRO DOMAŽLICE. Devils hrál pod názvem AHC RETRO DOMAŽLICE a byl složený z několika hráčů DNHL.Bylo tam sedm hráčů Devils, tři hráči z Ice Barons jeden hráč z SKP, jeden od Sršňů a jeden- dříve Devils,potom Trhanov a teď je z něj Pirát.
Devils hrál ve skupině B a měl tam posledního vítěze SKI TEAM KLADNO , HC PUSTÁ RYBNÁ ( minule čtvrtí) a HC ELBEN ČESKÉ BUDĚJOVICE (minule sedmí). Ve skupině skončil Devils druhý a postoupil do semifinále, kde vyfasoval těžkého soupeře HC EAGLES OSTRAVA (minule druhý). Tento zápas skončil vítězstvím AHC Retro 3:2 po samostatných nájezdech a bylo z toho finále s SKI TEAM KLADNO. První zápas v základní skupině Retro s tímto soupeřem prohrál,tak měl "reparát" a vrátit jim porážku.Retro začalo výborně a šel do vedení, ale zkušený soupeř vyrovnal a potom přidal ještě jeden gól na vrch a obhájil loňské prvenství.Ale i tak to byl pro AHC RETRO DOMAŽLICE úspěch.
Tak to by bylo asi všechno, pokud si na něco vzpomenu tak to někam dám, jinak více, co už jsem psal v levém sloupci - Rubriky -TURNAJ CHODOVAR CUP 2011.
Ještě po celý den si hráči mohli vyzkoušet, jak tvrdou střelu mají na trenažeru , který byl v prostorách za bránou.Byl to opět pěkný turnaj . Svědčí o tom i ohlasy některých týmů. Za všechny jeden ze stránek EAGLES OSTRAVA"

Chodovar Cup 2011 - Domažlice 15.-17.5.2011


Na začátek asi jak jinak ...... TÁÁK JSME TŘETÍÍÍ NO A CÓÓÓ !!!
15042011762.jpg
Zdravím borci,takže konečně přináším krátkou reportáž z druhé návštěvy skvělého turnaje z krásného malebného městečka zvaného Domažlice.
…………………………………………………………………………………………………………….Opět musím pochválit skvělou organizační práci domácích borců a hlavně hlavního organizátora Davida Bora za výbornou organizaci a maximální super Domažlickou pohostinnost.


Tak to bylo něco z minulosti a teď už jenom o bodoucnosti.
I když to vypadá, že se nic neděje, tak Devils po přestupu některých hráčů (přeběhlíků) má nějaké nové tváře. Dál funguje na plno a má suchou přípravu (fotbálky,sportovní centrum,...). Ale o tom zase někdy příště až budu vědět víc.

Pro zobrazení všech zápasů klikni na

klikni na obrázky
.