? . ? (1 : 0)

SESTAVA :
Pustina M(G),Bor D (A), Paluch T ,Váchal P , Pechač P (C),Malzer J,Knický L , Pauler D(A), J Hůrka , D Kohel ,Kulhánek R

KRÁTCE:
Zápas začal s obou stran dost opatrně a tak vypadala i hra.Z obou týmů byl vidět určitý respekt a to podle mého svazovalo ruce útočníkům.Hra byla často přerušována vylučováním. Toho využil soupeř a při jedné přesilovce dal gól.Devils i přes veškerou snahu na toto nedokázal odpovědět (i když zvonila tyč a zůstaly nevyužité šance) a gólman SKP byl nad jejich síly.
Oba celky mají 31 bodů ,ale SKP má lepší skóre.

K závěru se nebudu vyjadřovat,protože bych o něKom -něco -napsal a ten něKdo by se mohl rozčílit.A co dovede jsem viděl na ledě.

21.12.2010 Komentář k zápasu

Devils odehrál v minulém týdnu dva těžké mistráky.Po středeční výhře nad Rakonem B,šlo s HC SKP o vedoucí příčku v DNHL.
Oba týmy začaly trochu opatrně s určitým respektem a neudělat chybu.To ale po čase opadlo a ani jeden nezůstal druhému nic dlužen.Útoky se střídaly z jedné strany na druhou ale oba gólmani- za podpory obránců - drželi svoje týmy.Toto tempo přinášelo i častá vylučování.Toho ale využil soupeř a v přesilovce dal vedoucí gól.Devils "nehodil flintu do žita", dál hrál útočný hokej a snažill se tento stav zvrátit.Tato snaha a "hlad" po gólu ale přinesla jen další vyloučení a k závěru zápasu i nervozity.V závěru odvolal Devils gólmana ,ale vyrovnání to nepřineslo.

A jak to viděl soupeř??
Komentář je ze stránek DNHL-Aktuální kolo -odehrané zápasy :

V dohrávce 9. kola, která se hrála dne 19.12. 2010 od 18:00 hodin na sebe narazil první a druhý tým tabulky. Dala se očekávat velká bitva a to se od první minuty začalo naplňovat. Hrálo se ve svižném tempu za častého přerušování hry a vylučování hráčů. V zápase padl pouze jediný gól domácího Petra Váchala, který nakonec rozhodl o konečném stavu utkání 1:0 ve prospěch domácího týmu SKP Domažlice, který se tím o lepší skóre dostal na první místo tabulky DNHL před AHC Devils.

SESTAVA :
Pustina M(G),Bor D (C), Paluch T ,Váchal P , Pechač P,Malzer J,Knický L , Pauler D(A), J Hůrka , D Kohel ,Tochor R

Krátce:
Rychlý útočný hokej s šancemi na obou stranách.První dvě třetiny vyrovnané s mírnou převahou Devils (Rakon podržel gólman), třetí třetina nápor Devils, vyvrcholil gólem D Paulera který byl nakonec rozhodující.Výborný výkon celého týmu. Mišák druhá nula v této sezoně.

Podrobnější komentář příště.

Tady je ten komentář:

Na Devils čekal tentokrát Rakon B a že to nebude lehký zápas napovídalo jeho umístění v tabulce DNHL (třetí příčka a bod za AHC Devils).
Od začátku se hrál útočný hokej,oba týmy se snažily strhnout vedení na svoji stranu a uklidnit se.Nejen nervozita tomu bránila, ale v první řadě oba brankáři , i když více práce měl brankář Rakonu.A tak i přes snahu všech hráčů na ledě byl stav po dvou třetinách 0 : 0.
Po dvou třetinách bylo všem jasné ,že kdo dá první gól ,tak bude mít blíž k vítězství.Toho si byl Devils vědom a vytvořil na ledě úplné "peklo". Uzavřel soupeře v jeho třetině a střílel z každé pozice.A pak to přišlo v čase 35.04 min . Po opětovném ostřelování,kdy brankář neměl tak jisté zákroky toho Devils využil. D.Pauler "to vzal na sebe" a za asistence J Malzera dal gól na 1 : 0,(který byl na konec rozhodující).Devils nezačal toto vedení bránit ,ale pokračoval ve své hře a s přehledem si tento stav uhlídal.

Chěl bych všem hráčům poděkovat za jejich výkon a jako divák jsem si tento zápas užil.

Další utkání v neděli 19.12.2010 od 18.00 hod.
Potom následuje čtrnáct dní pauza a začneme hrát 2.1.2011.

BRANKY HOSTÉ:
2x Bor (Váchal) ,Kulhánek (Pechač) ,Váchal , 2x Pechač (2x Bor)

2x Olbert , 3x Cingroš M.

5 : 8 ( 1 : 2 )

SESTAVA:
------ Pustina M(G),Bor D (C) Kulhánek R (A),Váchal ,Uhlíř R ,Pechač P,Malzer J,Knický L , Pauler D(A), Hůrka J,Kohel D ,Tochor R

Sršni nezůstali nic dlužni svému jménu a nepříjemně bodali od úplného začátku.Byl to ale Devils,který první otevřel skóre a to ve druhé minutě,kdy D.Bor po přihrávce P.Váchala "vyškolil" gólmana Sršňů. Ti ale nepolevili a ve 3min. hráli přesilovku za nedovolené bránění. Ta ale trvala pouhých 9 sec. a síly se vyrovnaly,když jeden ze Sršňů hákoval.Sršňům se podařilo v 5min. vyrovnat,když gólman Ďáblů střelu kryl,ale puk se odrazil a obloučkem skončil v síti.Od té chvíle drželi oba gólmani své týmy a žádný gól v této třetine už nepadl.
Na začátku druhé třetiny Devils dohrával přesilovku a po 13 sec. ji využil R.Kulhánek po nahrávce P. Pechače.Tato třetina byla bohatá na góly(padlo jich 7) a nesla se v duchu- Devils dal gól,Sršni dotahovali.Ti vyrovnali za 2 min. v čase 17:30min. V 19:38 vyloučení na straně Sršňů-20:19 Váchal po nájezdu využívá a dává na 2:3. 20:36min. vyloučení na straně Devils-21:46 Sršni využívají a je to zase 3:3. Ve 24 min. jsou vyloučeni na obou stranách po jednom hráči a ve 25min. P.Pechač po přihrávce D.Bora zvyšuje na 3:4. O minutu později si to oba zopakovali a bylo to 3:5. Za minutu to bylo zase o jeden gól 4:5. A tak skončila druhá třetina.
Do třetí třetiny vtrhli Ďáblové s větším důrazem a po 23 sec. D.Bor dával na 4:6. V tomto tempu pokračovali,ale jejich snahu brzdilo vylučování a 2x hráli v oslabení 5 na 3.Rozjetý Devils už nezastavilo ani snížení necelé 4 min. před koncem na 5:6 a připsal si tak 3 body za vítězství.

SESTAVA:
Pustina M(G),Bor D (C) Kulhánek R (A),Váchal ,Uhlíř R ,Pechač P,Paluch T,Malzer J,Knický L , Pauler D(A), Hůrka J,Kohel D ,Tauer P,Tochor R

DNHL se přehoupla do druhé půle a DEVILS čekal soupeř z prvního kola ,nepříjemný ICE BARONS.První utkání skončilo výhrou DEVILS 5:0,ale BARONI jsou nepříjemní soupeři,a tak se odvíjel i tento.
ĎÁBLOVÉ skočili do zápasu svižně,ale jejich snahu zbrzdilo vyloučení v 57 sec. Oslabení zahrál DEVILS na výbornou a po skončení pokračoval ve svém tempu.To přineslo první gól v 5 min ,kdy skóroval R.Kulhánek po přihrávce P Váchala.Pak ale přišla dvě vyloučení ,která DEVILS ''přežil'' bez úhony. BARONI ale ve 12.min vyrovnali,když SCHMID vystřelil,jeden z bránících hráčů to nešťastně tečoval,puk před M Pustinou skočil jak ''žabka'' a skončil v síti.Když už se zdálo,že první třetina skončí remízou,přihrál D Bor J Hůrkovi a ten v čase 14.59 min krásně ''zavěsil'' na 2:1 pro DEVILS.
Druhá třetina začala opět vyloučením jednoho z ĎÁBLŮ,ale ani tentokrát to BARONI nepotrestali.V závěru přesilovky také faulovali a bylo to obráceně.Po půl minutě to potrestal D Bor a dal jediný gól v této třetině na 3:1.
Ve třetí třetině si dával DEVILS pozor na vyloučení a bylo to znát na skóre,které postupně narůstalo.Vzal si to na ''starost'' R Kulhánek a po přihrávkách P.Pechače a dvakrát J Hůrky pojistil výhru 6:1 pro