SETAVA :

KRÁTCE:
Celý zápas se dá rozdělit do dvou částí:
První část-
Dvě třetiny ve znamení nevyužitých šancí,hlavně AHC Devils,když jejich útoky likvidoval gólman Hc Nýřan . Na co nestačil ,tak skončilo na tyčích jeho branky, i když v 11 minutě "neměl" na střelu P Tauera -(D Pauler) .Hc Nýřany také pohrozily útoky,ale i gólman AHC Devils byl na místě,a tak tento stav 0:1 vydržel až do konce druhé třetiny.
Druhá část -
Opět výborně zahraná třetí třetina, kdy "Devils" zlomil odpor houževnatých "Nýřan" a během čtyř minut přidal další góly. Nejprve v 39té minutě P Váchal-(D Bor) dávala na 2:0. Ještě v té minutě rozhodčí vyloučil dva hráče "Ďáblů" (byla to druhá přesilovka Nýřan 5 na 3 v této třetině).Soupeř toho využil na snížení ve 40té minutě na 1:2 a pokračoval v přesilovce 5 na 4. AHC Devils ale nepřipustil žádné "drama" a v oslabení skóroval opět P Váchal -(R Kulhánek) na 1:3. Ve 42hé minutě uzavřel skóre R Uhlíř na konečných 1:4 pro

2 : 0

Kulhánek R (Váchal P) , Pechač P (Uhlíř R)

Beroušek 3x

VYLOUČENÍ (VYUŽITÍ)
2 : 2 (0 : 0)

KRÁTCE:
Od začátku se hrál rychlý a útočný hokej v podání obou celků.První třetina bez branek,druhá vyšla ze začátku HC Trhanovu,když dal dva rychlé góly.AHC Devils na to nedokázal odpovědět ba naopak dostal třetí gól.Třetí třetina byla ve znamení mocného dotahování AHC Devils na 2:3, ale vyrovnání nepřineslo ani power play v závěru. Hokej to byl pěkný,měl spád a slušně hraný.Na obou stranách po dvou , z toho po jednom za ,,špatné střídání,,
Více příště.

Pátek 21.1.2011
Tentokrát čekal na AHC Devils Domažlice tým HC Trhanov a bylo se na co koukat.
První třetina byl ve znamení útočného hokeje . Hra se přelévala z jedné strany na druhou a útoky končily na brankářích.A i díky tomu byl stav po první třetině 0:0.
Z druhé třetiny časomíra ukrojila 14 sec a za HC Trhanov skóroval Beroušek na 0 :1. O minutu a půl tentýž hráč přidal druhý gól. Tyto rychlé góly se podepsaly na výkonu AHC Devils v této třetině a snaha "něco" udělat s tímto stavem vycházela na prázdno.Další ránu jim přidal opět Beroušek ve 24 minutě a stav byl po dvou třetinách 0 : 3.
Do třetí třetiny šel AHC Devils s jasným cilem:zapomenout na druhou třetinu a udělat něco s výsledkem-vyrovnat nebo zvrátit tento nepříznivý stav. "Devils" se pustil do "Trhanova" a dvěma góly - Kulhánek (Váchal) ,Pechač (Uhlíř)-snížil na rozdíl jedné branky. "Devils! dál tlačil,měl více ze hry , ale vyrovnání nepřineslo ani závěrečné power-play ,i když k vyrovnání scházelo opravdu jen málo.

To,že "Ďáblům" utekl začátek druhé třetiny,by se nemuselo vyplatit v play-off.Tady jsou zápasy vyburcované (a soupeř ať je z horní nebo středu tabulky - nebo "trpaslík" jak se píše v jednom Deníku-) se vyhecuje a takový soupeř se pak těžko poráží. Ale zase na druhé straně (můj názor) je lepší,když si to "Ďáblové" vyberou teď a berou to jako dobrou přípravu na to,co je může čekat v play-off a tam to potom zvládnou na 100PRO.Tomu nasvědčuje i třetí třetina,kdy "Devils" hrál pod psychickým tlakem (myslím tím že prohrával) a plně věnoval hře, nenachal se vylučovat, při útočení myslel na obranu a soupeři toho moc nedovolil.

BRANKY HOSTÉ :
Tauer P (Bor D), Váchal P (Kulhánek R), Paluch T (Uhlíř R), Kulhánek R, Uhlíř R (Malzer M), Bor D.

VYLOUČENÍ ( VYUŽITÍ)
5 : 4 (1:0 , v oslabení- 0:1)

SESTAVA:
Pustina M (G) ,Bor D (C), Kulhánek R, Váchal P, Hůrka J, Paluch T, Pauler D (A), Malzer J, Tochor R, Uhlíř R, Tauer P, Knický L, Malzer M.

AHC Devils poučený z posledního vzájemného utkání,když tým HC Poběžovice šel do vedení,věděl,že to nebude mít lehké.Tomu nasvědčovalo i minulé kolo DNHL,když HC Poběžovice porazili třetí Rakon B.
Domácí
namlsaní poslední výhrou si věřili i v tomto kole na AHC Devils Domažlice a od začátku jim to vycházelo.V 8 min. šel do vedení po gólu Z Hromady,a taky tento stav udrželi až do konce první třetiny.Na obou stranách bylo po jednom vyloučení,ale ani jeden tým toho nedokázal využít.
"Ďáblům" bylo jasné,že s tímto stavem musí něco udělat,ale byl to opět soupeř,který v 18 min. využil přesilovku a v jejím závěru přidal druhý gól."Ďábly" to ale zdravě nakoplo.Nejprve se dostal puk za záda gólmanky Poběžovic,ten ale nebyl uznán(nakopnutí puku). Vše ale vyšlo ve 24 min. ,kdy dvěma góly -nejprve P Tauer(D Bor) a P Váchal( R Kulhánek)-vyrovnal Devils na 2:2.Hra se dále přelévala z jedné strany na druhou,ale ani jeden tým nestrhnul vedení na svoji stranu.Tuto třetinu vyhrál Devils 1:2 a stav byl po dvou třetinách 2:2.
Začátek třetí třetiny
vyšel tentokrát "Ďáblům",když po přihrávce R Uhlíře skóroval T Paluch.Vše vypadalo,že už si to "Ďáblové" pohlídají,ale v polovině třetí třetiny bylo zase vše obráceně.V 37 min. nejprve vyrovnal J Přerost a za 20 sec. strhnul vedení na stranu HC Poběžovic L Pekár.Ještě v té minutě si šel "odpočnout" na trestnou lavici R Kulhánek (na každé straně po jednom za napadení).Tam si asi "vyčistil" hlavu a 4 min před koncem zavelel k obratu. V čase 41:14 vyrovnával a po 16 sec. strhnul na naši stranu vedení R Uhlíř ( M Malzer). Minutu před koncem šel hráč Devils na trestnou lavici,Poběžovice si vzaly oddechový čas. Po jeho skončení "si daly" power play.Vhazovalo se v třetině Devils.Ten vyhrál vhazování. Vyhodil puk,který ale minul branku.Ten stíhal jeden hráč Poběžovic s D Borem. D Bor za bránou vybojoval puk a do prázdné brány pečetil na konečných 4:6 pro AHC Devils Domažlice.

Jak to viděl soupeř-Článek z webu DNHL:

Skóre otevřeli v páté minutě domácí důrazem Hromady, který zpoza brány zasunul puk k levé tyči. Druhá třetina začala opět lépe pro domácí, kdy Klíma dostal pěknou přihrávku před bránu a šanci s rozvahou proměnil. Hosté okamžitě odpověděli, ale puk byl do brány kopnut, takže gól nebyl uznán. Nicméně hosté v této třetině ještě dvakrát skórovali a po druhé třetině byl stav vyrovnaný 2:2. Třetí třetinu začali lépe hosté, kdy na začátku zvýšili na 2:3. Domácí ale do desáté minuty stav otočili nejprve pěknou akcí Širokého, který vybojoval puk v rohu, přihrál před bránu a dojíždějící Přerost jen tečí nasměroval puk pod víko a pak gólem Pekára na 4:3. Hosté se ale nevzdali a dvěma rychlými góly stav opět otočili ve svůj prospěch. Domácí na poslední minutu a půl odvolali brankářku Jitku Krouparovou a pokusili se ještě v power play vyrovnat, ale po prohrané buly se povedlo hostím ujet a do prázdné brány upravili výsledek na konečných 4:6 .

Teď čeká Devils HC Trhanov ve středu 19.1 2011 od 19:30 hod.

0 : 1

BOR D 2x (TOCHOR R,MALZER J), MALZER J (PALUCH T), MALZER M (MALZER J), VÁCHAL P (BOR D).

1 : 2 ( 0 : O )

SESTAVA :
BEJČEK J (G) , BOR D (A) , VÁCHAL P , TOCHOR R , PECHAČ P (C) , MALZER M , TAUER P , KNICKÝ L , MALZER J ,PALUCH T , KOHEL D.

VÍCE PŘÍŠTĚ .

Neděle 9.1.2011
Dalším soupeřem AHC DEVILS DOMAŽLICE byl tým HC PANTHERS STOD. V bráně "ĎÁBLŮ" se představil J. Bejček(nová posila za R Málka,který přestoupil do Trhanova.)Také se vrátil po zranění M Malzer a oba si vedli velmi dobře.J Bejček vychytal nulu- M Malzer dal góla.Ale po pořádku:
Od první minuty bylo jasné, kdo bude na ledě "pánem".Devils toho soupeři moc nedovolil a ten v první třetině ohrožoval jejich gólmana jen poskromnu.Devils využil svého tlaku a D Bor (po přihrávce R Tochora) poprvé skóroval na začátku třetí minuty.Druhý přidal za dvě minuty J Malzer (T Paluch) a třetí připravil "bráškovi" M Malzerovi v desáté minutě.Do konce třetiny už žádný gól nepadl a stav byl 0:3 pro AHC Devils.
Ve druhé a třetí třetině měl gólman přece jenom více práce , ale vše řešil jistými zákroky.Jeho protějšek se také činil,ale v každé třetině jednou kapituloval.Nejprve D Bor (J Malzer) a potom P Váchal (D Bor) uzavřeli skóre na konečných 0:5 pro
AHC DEVILS DOMAŽLICE.
Hra měla spád,nebyla přerušovaná častým vylučováním (celkem tři) a já jako divák se měl na co koukat.
Další "mistrák" se hraje v sobotu 15.1.2011 také od 20.30 Hod. proti týmu HC POBĚŽOVICE.

A jak to viděl soupeř? Komentář z webu DNHL.

Panteři opět nepřesvědčili a s vedoucím týmem tabulky zaslouženě prohráli!Hosté třemi rychlými brankami srazili pantery již v průběhu první třetiny a ti nedokázali s průběhem utkání již nic udělat a vidina play-off je tak pro ně asi jen utopie.
Utkání hráno oboustranně velmi korektně k čemuž přispěl dobrý výkon rozhodčích.

SESTAVA:
HRDLIČKA T (G), BOR D (A), KULHÁNEK R, TAUER P, PECHAČ P (C), HŮRKA J, PAULER D (A), KNICKÝ L, TOCHOR R, KOHEL D, PALUCH T.

V prvním zápase v novém roce čekal Devils tým SKPéčka.V posledním vzájemném utkání vyhrálo SKP a Devils jim měl co vracet.
Od první minuty se hrál opět útočný hokej.Devils,poučený z posledního zápasu,se nenechával vylučovat a hrál svůj hokej.Zato SKP ve své snaze dělalo chyby a nabídl v 6,8 a 11 min. "Ďáblům" tři přesilovky.Toho ale Devils nevyužil a první třetina skončila 0:0.
Na začátku druhé třetiny hrálo SKP dvě přesilovky,ale také bezúspěšně.Devils pokračoval ve své hře,přidával na "obrátkách" a v čase 21:53 po závaru před bránou to tam "protlačil" Tauer na 1:0.Devils využil svého tlaku a za 2 min dával opět Tauer po přihrávce Kulhánka na 2:0 pro Devils.Hrál se dál útočný hokej,a jestli v minulém utkání byl gólman SKP nad síly "Ďáblů",tak dnes to bylo obráceně.V bráně "Ďáblů" čaroval HRDLIČKA(první zápas v této sezóně). Dokázal ho překonat jenom v 29 min. Kaufner,když snížil na 2:1, a tak skončila druhá třetina.
Kdo čekal,že Devils ve třetí třetině bude svůj jednogólový náskok bránit,tak ten se mýlil.Devils pokračoval v útočné hře, podporován jistými zákroky svého gólmana, přidal Bor opět po nahrávce Kulhánka 4 min před koncem na konečných 3:1 pro AHC DEVILS DOMAŽLICE,který se vrátil na první příčku v tabulce DNHL.