Váchal (Paluch), Malzer J (Pauler), Kulhánek 2x (Bor 2x), Pauler (Malzer), Bor 2x (Uhlíř,Váchal)

VYLOUČENÍ (VYUŽITÍ) :
0:2 (0:0)

SESTAVA:
Málek R (G),Bor D (C) ,Kulhánek R (A) ,Váchal ,Uhlíř R ,Paluch T ,Malzer J,Knický L , Pauler D (A), Hůrka J,Kohel D

Devils zapomněl na poslední zápas s Old Boys a pustil se s chutí do HC Nýřan. Hra byla od začátku rychlá ,nebyla přerušována vylučováním a bylo se na co koukat.I když Devils zaměstnával více gólmana Nýřan ,tak v první třetině padla jen jedna branka v 9.min ,kdy ji dával P Váchal po přihrávce T Palucha.
Druhá třetina pokračovala ve stejném tempu,ale Devils tentokrát rozhodl o osudu tohoto zápasu během dvou minut , když v čase 17.54 min. (kdy J Malzer po přihrávce D Paulera ''vyškolil''gólmana Nýřan) do19.55 min. (tady si to prohodili a ''školil'' D Pauler po přihrávce J Malzera).Mezi tento čas se vešel ještě R Kulhánek,který po přihrávkách D Bora dával góly nejprve v čase 18.38 min a potom v 19.45 min. A hned to bylo 5:0.V závěru třetiny ještě snížil na 5:1Greif.
Ve třetí třetině dával góly jen Devils.Postaral se o to D Bor ,když po přihrávkách R Uhlíře a P Váchala uzavřel skóre na konečných 7:1 pro AHC Devils.

SESTAVA:
Pustina M(G),Bor D (C) ,Kulhánek R (A) ,Váchal ,Uhlíř R ,Paluch T ,Malzer J,Knický L , Pauler D (A), Hůrka J,Kohel D

Tentokrát čekal na ,,Ďábly'' Old Boys,který v posledních dvou kolech nebodoval,a jestli pomýšlí na co nejlepší umístění v tabulce DNHL,tak musel nějaký ten bodík urvat. A protože na Devils to umí,tak to ''schytal'' právě on.
Od začátku měl Old Boys jasně na vrch a Devils to neměl vůbec jednoduché.Ještě neuběhla ani minuta a šel ven J Hůrka za držení a za další minutu P Kulhánek za ''hrubost''. Půl minuty se hrálo 5 na 3, ale Devils se ubránil. I když měl Old Boys více ze hry,do konce třetiny žádný gól nepadl a stav byl 0:0 po první třetině.
Druhou třetinu začal Devils přesilovkou ,kterou ale nevyužil. V následující dokonce inkasoval gól a prohrával 1:0.Od té doby Devils hru vyrovnal a ve 24 min po závaru před brankou D Pauler vyrovnal v samém závěru přesilovky na 1:1.
Ve třetí třetině šel Devils v 35.min do vedení po gólu L Knického za asistence D Paulera.Old Boys na to odpověděl ve 42. min vyrovnáním na 2:2.Devils měl tlak,ale závěr ještě zdramatizoval ,když minutu a půl před koncem fauloval a Old Boys hrál přesilovku.Devils se ubránil a MISTRÁK skončil 2:2.

SESTAVA:

Tentokrát čekal na Ďábly tým z Trhanova.Poslední vzájemná utkání byla vyrovnaná a na vylučování bohatá.Devils si toho byl vědom a doslova "vlítl" do utkání a po 49 sec. vedl gólem Paulera po nahrávce Kohela.Ďábly tato rychlá branka "nakopla" a pak to šlo ráz na ráz.Kulhánek nejpre za asistnce Bora a potom Váchala dával v 6 min. na 0:3. O minutu později Malzer J.po přihrávce Paulera už na 0:4.V 10 min. hrál Trhanov přesilovku,kterou Devils zahrál dobře a ubránil se.13tá a 14tá min. patřila opět Kulhánkovi a po přihrávkách Bora a Malzera J. dal na 0:6.(čtyři v tomto utkání)
Hned na začátku druhé třetiny si zahrál Devils také přesilovku,kterou ani on nepotrestal.Jestliže byla první třetina pro Ďábly bohatá na góly, druhá a třetí byla na vylučování.Nejprve v 17 min a potom v 21 min. hrál Devils v oslabení,ale i tyto zvládl velmi dobře(svůj podíl na tom měl i gólman Málek,který tým podržel) a několikrát ohrozil bránu soupeře.Co se ale nepovedlo Trhanovu v přesilovce,mu vyšlo ve 23 min. a snížil na 1:6. Devils na to odpověděl o 2 min. déle,kdy po přihrávce Paulera dal na 1:7 Malzer J.Takový byl stav po dvou třetnách.
Začátek třetí třetiny vyšel lépe Trhanovu a snížil na 2:7. V 35 min. rozhodčí avizoval,že bude vylučovat,ponechal výhodu Trhanovu a při "uklízení"před svým gólmanem vyloučil ještě jednoho Ďábla.Ten tam měl něco na vyřízení se svým soupeřem,a tak šli oba.V závěru hrál Trhanov ještě jednu přeilovku,ale skóre se už nemněnilo. Zápas skončil 2:7 pro AHC Devils.