...............
V sobotu, 26.3.2011
proběhlo přátelské utkání mezi
Old Boys a AHC Devils.
Bylo to takové exhibiční utkání dvou nejlepších týmů DNHL,při kterém padlo hodně branek a bylo vidět hodně pěkných akcí.A když tak přemýšlím,tak nebylo ani jedno vyloučení.Mezi třetinami proběhla rychlostní soutěž a na začátku třetí třetiny nájezdy.
Na rychlost byl lepší Devils,který ve třech jízdách byl dvakrát lepší.V nájezdech byl zase lepší Old Boys.Ten v šestém nájezdu dal rozhodující gól.Takže po dvou disciplínách ,(pokud to tak vemu, že přáteláček byl rozdělený na tři části), byl stav 1:1a dalo by se říct , že rozhodne zápas.
Ten vyšel lépe AHC Devils,který šel do vedení a postupně odskočil až o čtyři branky.(1:5). Old Boys ale zase snížil na rozdíl jedné branky (4:5). Hra měla spád,akce střídala akci a bylo se na co dívat. Po závěrečné třetině se pokračovalo dál a zápas ukončilo až vypršení ledu.Devils na konec vyhrál (8:5) a potvrdil tak své postavení v letošní sezoně DNHL.
Na závěr bylo posezení, na které pozval Luky Fiala oba celky.
..
SESTAVA AHC DEVILS:
Pustina (G), Malzer M, Knický, Paluch, Bor (A), Uhlíř (C), Pauler (A), Tochor, Tauer, Hůrka.
..
RYCHLOSTNÍ SOUTĚŽ:
Bor, Paluch, Tochor.
..
NÁJEZDY:
Uhlíř, Bor, Knický, Malzer M, Pauler, Tauer.

BRANKY HOSTÉ:
Paluch T 2x (Kohel D,Kulhánek R) Váchal P, Knický L (Paluch T), Kulhánek R (Váchal P)
VYLOUČENÍ (VYUŽITÍ)
1 : 4 ( 0 : 1)
SESTAVA:
Bejček(G), Váchal, Kulhánek, Bor (A), Pauler (A), Tochor, Paluch, Tauer,Malzer J, Pechač (C), Kohel, Hůrka, Knický, Malzer M.
Aktualizace 20.3.2011 16:00
Tak už jsem se drobet probral , ale na nějakej komentář to ještě nebude . Ale stejně už to všichni víte, že mistrem
DNHL 2010/2011
je

AHC Devils Domažlice

Komentář udělám příště (teď už mám spoustu času), ale jen krátce :
Opět pěkný zápas s tlakem Old Boys, který si chtěl vynutit třetí zápas. AHC Devils vedl od třetí minuty 0:1 po gólu Palucha (Kohel).V šesté minutě nabídl Devils přesilovku a možnost k vyrovnání, ale Old Boys toho nevyužil. Devils výborně bránil a s gólmanem (Bejček) "přežil" toto oslabení. Nejlepší odpověď přišla půl minuty před koncem první třetiny, kdy Váchal střelou z dálky zvyšoval na 0:2.
Druhá třetina byla v režiji Old Boys a v této části hry byla jen otázka času,kdy se Old Boys prosadí a dá kontaktní gól.To se jim podařilo v polovině této třetiny a zásluhu na tom měl Nový .Ale to bylo z jejich srany vše a AHC Devils si pohlídal své vedení.
Osud třetí třetiny měl Devils ve svých rukou (a nohách) a nehodlal jen bránit. (Jak jsem již několikrát psal, tak třetí třetinou rozhodoval důležitá utkání a já klukům věřil,že tomu bude i tentokrát.) Ve čtvrté minutě šel hráč Devils na trestnou lavici,ale Old Bos po chvíli také fauloval a hrálo se 4 na 4 .Potom Devils hrál krátkou přesilovku a Paluch (Kulhánek) ji využil na vedení 1:3.Za tři minuty to bylo ještě veselejší,když Knický (Paluch) a Kulhánek (Váchal) postupně dávali na 1:5 pro AHC Devils Domažlice. Pět minut před koncem ještě snižoval Kobzík na 2:5. Víc toho už ale Devils soupeři nedovolil a po výhrách 4:1 a 5:2 vyhrál první PLAY OFF DNHL 10/11
..

PS.-Děkujem za přípané blahopřání.
Aktualizace 25.3.2011 21:45
Psal jsem že napíšu komentář, ale myslím že bude stačit když sem dám komentář od Old Boys z webu DNHL,který vystihuje průběh a atmosféru druhého finále.

Parádní utkání a pravé finále, nádherný hokej dvou tradičních soupeřů a takřka spřátelených mužstev, bez zbytečných tvrdostí a faulů, zkrátka krásný hokej ,tak jak to má být-to byl druhý zápas finále DNHL. Před příjemnou kulisou diváků se obě mužstva vybičovala k maximálním výkonům. Veteráni začli lépe ale trochu je zbrzdila nešťastně inkasovaná střela na nerozchytaného gólmana ve třetí minutě.Autorem byl Paluch.Dědci hráli jako o život a hráči Devils nevěděli, kam dříve skočit. Dokonce i třetí útok veteránu, který se v prvních dvou střídáních dostal pod tlak, zamkl soupeře v obrané třetině a chystal si jednu šanci za druhou.Brankář Devils Bejček si připadal jak na kolotoči, což mu zřejmě ale vyhovuje, protože mimo tyčky a břevna bravurně všechny pokusy veteránů zneškodnil.Hráči Devils sporadicky útočili a jeden útok Váchala třicet vteřin před koncem třetiny propustil nejistý brankář Tesař za svá zády a bylo to 0-2. I přes nepříznivý stav zápasu burcovala střídačka veteránů k útoku, ovšem hráči Devils povzbuzeni vedením vyrovnávali hru a ta se přelévala z jedné strany na druhou a krásné hokejové akce se střídaly jak na běžícím pásu.Obě mužstva si zahrála přesilovku ale zdrcující zámky nedokázala proměnit.Ke konci třetiny se dědkové opět překonávali v neproměňování šancí a paradoxně nepříliš povedená střela přelétla klečícího brankáře Bejčka a bylo to 2-1. Branku vstřelil Nový.Drtivý tlak ke konci se již veteránům nepovedlo proměnit a šlo se do šaten. Očekávaný tlak veteránů ve třetí třetině sice přišel, ovšem opět dominoval brankář Devils a tak nedáš dostaneš a Devils dokázali po šesti minutách třetí třetiny vstřelit během dvou minut tři branky a bylo vymalováno.Pauluch, Knický a Kulhánek zvýšili na 5-1.Veteráni se nevzdali a Kobzíkovou ranou do víka snížili a opět dostali soupeře pod tlak, ovšem ten si již zkušeně vedení ohlídal. Po zápase proběhlo slavnostní předání pohárů a placek, hráči obou mužstev si vzájemně gratulovali k výkonům a přesunuli se do restaurace, kde lehce zatrénovali na večerní hokejový bál.

Tak teď už sem dám nějaké to závěrečné "vyúčtování" této sezony , nějaká ta videa ,fotky ,tabulky třetin ,pozvánku a něco o Turnaji ďáblů. Nebude to hned ale postupně. A potom si dám prázdniny.

.....
Paluch T (Kohel D), Bor D , Tochor R (Kohel D), Knický L (Pechač P)

Pavlásek

5 : 3 ( 0 : 1)

SESTAVA:
Bejček(G), Váchal, Kulhánek, Bor (A), Pauler (A), Tochor, Paluch, Tauer, Pechač (C), Kohel, Hůrka, Knický, Malzer M.

Zápas mezi AHC Devils Domažlice a Old Lucky Boys Domažlice odstartoval finále DNHL 2010-2011. Devils postoupil po výhrách nad Sršni,Old Boys zase přes SKP.
Hra začala ve svižném tempu,ze začátku měl na vrch Devils. Svědčí o tom i to,že gólman Devils si poprvé na puk sáhnul po 5 min. hry. Hra se postupně vyrovnávala a oba týmy se snažily strhnout vedení na svoji stranu. Rozhodčí nepřerušoval tuto třetinu vylučováním a hra pěkně ubíhala. Skóre otevřel v sedmé minutě dělovkou Paluch(asistenci si připsal Kohel), "Ďáblíci" byli na koni. V jednu chvíli "Ďáblům" zatrnulo,když výborně chytající gólman(Bejček) po jednom z kontaku s protihráčem zůstal otřesený a chvilku se nehrálo. Naštěstí to "rozchodil" pokračoval ve výborných výkonech a i díky jemu skončila první třetina 1:0 pro "Ďábly".
Po krátké pauze začala druhá třetina. Hrál se stále útočný hokej a hra se přitvrdila. To přineslo i vyloučení(v této třetině dvě pro Devils a tři pro Old Boys). V 20 min. Bor zvyšoval na 2:0 pro Devils po svém tipickém "výletě" z vlastní třetiny dobře mířenou střelou. Devils hrál v pohodě. Za 2 min. po zaváhání gólmana Old Boys dával Tochor(Kohel) již na 3:0 a Old Boys si vybral oddechový čas. Po jeho skončení hra pokračovala a přinesla "jen" vyloučení. Do šaten se šlo za stavu 3:0 pro Devils.
Třetí třetina pokračovala ve stejném tempu. Gólmani obou týmů odváděli dobrou práci. AHC Devils se nesnažil jen bránit svůj tříbrankový náskok,ale neustále útočil. To jim v 37 min. přineslo čtvrtý gól v podání Knického(Pechač). Gólu se ale dočkal i Old Boys,když necelé 2 min. před koncem využil přesilovku Pavlásek. Ten z poza brány nahazoval puk před bránu a tam to nešťastně tečoval bránící hráč. Do konce už žádný gól nepadl,a tak 4:1 vyhrál
AHC Devils Domažlice.
V boji o třetí místo vyhrálo SKP Domažlice proti HC HP Sršni Domažlice 6:3. Druhý finálový zápas se hraj v sobotu 19.3. 2011 od 13:30 hod. Druhý zápas o třetí místo se hraje v pátek 18.3.2011 od 19:00(pokud se nic nezmění).

Hana M.

KOHEL D (KULHÁNEK R.), TOCHOR R (UHLÍŘ R.)

VYLOUČENÍ : (VYUŽITÍ)
3 : 4 (0 :0)

SESTAVA:
Hrdlička (G), Váchal, Kulhánek, Bor (A), Pauler (A), Tochor, Paluch,Uhlíř, Tauer, Pechač (C), Kohel, Hůrka, Knický, Malzer M.

V sobotu se hrál druhý semifinálový zápas mezi HC HP Sršni Domažlice - AHC Devils Domažlice. I když Devils vyhrál první zápas vysoko 10:2,tak věděl,že Sršni budou mnohem nebezpečnější a případnou výhrou si vynutí třetí zápas. Devils si zase výhrou mohl zajistit postup do finále a v klidu se připravovat na sobotní finále. Na svého soupeře si ale musí ještě počkat,který vzejde ze zápasu SKP - Old Boys.
Sršni vlétli do zápasu s obrovským nasazením a od první minuty bylo jasné,že to není ten tým z minulého zápasu. Ale ani Devils nezaostával,co se týče nasazení. Tempo a hra slibovala vyrovnaný zápas. Cílem "Ďáblů" bylo hrát útočný hokej se zajištěnou obranou,uklidnit svoji hru jedním nebo dvěma góly(a hlavně nenechat se vylučovat). To se jim také v první třetině dařilo,za vydatné podpory gólmana(Hrdlička),který v tomto zápase odvedl pořádný kus práce. Devils šel do vedení v 10 min. po gólu Kohela(Kulhánek) a tento stav vydržel až do konce první třetiny.
Druhá třetina kopírovala první,hrál se neustále rychlý a útočný hokej. Oba týmy drželi jejich gólmani. Přibyla i nějaká ta vyloučení. Necelé 2 min. před ukončením druhé třetiny zvýšil náskok Tochor(Uhlíř) na 2:0 a Devils měl zase o krůček blíž k postupu do finále.
Do třetí třetiny šel Devils s dvoubrankovým náskokem a s odhodláním tento stav si pohlídat a nedovolit dát soupeři kontaktní gól. V první minutě "Ďáblům" zamrazilo,když gólman kryl tvrdou střelu a ta ho bolestivě zasáhla. Ve 2min. Devils útočil,střílel z každé pozice a zapomněl na obranu. Sršni se dostali k puku a najednou jeli tři na jednoho. Ještě otřesený gólman první ránu kryl,ale vypadlý puk dorážel rozjetý Hana. Stalo se to,co Devils nechtěl. Devils ale tento gól nepoložil a hrál stále svoji taktiku ze začátku zápasu. Minutu po minutě se přibližoval k finále. V závěru si oba celky vybraly oddechový čas. Nejprve asi 3 min. před koncem Devils a potom Sršni 1 min. před koncem. Tuto poslední minutu hráli Sršni bez gólmana,ale Devils si již nenechal utéct výhru a postup do závěrečných bojů play-off a to do
finále.

Ten, kdo přišel v těchto večerních hodinách vůbec nemusel litovat.Byl to opět pěkný zápas a bylo se na co koukat.

A jak to viděl soupeř? (z Webu DNHL)
Ve druhém odvetném zápase o postup do finále play off DNHL mezi Sršni a Ďábli, odcházeli z Karpem arény po sobotním duelu veseleji hráči AHC Devils. Těsně zvítězili ve velmi kvalitním hokejovém semifinále.Od samého počátku první třetiny se začalo hrát ve velmi rychlém tempu, kdy oba týmy bojovali jako o život. První branka přišla v čase 10:01, kdy po přihrávce ďábla Kulhánka vstřelil úvodní branku zápasu Kohel. Devils vedli 1:0. Domácí Sršni se snažili vyrovnat, ale v první třetině se jim to již nezdařilo.Druhá třetina byla opět velmi vyrovnaná, hrálo se nahoru-dolů, kdy se oba kluby dostávaly střídavě do šancí, ale branka padla až v čase 28:11. Autorem byl pekelník Roman Tochor, jemuž asistoval Uhlíř.Ihned v úvodu třetí třetiny, po přestávce Sršni poprvé a také naposledy zaštípali. Samostatný nájezd kapitána žlutočerných Michala Hany byl velikou nadějí pro domácí tým. Čas 31:35. Třetí třetinu měl domácí klub několik vyložených šancí, ale chybělo tentokrát tolik potřebné štěstíčko. Vyrovnat se Sršňům již nepodařilo a tak se utkají o bronz příští týden s SKP.