Neděle 28.2.2010 Old Boys -AHC Devils 3:11

................Old Boys - AHC Devils
Neděle 28.2.2010 Old Boys - AHC Devils 3:11 (1:1,1:3,1:7)
Góly:
Pechač Petr 3x , Pauler David , Kulhánek Roman 4x , Bor David , Paluch Tomáš 2x .

Úvod zápasu vyšel lépe Old Boys a v šesté minutě šel do vedení 1:0. To vydrželo do třinácté minuty,kdy srovnal Petr Pechač na 1:1 a tak skončila i první třetina.
Druhá třetina začala tlakem Ďáblů a za třicet sekund otočil stav Petr Pechač na 1:2. Pokračoval tlak Ďáblů a góly Davida Paulera a Romana Kulhánka skončila druhá třetina výhrou 1:3 na 2:4 po dvou třetinách.
Třetí třetina kopírovala druhou ,jenom padalo víc gólů.Začalo to v páté minutě gólem Davida Bora a v šesté minutě Tomáše Palucha.Potom přišla chvíle Romana Kulhánka ,který k jednomu z druhé třetiny přidal v šesté,deváté a dvanácté další tři (čtyři v tomto zápase a 25 v této sezoně DNHL).Do konce ještě přidal Tomáš Paluch (druhý v tomto zápase) a kapitán Petr Pechač (třetí v tomto zápase) na konečných 3:11.
Devils tak udělal další důležitý krok k zisku tytulu.

Pozvánka na neděli 28.2.2010 Old Boys - AHC Devils

27. února 2010 v 16:20 Aktuality
..................Old Boys - AHC Devils
AHC Devils čeká další těžký soupeř ,třetí Old Boys (2:4,3:3) a hraje se v neděli 28.2. od 16.00 hod.Poslední vzájemný zápa se hrál nerozhodně 3:3 a Old Boys to bude chtít zopakovat nebo vyhrát. Ale namlsaní Ďáblové poslední výhrou nad HC Poběžovice 8:0 budou hrát svou hru a věřím, že dovedou zápas k zisku dalších důležitých bodů.

Další utkání :
Sobota 27.2. HC Nýřany - HC SKP Domažlice od 10.50 hod (1:9)
Neděle 28.2. HC Trhanov - Rakon B od 10.10 hod
Neděle 28.2. Panthers Stod - ICE Barons od 12.05 hod
Neděle 28.2. HC Poběžovice - HC HP Sršni od 17.55 hod

Je konec. Hokejisté nestačili na Finy a opět vypadli ve čtvrtfinále -můžeme jen vzpomínat, tak zavzpomínejme na NAGÁNO

25. února 2010 v 7:29 Aktuality
Putování hokejové reprezentace olympijským bludištěm končí smutně. Češi nestačili na Finy, nedali jim ani gól a po prohře 0:2 končí na velkém turnaji počtvrté za sebou ve čtvrtfinále. Výběr kouče Vladimíra Růžičky tak po mistrovství světa ve Švýcarsku opět neuspěl, o medaili si český hokej může nechat jen zdát.
Můžeme jen vzpommínat tak zavzpomínejme na Nagáno .
Jak dopadla anketa je dole. Zlato 19x, stříbro 5x, bronz 3x , žádné 1.

Druhá třetina

24. února 2010 v 23:43 | jiha (zub)

TABULKA II. TŘETINY

Pořadí budu doplňovat po skončení kola.Abych nemusel pořád přepisovat pořadí celých týmů,budu přepisovat jenom pořadí.

12

Viděl jsem na jednom servru tabulky třetin tak jsem to taky zkusil, tady je pokus a uvidím jak se to osvědčí.  Nejsou tam kontumační zápasy.Jinak klasika zápasy.výhra 3 body ,remíza 1,prohra 0 bodů, u skóre jsou pomocné + - ,a pořadí.

.........AHC Devils : HC Poběžovice
Neděle 21.2.2010 AHC Devils : HC Poběžovice 8:0 (3:0, 0:0, 5:0)
Góly- Malzer Jan , Váchal Pavel 2x , Bor David 2x , Pauler David , Pechač Petr , Paluch Tomáš

Opět se hrál rychlý a útočný hokej ale skóre otevřeli Ďáblové v 9 min. Janem Malzerem a dvě minuty na to v 11 min.Pavel Váchal dal na 2:0. Do konce první třetiny stačil dát ještě tři vteřiny před koncem David Bor na 3:0.
Nasazené tempo pokračovalo i ve druhé třetině,která ale žádný gól nepřinesla, také díky oběma gólmanům.
Ve třetí třetině v přesilovce skóroval ve druhé minutě David Pauler a hned nato ve třetí minutě David Bor svým druhým zásahem v tomto utkání a dvacátým druhým v sezoně DNHL na 5:0 I když skóre začalo narůstat,v sedmé minutěPetr Pechač ve dvanácté minutě Tomáš Paluch a čtrnácté minutě Pavel Váchal, také druhým gólem v tomto zápase na konečných 8:0, se hrál pořád rychlý a útočný hokej na obou stranách.Ke konci třetiny byl ještě závar před naší brankou ale čisté konto se podařilo udržet.

19. února 2010 v 23:10 Aktuality

Další zápas se hraje v neděli 21.2.2010 od 17,45 hod s HC Poběžovice (5:3,7:1).Čtvrté Poběžovice strácí na třetí Old Boys 6 bodů (Old Boys v dnešní předehrávce vyhrál 2:0 nad Sršni) a budou se nám snažit sebrat nějaký bod. ale věřím že zápas Ďáblové zvládnou , i když budou po bále.
Pátek 19.2.2010 HC HP Sršni - Old Boys Domažlice od 19.00 hod (0:2)

22.2.2010 -
Česká dvojice vyhrála svoje semifinále ve sprintu dvojic a postoupila do boje o medaile. Finále sledujte ve 22:00 na ČT2 a ZOH1.

63Josef Vašíčekútočník12.09.198019491levé

Lukáš Bauer má bronz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JE TO PŘESNĚ PODLE ZÁPISŮ K 26.kolu

Martina Sáblíková má zlato na 3000 m !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Góly - Pechač Petr 2x ,Knický Lukáš,Hůrka Jaroslav

Baroni se ujali vadení už v první minutě.Ďáblové na to odpověděli tlakem a dvěma góly v páté Pechač Petr a hned v šesté Knický Lukáš minutě otočili stav utkání na 1:2.Tak skončila i první třetina. Začátek druhé třetiny vyšel lépe Devils a ve třetí minutě Hůrka Jaroslav zvýšil na 1:3.Na další a poslední gól jsme si museli počkat do čtrnácté minuty poslední třetiny, kdy Pechač Petr svým druhým gólem v tomto zápase uzavřel skóre na konečných 1: 4.Ďáblové si tak připsali další tři důležité body.

Pozvánka na sobotu 13.2. 2010

11. února 2010 v 7:40 Aktuality
Devils vstupují do třetí části DNHL z prvního místa a začínají s ICE Barons 1:6 a 1:4 v sobotu 13.2.2010 od 10.50 hod. Čeká Nás posledních devět zápasů a ve hře je ještě 27 bodů.Baroni sise v posledním utkání prohráli 1:6 ale kolo před remizovali s Old Boys 2:2 ,tak se nesmí podcenit.

9. února 2010 v 23:33 | jiha |  Aktuality

Tak už v pátek nám začnou XXI. zimní olympijské hry 2010 v kanadském Vancouveru. Po Montréalu a Calgary je Vancouver třetím kanadským olympijským městem.
Slavnostní zahájení je v noci z pátku na sobotu ve 2.00 hod ale už v pátek je první program a to skoky na lyžích od 18.55 hod kde máme pět želízek.Ale mě spíše bude zajímat hokej který začíná 16.2 a naši se představí 18.2. To už ale určitě máte všichni zmáknutý tak tím se nebudu zdržovat. Já Vás chci hlavně upozornit na internetové vysílání ČT kde můžete sledovat až šest speciálních kanálů Tady je odkaz Internetové vysílání ČT ZOH který jsem dal do levého menu v oblíbených stránkách a tady si to můžete prohlédnout.Na této stránce naleznete kompletní přehled internetových přenosů z olympijských her ve Vancouveru, tak jak jsou naplánovány k odvysílání na šesti speciálních internetových kanálech. Využijte v přehledu i možnosti vybrat si pomocí vyhledávání v pravém sloupci ty sporty, které preferujete a které chcete na svém počítači či notebooku sledovat.
V levo jsou ještě dva odkazy na ZOH které si prohlédněte sami. Je už hromadu hodin a já jdu ráno do práce.Tak to je zatím všechno a jestli jste ještě někdo nehlasoval v anketě o medailích tak hlasujte a držte palce všem našim sportovcům.

Anketa dohrávat nebo ukončit .....

8. února 2010 v 20:08 | jiha
Tak jsem se dočetl že byl ukončen další zápas,komkrétně zápas mezi Trhanovem a Sršněmi, kdy do konce zápasu zbývaly odehrát čtyři minuty za stavu 3:2 obsluha stadionu otevřela vrata a zápas ukončila! Přitom další nájem měl být až za třicet minut.Bylo tam toho ještě víc, ale článek prý vyjde i v novinách tak si to tam přečtěte.
Tak dávám anketu co vy na to.Dohrávat nebo ukončit.(po vypršení nájmu)
Dneska 10.2. jsem přidal ještě jednu možnost, vyjednat lepší podmínky.

9.února 2010
Tak dneska vyšel ten článek ,Tady je :

Pozvánka na dohrávku 16 kola

3. února 2010 v 19:16 | jiha |  Aktuality
AHC Devils : HC Nýřany

Ve čtvrtek 4.2.2010 se hraje dohrávka 16 kola DNHL AHC Devils : HC Nýřany od 19.00 hod .První zápas byl 7: 4 .HC Nýřany jsou momentálně na šesté příčce a určitě Nás budou chtít potrápit Tak přijďte fandit.

P.S. Pokud jste ještě nehlasovali v anketě tak dejte hlas.

Matyášek Bor

2. února 2010 v 22:14 Aktuality
Dne 2.2.2010 ve 12 hodin a 19 minut, se Davidovi Borovi a jeho manželce Michaele narodil syn MATYÁŠEK. Má 3.40 kg a 52 cm