4 :0 (3:0)

SESTAVA:
- Málek R (G)-,Bor D (C) ,Kulhánek R (A) ,Váchal ,Uhlíř R ,Paluch T ,Malzer J,Knický L , Pauler D (A), Hůrka J,Kohel D

Ten , kdo přišel na ,,mistrák" DNHL- AHC Devils vs. HC Poběžovice
(a fandil Ďáblům) nemusel vůbec litovat. I když mu muselo zamrazit v zádech , když šel po minutě a půl do vedení tým Poběžovic. Devils to viditelně zaskočilo a nemohl se dostat do svého tempa. Soupeř toho využíval,a snažil se dát další góly nebo udržet tempo s postupně zlepšující hrou Devils. V šesté minutě hákoval hráč Poběžovic a tuto chybu o minutu později potrestal P. Váchal po přihrávce T. Palucha. Od té doby se hrálo podle ,,not" Devils a D.Bor nejprve ve13.min přihrával R.Kulhánkovi a ve 14.min P.Váchalovi. Stav byl po první třetině 3:1 pro Devils.

Po krátké pauze začala druhá třetina a Devils si dal pozor,aby se neopakoval začátek první třetiny. Ve 23.min šel za zdržování hráč Poběžovic ,,sedět" a tentokrát stačilo půl minuty a R.Uhlíř po přihrávce opět D.Bora potrestal i tuto přesilovku. D.Bor byl při chuti a přihrával nejprve v 25 min R.Kulhánkovi a v 26 min P.Váchalovi na 6:1.Poběžovicím se podařilo v 29 min snížit,ale v poslední minutě D.Bor tentokrát nepřihrával,avšak sám uzavřel skóre po dvou třetinách na
7:2 pro Devils.
Na začátku třetí třetiny hrál Devils třetí přesilovku ,kterou opět potrestal R.Kulhánek po přihrávce D.Bora. Devils nepolevil a v 38 min se prosadil R.Uhlíř .Od 39 min hrál Devils čtvrtou přesilovku,ale tu tentokrát nepotrestal. Minutu a půl před koncem skóroval P Váchal (4 gól v tomto utkání) po přihrávce D.Bora. V poslední minutě ještě snížily Poběžovice ,ale poslední slovo měl Devils a po přihrávce R.Kulhánka dal D.Bor na konečných 11:3 pro AHC Devils Domažlice.

1 : 1

MALZER J, KNICKÝ L ,TAUER P, BOR D, KULHÁNEK R, VÁCHAL P.

DRDA

3 : 1 (0 : 0)

Tentokrát čekal na AHC Devils Domažlice tým HC Panthers Stod.Při těchto zápasech je vždy na co koukat a slibovalo to i tentokrát.
Tak začala i první třetina.Hra se přelévala z jedné strany na druhou,ale více z toho vytěžil Devils a v páté minutě vedl gólem J.Malzera po přihrávce P.Tauera.Pokračovalo se v nasazeném tempu,ale oba brankáři se činili. Od 11 min hrál Devils přesilovku,kterou sehrál docela dobře,avšak skórovat se mu nepovedlo.Jen,co první oslabení soupeř ustál ,hned na to fauloval znovu a v čase 12.30 min z toho byla druhá přesilovka. Ale ani tuto přesilovku Devils nepotrestal.Ale,co se nepovedlo v přesilovce se povedlo L. Knickému,opět po přihrávce P.Tauera v čase 14:07 a protlačil to tam na 2:0.A tak skončila i první třetina.
Druhá třetina pokračovala ve stejném tempu,ale góly dával opět jen Devils.Skóre ve druhé třetině otevřela stejná dvojice,jako při prvním gólu v 1 třetině,jen si prohodili pozice,kdy střílel Tauer a nahrával Malzer.Pak přišla chvíle D.Bora,kdy nejprve ve 28 min po nahrávce P.Váchala dával na 4:0 a po minutě přihrával na 5:0 R.Kulhánkovi.V závěru ješte fauloval hráč Panthers,ale hru přerušil konec 2 třetiny za stavu 5:0.
Třetí třetina začala přesilovkou Devils,ale ten ukolébán stavem 5:0 nehrál moc dobře.Toho využil soupeř,hru přitvrdil,přidal na rychlosti a Devils měl s touto hrou problémy.V 38 minutě to potrestal Panthers snížením na 5:1,když střela Drdy nejprve zazvonila o tyčku,puk se odrazil pod branákáře a ten se potom dost nešťastně (pro Devils) dostal do brány.Tímto přišel o čisté konto R. Málek,který v letošní sezoně nastoupil poprvé.To probudilo Devils a začal zase hrát svoji hru a 2 vteřiny před koncem dal na konečných 6:1 pro Devils P.Váchal po nahrávce D.Bora.
I tento zápas byl velmi pěkný a bylo vidět hodně pěkných akcí a pěkné góly.

BRANKY HOSTÉ :
Knický L ,Kulhánek P , Bor D , Kohel D , Váchal P .
BRANKY DOMÁCÍ :

VYLOUČENÍ:
5 : 4
VYUŽITÍ :
0 : 1
SESTAVA:
- Pustina M (G)-,Bor D (C) ,Kulhánek P (A) ,Váchal ,Uhlíř R ,Paluch T ,Malzer J,Knický L , Pauler D (A), Hůrka J,Kohel D.

Tentokrát čekal AHC Devils tým ,který byl na druhé příčce v tabulce DNHL Rakon "B". Že to bude těžký soupeř bylo vidět hned od začátku, hra byla vyrovnaná a to i díky brankářům byl stav dlouho nula nula.První vážné ohrožení pro Devils bylo vyloučení v osmé minutě nejprve P Váchal a za chvíli L Knického. Rakon hrál přesilovku 5 na 3 ale tým Ďáblů zodpovědně bránil a i díky brankáři M Pustinovi se ubránil. AHC Devils hrál svou hru,nikam nechvátal a trpělivě čekal na chybu Rakonu.Ta přišla v čase 12.03 min kdy nabil D Bor nejprve L Knickýmu a v čase 12.25min R Kulhánkovi a stav byl hned 0 : 2 pro Devils. Tak taky skončila první třetina.
Po krátké přestávce začala druhá třetina a hrál se pořád útočný hokej.Rakon vrátil výhodu přesilovky 5 na 3 ,když jeho hráči faulovali v čase 4.37 a 5.18 minutě. Ďáblové tuto přesilovku zahráli dobře a kapitán D Bor,který na tomto postu zastoupil zraněného P Pechače,zvýšil na tři nula po nahrávce T Palucha.Rakon ani za tohoto stavu nepovolil ve svém snažení a v čase 7.08 min snížil na 3 : 1. a aby toho nebylo málo,tak Devils nabídl v téže minutě soupeři přesilovku 5 na 4 a po dvaceti vteřinách 5 na 3. Rakon i tuto nabídku ale opět jako v první třetině nepotrestal.ale byl to Devils který po skončení přesilovky Rakonu v čase 10.03 min prostřelil dobře chytajícího gólmana D Kohel za asistence J Malzera na 4:1. Do konce druhé třetiny hrál Devils ještě jednu přesilovku ale také ji nepotrestal.Do šatny se šlo za stavu 1 : 4 pro AHC Devils.
Třetí třetina začala ve stejném tempu,hra nebyla často přerušovaná vylučováním jako ve druhé třetině(kromě druhé minuty kdy hrál AHC Devils přesilovku) a hra rychle ubíhala.Oba brankáři drželi v této třetině čisté konto,i když na brankáře Rakonu šlo více střel. V čase 10.38 min po pěkné kombinaci přihrával P Váchal R Kulhánkovi na 1:5.Na to reagoval Rakon v 11 minutě gólem a snížil na konečných 2:5.
Zápas to byl opět pěkný a Devils si dal pozor aby si nezdramatizoval situaci jako v předešlém se Sršněma.

AHC Devils

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!     POZOR ZMĚNA      !!!!!!!!!!

BRANKY:
Pechač P, Knický L 2x ,Kulhánek R , Bor D , Malzer J .

SESTAVA:
Pustina M ,Pechač P ,Bor D ,Kohel D ,Hůrka J ,Uhlíř R ,Paluch T ,Pauler D ,Váchal P ,Malzer J ,Knický L ,Kulhánek R,Tauer P
Zápas začal tlakem SRŠŇŮ a brankář AHC Devils M.Pustina musel již v první minutě ukázat své umění hned dvakrát.Ďáblové nato reagovali tím nejlepším možným způsobem a kapitán P.Pechač dal ve třetí minutě první gól za přispění bránicího hráče. To DEVILS uklidnilo a postupně se dostával do svého tempa.V osmé minutě (prvním gólem v tomto zápase) dal L.Knický za asistenceT.Palucha na 2:0 pro Devils. V čase 10.57 min nabídl soupeř ĎÁBLŮM výhodu přesilovky.Ti toho využili a po 30 vteřinách R.Kulhánek po přihrávce P.Váchala potrestal SRŠŇĚ třetím gólem.DEVILS pokračoval v tlaku a v čase 13.01min D.Bor (J.Malzer) přepsal skóre na 4:0 a vypadalo to,že první třetinu dohraje v klidu. To se ale nelíbilo SRŠŇŮM a vtéže minutě snížil na 4:1. Tak skončila první třetina.
Druhá třetina pokračovala stejným tempem a v 17 minutě L.Knický (druhý gól v tomto utkání) po přihrávce D.Kohela dal na 5:1. Chvíli na to byl vyloučený J Malzer,ale SRŠNI toho nevyužili a Devils se ubránil. Potom se,ale zranil kapitán ďáblů P.Pechač a tím pro něj tento zápas skončil.
ĎÁBLAMA to otřáslo a vyvedlo z tempa.Toho využil soupeř a postupně snížil až na 5:4.
J.Malzer (T.Paluch),ale pojistil na 6:4 a AHC DEVILS si připsal tři body.

Další pozvánka je na druhé kolo-
AHC Devils Domažlice hostí HC HP Sršni Domažlice.
S tímto soupeřem máme z minulé sezony tři výhry (10:2 ;8:2 ; 5:3).
Sršni v prvním kole remizovali s Rakonem"B" 3:3 když ve třetí třetině neudrželi dvoubrankový náskok.Sršni se nás budou snažit potrápit ,ale pokud se do nich pustíme jako do baronů ,tak to bude opět pěkný zápas.

TAKŽE V NEDĚLI 10.10.10 V 8:45 NA ZIMÁKU !!!!!!!!

Sestava AHC Devils:
Pustina M ,Pechač P ,Bor D ,Kohel D ,Hůrka J ,Uhlíř R ,Paluch T ,Pauler D ,Váchal P ,Malzer J ,Knický L ,Mayer R ,Tauer P

BARONI do nové sezony hodně posilovali(SOUPISKU) a pro DEVILS to byla velká neznámá.DEVILS ale nenechal nic náhodě a pustil se do BARONŮ hned ze začátku. Mužstvo uklidnil ve třetí minutě prvním gólem D. Bor po přihrávce P.Váchala.ĎÁBLOVÉ postupně stupňovali tempo a v osmé minutě po gólech D.Bora a D.Paulera odskočili BARONŮM o tři branky. V deváté minutě hráli BARONI přesilovku ,kterou ale nehráli dlouho ,když byl vyloučen i jejich hráč.DEVILS pak hrál také krátkou přesilovku .V první třetině už žádný gól nepadl,a tak skončila 0 : 3 pro DEVILS.
Druhá třetina začala rychlým gólem P.Váchala na 0:4. To ale bylo na góly v této třetině vše.Né,že by se tempo hry zmírnilo,ale rozchytal se německý brankář a vychytal vše co na něj šlo.Ale zachytal si i M.Pustina a i díky jeho zákrokům byl stav po dvou třetinách 0:4.
Do třetí třetiny nastoupil DEVILS s tím ,pokračovat v nasazeném tempu,dát ještě nějaký gól a pomoci M.Pustinovy udržet čisté konto.A to se jim povedlo,když tempo hry udrželi,ve 36 minutě dal P.Mayer na konečných 0:5 a M.Pustina udržel čisté konto.
TAK HOŠI DĚKUJEM a v neděli ráno (8:45 Hod) jdeme na SRŠNĚ.