Paluch T (Malzer M), Bor D 3x (Tochor R), Tochor R, Kulhánek R 5x (Pauler D, Váchl P, Paluch T).

VYLOUČENÍ : (VYUŽITÍ ) (OSLABENÍ)
8 : 4 ( 2:1-TS) (1 : 0)

SESTAVA:
Bejček (G), Váchal, Kulhánek, Bor (A), Pauler (A), Tochor, Paluch,Uhlíř, Tauer, Pechač (C), Kohel, Hůrka, Malzer M.

Sršni nabuzeni poslední výhrou a postupem mezi "elitní čtyřku" šli do utkání s vědomím,že nemůžou nic ztratit a možnou výhrou myslet i na finále.Devils zase po výhrách nad "Barony" s vědomím,že má natrénováno a formu na každého soupeře a toho zúročit i proti Sršňům.
Hrál se útočný hokej , Devils byl často vylučován a v čase 3:15 min měl dva vyloučené hráče.Sršni toho ale nedokázali využít a dva obdržené rychlé góly v 11 a 12 min jim vzal iluze na lepší výsledek s postupně se rozjíždějícím Devilsem.Tlak "Ďáblů" potvrdil i gól R.Tochora ve vlastním oslabení. První třetinu vyhrál Devils 3:0
Zbylé dvě třetiny byly-co se týče gólů-v režii KULHÁNEK-BOR.Kulhánek jich "nasázel" pět-za asistencí Palucha,Paulera a Váchala-a Bor k jednomu z první třetiny přidal ještě dva.Jiskřička naděje svitla Sršňům,když Cingroš snižoval ve 21 min na 5:1.V minulých zápasech to Sršně nakoplo a hru ještě zdramatizovalo,ale na rozjetý Devils to dnes neplatilo.O druhý gól Sršňů se postaral Hana,který proměnil trestné střílení. A tak první semifinálový zápas skončil výhrou 10:2 pro
AHC Devils Domažlice.
Devils odehrál opět pěkný zápas a pochvalu zaslouží celý tým včetně gólmana,který podržel tým svými jistými zákroky.(a taky Mahonymu,který se na střídačce staral o své spoluhráče a hnal je dopředu).

DRUHÝ ZÁPAS
.............................................................

BRANKY HOSTÉ:
Kulhánek 3x (Bor, Knický, Tauer), Bor 2x, Knický (Pauler), Paluch, Malzer M (Uhlíř), Tochor (Paluch).

VYLOUČENÍ (VYUŽITÍ) (OSLABENÍ)
8 : 7 (0 :0) (0 : 1)
SESTAVA:
Bejček (G), Váchal, Kulhánek, Bor (A), Malzer J, Pauler (A) Knický, Tochor,Paluch,Uhlíř, Tauer, Pechač (C), Kohel,Malzer M, Hůrka.

AHC Devils Domažlice si výhrou v druhém zápase s ICE Barons mohl zajistit postup do semifinále PLAY-OFF DNHL a nemusel hrát třetí.I když první zápas vyhrál Devils 10:1,veděl,že Baroni nehodí "flintu do žita" a budou opět nepříjemný soupeř.
Tomu nasvědčovala i první třetina,kdy Baroni hráli vyrovnaný hokej. První třetina po zákrocích obou gólmanů a vzájemném "oťukávání" skončila 0:0.
Ve druhé třetině trval stav 0:0 do čtvrté min.Jestliže v minulém zápase dvojice Kulhánek-Bor skóre uzavírala,tak v dnešním ho otevřela.Baroni ještě 6min. vzdorovali,ale dva góly (v 25min. Knický-Pauler a ve 26min. Kulhánek-Tauer) jim vzali naději na lepší výsledek s rozjetým Devilsem.Potvrdil to i T.Paluch. V čase 28:09 hrál Barons přesilovku. Vhazovalo se v třetine Ďáblů. Paluch se dostal k puku a v čase 28:12 dával na 4:0 pro Ďábly.Tak skončila druhá třetina.
Třetí třetina jen potvrdila převahu "Ďáblů" a pěti góly (Kulhánek-Knický,Malzer M.-Uhlíř,Tochor-Paluch a 2x Bor) stanovili skóre na konečných 0:9 pro

Devils si jako první zajistil postup do semifinále a musí si na svého soupeře,který vyjde z třetích zápasů, počkat.

A jak to viděl soupeř?
Zápas v poklidné atmosféře, kdy Devils dokazovali proč vyhráli základní část DNHL. Hra v 1.tř.ještě vyrovnaná, ale postupem času jasná záležitost Ďáblů, kteří si s chutí zastříleli.

5 : 0

Váchal P 3x (Bor D, Malzer M, Kulhánek R), Knický L 3x (Bor D, Pechač P), Malzer J 2x (Tochor R 2x), Tauer P (Kulhánek R), Kulhánek R (Bor D)

Feiner

VYLOUČENÍ (VYUŽITÍ)
2 : 3 (1 :0)
SESTAVA:
Hrdlička (G), Váchal, Kulhánek (A), Bor (A), Malzer J, Knický, Tochor,Paluch,Uhlíř, Tauer, Pechač (C), Kohel,Malzer J.

Zápas AHC Devils Domažlice vs. Ice Barons, odstartoval PLAY OFF DNHL 2010/11.
DEVILS,jako vítěz základní části hostil osmý tým ICE BARONS , který se do PLAY OFF protlačil v závěru základní části.
BARONI v posledních kolech zahráli dobré zápasy a věřili si i na DEVILS.A byli to právě oni,kdo šel na začátku třetí minuty do vedení.Feiner využil zaváhání obrany DEVILS, když bránící hráč chvíli nevěděl kde má puk a využil toho ke vstřelení vedoucí branky BARONŮ.Ve čtvrté minutě byl vyloučený hráč BARONŮ ještě v té minutě vyvezl D Bor puk a P Váchal "trestal" na 1:1.Od té doby měl DEVILS více ze hry,hrálo se převážně ve třetině BARONŮ,ale tento tlak přinesl "pouze" jeden gól z hole L Knického na 2:1 pro AHC Devils. Tak skončila i první třetina.
Druhá třetina začalo podle stejného scénáře jako většina první třetiny.DEVILS útočil - ICE Barons se bránil. L Knický byl při chuti a k prvnímu gólu z první třetiny přidal ještě dva a DEVILS odskočil na 4:1. Ve 24 min se dostal k puku M Malzer,připravil P Váchalovi "tutovku" a ten se nemýlil. Dvojice Váchal - Knický se postaral o góly v těchto třetinách a tak byl stav po dvou třetinách 5:1 pro DEVILS.
Po krátké pauze začala třetí třetina ,ve 32 min J Malzer (R Tochor) dával na 6:1 a všem bylo jasné, že už se bude jednat "jen" o velikosti skóre.Rozjetý Devils nezbrzdilo ani oslabení 3-5,které ale zvládl dobře a po jeho skončení pokračoval v útočném hokeji.Bylo vidět hodně pěkných akcí od obou týmů. Zúročil je ale jenom Devils , kdy postupně P Tauer (R Kulhánek),J Malzer (R Tochor), P Váchal (Kulhánek) vedl sedm minut před koncem 9:1. V závěru si přišel na své i gólman ĎÁBLŮ Hrdlička T ,kdy vychytal dva nájezdy BARONŮ. Poslední slovo ale měl DEVILS a o DESÍTKU se postarala dvojice KULHÁNEK-BOR. DEVILS tak vyhrál v prvním čtvrtfinále 10:1. Druhé čtvrtfinále se hraje v sobotu 19.2.2011 od 16.00 hod.

4 : 1

Pechač P(Kulhánek R), Váchal P (Bor D), Bor D 2x (Malzer J), Paluch T (Váchal P), Uhlíř R (Pauler D),Kulhánek R (Pechač P).

Hika, Levička, Kupilík

7 :5 (1:0)

SESTAVA :

V posledním zápase základní části DNHL čekal na AHC Devils Domažlice tým Old Lucky Boys Domažlce. I když výsledek 7:3 vypadá na "snadnou" záležitost pro "Ďábly", tak odpor "PÁNŮ DĚDKŮ"musel zlomit ve třetí třetině.
Zápas nezačal dobře pro Devils, když už ve druhé minutě musel hrát v oslabení,které ale "přežil" bez úhony.Hrál se rychlý a útočný hokej .Oba celky se oťukávaly a na první gól se čekalo do sedmé minuty, kdy šel Old Boys do vedaní po střele Hiky. Z tohoto vedení se ale Old Boys dlouho neradoval a kapitán Devils P Pechač (R Kulhánek) hned srovnal na 1:1 po půl minutě. Devils pokračoval v nastaveném tempu a šel do vedení na koci deváté minuty,když P Váchal dorážel střelu D Bora. S tím se ale nechtěl smířit Levička z Old Boys a po špatném rozehrání "Ďáblů" ve své třetině vyrovnal půl minuty před koncem první třetiny na 2:2.
Druhá třetina byla chudá na góly.Padl jen jeden do sítě Old Boys a postaral se o to v 25té minutě D Bor s J Malzerem.V této části byla hra dost nervózní a přineslo to pět vyloučených hráčů. Tak po dvou třetinách byl stav 3:2 pro AHC Devils.
V posledních zápasech byla třetí třetina pro Devils tou parádní a pokračoval v tom i tentokrát.Ve druhé minutě zakončil D Bor své sólo gólem na 4:2 a vypadalo to,že Devils nedopustí žádné drama. Ale po dvaceti vteřinách to bylo zase o jeden gól, když skóroval Kupilík z Old Boys.Oba celky hrály ve vysokém tempu a snaha o další góly vedla k dalšímu vylučování. Jedné této výhody využil T Paluch (P Váchal) a trestal Old Boys gólem na 5:3. Minutu na to dostal přihrávku od D Paulera R Uhlíř a pěknou střelou jistil na 6:3 pro AHC Devils.Hra se dostala do obrátek,útok střídal útok.Devils se ale nechal vylučovat a ve 38.min hrál v oslabení 3-5. Old Boys vycítil šansi s tímto stavem ještě něco udělat a pěkně to roztočil.Ale bránící hráči Devils to zahráli na výbornou a i za podpory svého gólmana (za skoky po puku by se nemusel stydět ani fotbalový brankář) nepadl žádný gól.Poslední slovo, co se týče gólů, měl opět Devils a čtyři minuty před koncem dával R Kulhánek (Pechač) na 7:3.Old Boys to ale nevzdával,do poslední minuty bojoval a hra měla stále vysoké tempo.Do konce utkání už žádný gól nepadl,a tak AHC Devils Domažlice vyhrál 7:3.

Devils si tímto vítězstvím zajistil PRVNÍ MÍSTO v základní části DNHL.